Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוצאת דרכון אוקראיני - מה התהליך?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה מסריח בחוק שלא מאפשר לאזרח זר שלא מוכן לדרוך בשטח המדינה לקבל את האזרחות של אותה מדינה?

הם אומרים לך: אתה Особа українського походження (יליד המדינה), זכאי לאזרחות בתנאי שאתה בא, משלם מסים, ותוך שנתיים מוותר על אזרחות זרה. לא רוצה - לא צריך. איפה הבעיה פה?

חסר מדינות שלא מכירות באזרחות כפולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

וואדים (לא דריש), לא נמאס לך ? דיי כבר עם הבכיינות והרחמים עצמיים. לא טוב לך, תשנה ! רק אתה אחראי לעתיד שלך. תפסיק להאשים את אימא אבא, אוקראינה וכל העולם...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מסריח בחוק שלא מאפשר לאזרח זר שלא מוכן לדרוך בשטח המדינה לקבל את האזרחות של אותה מדינה?

הם אומרים לך: אתה Особа українського походження (יליד המדינה), זכאי לאזרחות בתנאי שאתה בא, משלם מסים, ותוך שנתיים מוותר על אזרחות זרה. לא רוצה - לא צריך. איפה הבעיה פה?

חסר מדינות שלא מכירות באזרחות כפולה?

זה נקרא ברוסית хитро жопый. כלומר לקבל מבלי לתת שום דבר. העיקר מדינה מסריחה...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייבים לשבור את הקרח פה...

אני מכיר או ואדים דרך הפורום יותר מ 10 שנים ואני בטוח שהוא לא אחד שרוצה לקבל משהו שלא מגיע לו בלי לתת משהו בתמורה.

זו רק דרך איפולסיבית להצגת הדברים.

בסה"כ, הרעיון לא כזה מופרך בתאוריה, אם נתעלם רגע מסוגיית אזרחות כפולה. בשנים 2013-2014 היו באוקראינה הפגנות המוניות בדיוק סביב הנושא: "האם הולכים בכיוון רוסיה או בכיוון אירופה", שהסתיימו במהפך, הדחת הנישא ינוקבויץ' שהיה תומך ב"כיוון רוסיה" וניצחון של המפגינים שהיו תומכיום ב"כיוון לאירופה".

הפערים עדיין גדולים מאוד אבל גם במדינות מזרח אירופה שהיום כן חברות באיחוד היו פערים דומים, כך שיש סיכוי סביר שבעוד 10-20 שנה דרכון אוקראיני יהיה דרכון של האיחוד האירופאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוסיה הראתה מה היא מסוגלת לעשות על זמירות כאלה של הממשלה בקייב.

מזכיר למי ששכח, סיפוח קרים לרוסיה וערעור של מזרח אוקראינה. זה רק על דיבורים.

לא סביר אם לא למעלה מכך שאוקראינה תצטרף בעתיד הנראה לעין לאיחוד או לנאט"ו.

לא סתם רוסיה הגדירה את זה כאיום על הביטחון הלאומי שלה. כבר ראינו, גם באזורנו, כשיש איום מפורש על אינטרסים שלה היא לא סופרת אף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיום הבטחוני הכי גדול על רוסיה נמצא בראשים של הפוליטיקאים שלהם.

לאיחוד האירופי/נאט"ו/ארה"ב/סין אין כל טעם לתקוף אותם, מספיק טוב להם שיש מדינה שממנה אפשר לקנות חומרי גלם בזול, ולמכור לה ביוקר את מה שמיוצר מאותם חומרי גלם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש משנה אם יש איום או אין איום באמת. השלטון צריך איום, כי כרגע עובד לו ממש יפה שהעם שותה וודקה ושונא את אמריקה. מתעסקים ככה פחות בצרות של הבית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים חדשות טובות.

אתה אזרח אוקראינה כבר עכשיו :-)

Громадянами України є:

1) усі громадяни колишнього СРСР, які на момент проголошення

незалежності України (24 серпня 1991 року) постійно проживали на

території України;

Особи, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті, є

громадянами України з 24 серпня 1991 року

Набуття громадянства України за народженням

Особа, батьки або один з батьків якої на момент її народження

були громадянами України, є громадянином України.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם ירחם.

זה אומר שאני לא צריך לוותר על אזרחות ישראלית?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה, יש לי משפחה שם.

עוד ינסו לחתן אותי עם איזו kurwa.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר שאני לא צריך לוותר על אזרחות ישראלית?

ממה שביררתי אם תגיש בקשה לאזרחות, תקבל אותה בצורה של אישור מודפס. כשתרצה לקבל דרכון, יתכן שתידרש לוותר על האזרחות השניה אבל איך זה עובד בדיוק אני לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה עדיין דיל ברייקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חד משמעי. אוקראינה לא מכירה באזרחות כפולה, המשעות היא שמבחינת הרשויות שלהם אזרח אוקראינה הוא רק אזרח אוקראניה והם "לא רואים" את האזרחות השניה שלו אם קיימת. קבלת אזרחות זרה רק מהווה סיבה לשלילת אזרחות אוקראינית, זה לא תהליך אוטומטי.

יש באוקראניה מספיק אזרחים עם אזרחות כפולה, בעיקר עם אזרחות רוסיה + אוקראינה יכ יש מלא משפחות מעורבות.

הנה עוד כתבה מאתר ישראלי. תראה שם את הסעיף 2 לקראת הסוף שהוא לדעתי רלוונטי לגביך ואת הפסקה האחרונה.

https://pravo.israelinfo.co.il/articles/img/824?print

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...