Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה נירו- רשמים תהיות והתלבטויות לאחר נסיעת מבחן

green
שימו לב! השרשור הזה בן 2094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עידכון קטן,

נבחרה קיה נירו בצבע שחור.

לפני ההתלבטות בבחירת רכב מהעבודה נשקלה האופציה לקנות רכב לבד, ולכן נבדקו כמה אופציות.

ברצוני לומר שלדעתי היום בשוק, בגזרת המחיר שלה כחדשה 136,900 ולא ההסס ואומר אפילו עד 160k, היא נותנת את התמורה הטובה ביותר למחיר.

קודם כל אתחיל עם,

המנוע: ״ירדתי״ מפוקוס טורבו 1.5, אציין שבמצב ספורט לא חסר לה כח ויחד עם המנוע החשמלי היא נותנת את הדחיפה הנחוצה ולכן לא מרגיש כלל בחיסרון הטורבו(חששתי שארגיש).

המנוע החשמלי משתלב כמעט בכל מהירות כעזר ולא פועל רק עד מהירות מסויימת.

מראה: קרוסאוברי עדין, לא ממש גבוה ולא נמוך, לטעמי. מרכב הצ׳בק. יתרון בבסיס הגלגלים הארוך יחסית לקטגוריה נותן בפועל מרווח רגליים גדול ליושבים מאחור, יותר מ3008 וcx5 למשל.

איבזור: מושבים משולבים עור ובד, רכים ונוחים להפליא.

מערכת ״מולטימדיה״ מקורית, למרות שקטנה ולא צבעונית, נוחה מאוד ומדוייקת לתפעול.

מצלמת רוורס הכי אמיתית שנתקלתי, יותר נוחה מהשלוש מאות שישים למיניהן, מגיעה גם עם חיישני רוורס מקוריים, ועוד משהו אדיר, בנסיעת רוורס הרכב משמיע צפצופים לסביבה.

בקרת אקלים מפוצלת, כולל מזגן ליושבים מאחור כולל אופציה שכל המיזוג יופעל רק לנהג.

מערכות עזר לבטיחות מלאות, החל מהתראה והתערבות לסטייה מנתיב, בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית עד עצירה מלאה.

ל״רעתה״ 2 דברים:

לג-ברקס, בלם יד ברגל, לא קריטי.

נעילה אוטומטית, נגיד ועצרת לרגע ואתה יוצא מהרכב כשהוא מונע להוציא משהו מתא המטען או לפתוח דלת ליושבים מאחור, יש לשחרר קודם את הנעילה בדלת הנהג, מצאתי את זה כמרגיז.

אז כחודשיים אצלי, עם 4000 ק״מ וצריכת דלק של 1 ל 19, 85% מהנסועה היא עירונית.

העתקתי משרשור ייעוץ שלי בבחירת רכב מהעבודה.

מקווה שעוזר לך.

לטעמי רכב מומלץ, חסכוני בטירוף, אני מוצא אותו מאוד נוח, עם מושבים נוחים ונעימים.

חיסרון עיקרי של רעשי צמיגים מעל מהירות מסויימת אבל לא חריג משאר המשפחתיות.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 419
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם יבואן רכב יחליט שיש הצדקה כלכלית עבורו בייבוא רכב, הוא יעשה זאת. אם להערכתו אין הצדקה שכזו הוא לא יעשה זאת.

ממתי סיבות כלכליות הפכו לביזיון?

למה מצחיק? מנהל אולם תצוגה לא אמור לדעת מה התכנית העסקית של היבואן לחודשים הבאים, הוא מתעסק במה שיש עכשיו ואת זה הוא צריך למכור.

המערכת שיש בנירו (ובסורנטו ובחלק מהספורטאג'ים) היא מערכת שמאוד מתאימה לשוק הישראלי:

- עברית מלאה

- וויז מקורי מובנה

- מערכת מקורית ולא התקנה מקומית

אנדרואיד אוטו שיש בחלק מדגמי קיה בישראל (פיקנטו, ריו) נותן פתרון לא רע, אבל פחות טוב.

במערכת הזאת שבנירו,

אם נניח אני רוצה לעשות חיפוש של איש קשר מסוים ברשימת אנשי הקשר שבטלפון שלי כדי להתקשר אליו זה אפשרי?

האם מופיעה רשימה של היסטורית שיחות שביצעתי בטלפון שלי מחוץ לרכב או רק היסטורית שיחות שביצעתי בתוך הרכב באמצעות המערכת?

האם בהיסטורית השיחות מופיעים שמות אנשי הקשר בעברית?

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העתקתי משרשור ייעוץ שלי בבחירת רכב מהעבודה.

מקווה שעוזר לך.

לטעמי רכב מומלץ, חסכוני בטירוף, אני מוצא אותו מאוד נוח, עם מושבים נוחים ונעימים.

חיסרון עיקרי של רעשי צמיגים מעל מהירות מסויימת אבל לא חריג משאר המשפחתיות.

תודה על המידע, תוכל להוסיף קישור לשרשור שפתחת?

מה זה לג ברקס?

איך מצב הספורט עובד לדעתך? האם הוא מספק או שיש צורך בתפעול ידני של הגיר?

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יבואן רכב יחליט שיש הצדקה כלכלית עבורו בייבוא רכב, הוא יעשה זאת. אם להערכתו אין הצדקה שכזו הוא לא יעשה זאת.

ממתי סיבות כלכליות הפכו לביזיון?

למה מצחיק? מנהל אולם תצוגה לא אמור לדעת מה התכנית העסקית של היבואן לחודשים הבאים, הוא מתעסק במה שיש עכשיו ואת זה הוא צריך למכור.

המערכת שיש בנירו (ובסורנטו ובחלק מהספורטאג'ים) היא מערכת שמאוד מתאימה לשוק הישראלי:

- עברית מלאה

- וויז מקורי מובנה

אנדרואיד אוטו שיש בחלק מדגמי קיה בישראל (פיקנטו, ריו) נותן פתרון לא רע, אבל פחות טוב.

אוקיי, תודה.

זה לא משהו בדומה למה ששמים ביונדאי שלכאורה דומה למקורי אבל זה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- עברית מלאה

- וויז מקורי מובנה

וויז דורש חיבור לרשת האינטרנט \ סלולר האם זה אומר שכל פעם שרוצים להפעיל וויז יש להפעיל נקודה חמה דרך הסמארטפון? נשמע לי קצת פחות נוח אלא אם כן אפשר לחבר לרכב SIM ל-DATA או משהו בסגנון net stick.

איזה מערכת הפעלה המערכת שם מבוססת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש אמנון.

אם אפשר לשאול, מה גרם לך להעדיף את הנירו על ה-3008 דיזל? נשמע שאתה לא נוסע הרבה וההפרש בין ההיברידי לדיזל לא משמעותי עבורך. באבזור בטיחות ונוחות הפיז'ו לא נופלת, המרווח דומה, אז האם זו רק הרתיעה מהמותג ושמירת הערך שלו?

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע, תוכל להוסיף קישור לשרשור שפתחת?

מה זה לג ברקס? ביטוי לבלם רגל.

איך מצב הספורט עובד לדעתך? האם הוא מספק או שיש צורך בתפעול ידני של הגיר?

מצב ספורט מספק מאוד. אין שימוש בתפעול ידני אצלי, אולי רק בשטח שאני רוצה לשמור על הילוך נמוך.

קישור לבקשתך.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרעש כביש בנירו מוחשי כמו באיוניק, או הנירו מבודגת רעשי כביש טוב יותר מהיונדאי?

זו השאלה. מנסיון בכמה דגמים של יונדאי וקאיה, עולה אצלי הרושם שהדבר הזה הוא קונסיטטנטי במכוניות הקוריאניות, לא ברור למה. אצלי הענין הזה פסל מיידית את האיוניק בנסיעת מבחן. מקווה בשביל הפותח שהנירו אחרת, לחילופין שאוזניו רגישות פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וויז דורש חיבור לרשת האינטרנט \ סלולר האם זה אומר שכל פעם שרוצים להפעיל וויז יש להפעיל נקודה חמה דרך הסמארטפון? נשמע לי קצת פחות נוח אלא אם כן אפשר לחבר לרכב SIM ל-DATA או משהו בסגנון net stick.

איזה מערכת הפעלה המערכת שם מבוססת?

אפשר להשתמש בנק' חמה דרך הנייד ואפשר לרכוש ראוטר wifi שמתחבר אלחוטית למולטימדיה בהדלקת הרכב. ראוטר כזה אפשר לרכוש דרך היבואן ומן הסתם אפשר למצוא כאלו ברשת עצמאית.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לוגו.

נסעתי היום על הנירו ברחבי העירייה שהנני עובד בה, קודם כל, המושבים פשוט וואו, נוחים להפליא, רכים ונעימים ובתור אחד שיוצא ונכנס לרכב מס' רב ביום זה חשוב. (היום אני עם פוקוס סטיישן 1.5 טורבו-מטחנת דלק)

מעבר לזה מרווח להפליא, משכך את מהמורות הכבישים באופן סביר יחסית, כרכב צמוד לדעתי נותר את התמורה הרבה למחיר.

חיסרון יחיד ועיקרי לדעתי לרעת הרכב=עגלה עם סוסה, אבל נתגבר על זה.

גם אני נוטה לשחור ולכחול כהה, נראה לי שאבחר שחור.

לא הבנתי לגבי החסרון "עגלה עם סוסה" האם התכוונת לביצועים עגלתיים? הרי רשמת שהביצועים טובים?

דרך אגב אני גם חושב שהצבע השחור (ואחריו האפור כהה) הוא הכי יפה על הנירו, אבל מטעמים פרקטיים בחרתי לבן פנינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

היא לא מאיצה כמו משפחתית טורבו, אבל המקום היחיד שבו היא מתקשה אלו עליות וגם שם אין בעיה לעקוף, אם יש צורך.

בכל השאר, אני בספק שהנהג הסטנדרטי בכלל ישים לב.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב אני גם חושב שהצבע השחור (ואחריו האפור כהה) הוא הכי יפה על הנירו, אבל מטעמים פרקטיים בחרתי לבן פנינה.

מאיזו בחינה לבן פנינה פרקטי משחור או אפור?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...