Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה נירו- רשמים תהיות והתלבטויות לאחר נסיעת מבחן

green
שימו לב! השרשור הזה בן 2102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה לגבי תא המטען של הנירו:

האם תיכנס שם עגלת תינוק ללא קיפול המושבים, וגם אופניים למתחילים, עם גלגלי עזר?

אני מאמין שיכנסו בהנדוס מתאים, אבל הייתי בודק בפועל.

להערכתי למשפחה עם ילדים קטנים עם עגלות, תא המטען יכול להיות גבולי במצבים מסוימים, בעיקר נסיעות לנופשים עם מזוודות, תיקים וציוד נלווה.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 419
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מאמין שיכנסו בהנדוס מתאים, אבל הייתי בודק בפועל.

להערכתי למשפחה עם ילדים קטנים עם עגלות, תא המטען יכול להיות גבולי במצבים מסוימים, בעיקר נסיעות לנופשים עם מזוודות, תיקים וציוד נלווה.

קצת בעייתי לי לבדוק בפועל כי אני נוסע ברכב קטן כרגע ואין לי דרך להביא את האופניים האלה לסוכנות. השאלה אם כדאי להסתמך על זה שלא תהיה בעיה. סך הכל בשקלול של היתרונות והחסרונות של האוטו, נראה שיש תמורה יפה לכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להכניס עגלה לבד אני די בטוח שלא תהיה בעיה, לכל היותר תעמיד אותה באלכסון לגובה כשכיסוי הגלילה פתוח.

להכניס גם עגלה וגם אופניים ביחד במחשבה נוספת אני די צופה שזה לא יהיה אפשרי.

להכניס לבד אופניים עם גלגלי עזר, במחשבה נוספת זה גם גבולי מאד, אולי רק הדגם הקטן ביותר. זה מחייב בדיקה בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת בעייתי לי לבדוק בפועל כי אני נוסע ברכב קטן כרגע ואין לי דרך להביא את האופניים האלה לסוכנות. השאלה אם כדאי להסתמך על זה שלא תהיה בעיה. סך הכל בשקלול של היתרונות והחסרונות של האוטו, נראה שיש תמורה יפה לכסף.

אם זה קריטי אצלך אתה באמת הולך להסתמך על זה בלי לבדוק פיזית?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה קריטי אצלך אתה באמת הולך להסתמך על זה בלי לבדוק פיזית?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ממה שהבנתי פה, עגלה כן נכנסת. לגבי האופניים, כמו שאמרתי אין לי דרך לבדוק את זה פיזית כי אין לי דרך להביא אותם מהבית לסוכנות. מן הסתם לרכוב עליהם אני לא יכול :-) בכל מקרה אני לא בטוח שזה הדיל ברייקר מבחינתי.

אגב, אפרופו אופניים, מישהו יודע אם המתקן נשיאה הזה שאפשר להתקין על האוטו שורט אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מתקן אופניים, הוא הכרחי ממילא במרבית הרכבים במקרה של הובלת אופניים (מלבד אופניים קטנות במיוחד) וכאשר לא רוצים לקפל את משענת המושב האחורי.

המתקן עצמו לא שורט את הרכב (צריך להקפיד שהגומיות של המתקן פונות לכיוון הרכב), אם כבר הכנסת והוצאת האופניים לתוך תא המטען עלולה לגרום לשריטת הפגוש או חלקים בתול הרכב לרבות תיקרת הרכב.

אבל המתקן הזה מפעיל עומס על הצירים של הדלת של תא המטען, לא אידיאלי אבל כנראה שהצירים מספיק חזקים (אני ניסיתי כמה פעמים ולא הייתה בעיה).

בעיה נוספת שאני לא הרגשתי בנוח להשאיר את המתקן קבוע על הרכב מחשש לגניבת המתקן על ידי משיכתו בכוח ופגיעה ברכב ולכן כל פעם פירקתי והרכבתי אותו מחדש, עד שנמאס לי והבנות שלי הפסיקו לרכב על אופניים :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מרימי שמשות?? אז צריך ידנית להעלות את החלונות כאשר יוצאים מהרכב?

כן החיים קשים :-)

קיבלתי את הנירו שלי טרייה בחודש ספטמבר ויש לה מרימי שמשות בנעילת הרכב.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרין, בהחלט בחירה מפתיעה.

אם זכור לי אז אנחנו התלבטנו לגבי אותם הרכבים פלוס מינוס (CX5, 3008, טיגואן או אפילו X1 משומשת), כך שהבחירה שלך בסופו של דבר דיי מוזרה לי.. :)

אגב, אם כבר הסכמת להתפשר על מרווח מאחור, תא מטען ואיכות גימור, למה לא ללכת כבר על ה-XV החדשה בדגם הבכיר ומנוע 2L?

אם הייתי מוכן להתפשר על המרווח זה בהחלט היה רכב שהייתי שוקל ברצינות, בזכות אבזור הבטיחות המקיף (בגירסה הבחירה) ובעיקר בזכות הנעת 4X4 ויכולת שטח אמיתית.

מודה שהנירו ממש לא מדברת אלי, היא נראית לי יותר סטיישן מאשר ג'יפון, ואני לא מוצא בה ערך מוסך למעט הנעה היברידית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
אם כבר הסכמת להתפשר על מרווח מאחור, תא מטען ואיכות גימור

להתפשר? מבחינת מרווח מאחור ואיכות גימור, הקיה משאירה מאחור לא מעט רכבים.

תא המטען יספק כל משפחה בגודל סטנדרטי של 2-3 ילדים. להגיד אם ייכנסו גם עגלה וגם אופניים אני לא יודע כי לא ניסיתי,

אבל את רוב הצרכים הוא יאכלס בקלות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מתקן אופניים, הוא הכרחי ממילא במרבית הרכבים במקרה של הובלת אופניים (מלבד אופניים קטנות במיוחד) וכאשר לא רוצים לקפל את משענת המושב האחורי.

המתקן עצמו לא שורט את הרכב (צריך להקפיד שהגומיות של המתקן פונות לכיוון הרכב), אם כבר הכנסת והוצאת האופניים לתוך תא המטען עלולה לגרום לשריטת הפגוש או חלקים בתול הרכב לרבות תיקרת הרכב.

אבל המתקן הזה מפעיל עומס על הצירים של הדלת של תא המטען, לא אידיאלי אבל כנראה שהצירים מספיק חזקים (אני ניסיתי כמה פעמים ולא הייתה בעיה).

בעיה נוספת שאני לא הרגשתי בנוח להשאיר את המתקן קבוע על הרכב מחשש לגניבת המתקן על ידי משיכתו בכוח ופגיעה ברכב ולכן כל פעם פירקתי והרכבתי אותו מחדש, עד שנמאס לי והבנות שלי הפסיקו לרכב על אופניים :shock:

כששמת את המתקן על האוטו הסתדרת עם השדה ראייה מאחורה? בגלל הגודל של זה יחד עם האופניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את הנירו שלי טרייה בחודש ספטמבר ויש לה מרימי שמשות בנעילת הרכב.

דיברתי קודם עם הסוכנות של היבואן והם אמרו שכבר 3 שנים הם לא מתקינים מרימי שמשות באף רכב של קיה בגלל הבטיחות, למקרה של שיכחת ילדים באוטו, חס וחלילה. אמרו לי שניתן להפנות אותי לחברת אדי מערכות שעובדת איתם והם יתקינו לי את המרימי שמשות בתוספת תשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתפשר? מבחינת מרווח מאחור ואיכות גימור, הקיה משאירה מאחור לא מעט רכבים.

תא המטען יספק כל משפחה בגודל סטנדרטי של 2-3 ילדים. להגיד אם ייכנסו גם עגלה וגם אופניים אני לא יודע כי לא ניסיתי,

אבל את רוב הצרכים הוא יאכלס בקלות.

איזה רכבים בדיוק היא משאירה?

סופר מיני? או אולי משפחתיות?

ג'יפונים קטנים?

בדקתי את הרכב באולם התצוגה, הוא הרגיש לי צפוף יותר (ברוחב) מאשר הספורטז', אשר בעצמה לא מרווחת במיוחד.

מרווח לברכיים יש לו אך גם לכמעט כל רכב חדש אין בעיה בתחום זה.

מה שכן בעייתי (בהרבה רכבים) זה הרוחב שבמקרה של הנירו מספק לשני נוסעים מאחור אך לא הרבה יותר מזה.

על שלושה מושבי בטיחות במושב האחורי אין מה לדבר בכלל.

שוב, לעומת ג'יפונים קטנים או סופר מיני היא מרווחת, לעומת משפחתיות זה תלוי על איזה רכב מדובר (קורולה ואוקטביה הרגישו לי מרווחות יותר ממה), לעומת ג'יפונים משפחתיים היא קטנה (בהשוואה ל-3008, CX5, טיגואן, אקווינוקס, טוסון, ספורטז'...)

בנוגע לאיכות הגימור, מצטער אבל הרכב הרגיש לי דיי פשוט ביחס ל-3008, CX5, טיגואן או קשקאי.

ממש לא הרשים אותי כרכב איכותי במיוחד, וזה בסדר בהתחשב במחיר.

אז כן, אם כבר מתפשרים על איכות, עיצוב, מרווח וכדומה, אז לפחות שיהיה ערך מוסף בצורת יכולת שטח.

שוב, זו העדפה אישית שלי, זה לא אומר שאני צודק או טועה, זה רק אומר שאני חושב קצת אחרת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא התווכחתי איתך על מחשבה שונה, את זה אני לגמרי מכבד.

כתבתי על מה שקורה בפועל. היא יותר מרווחת מלא מעט משפחתיות ו-3 אנשים בהחלט ישבו מאחורה.

אם היום יש לנו מושב בטיחות בצד אחד, בוסטר שמנמן בצד שני - אדם בוגר נכנס באמצע. נבדק בפועל כמה פעמים.

אמנם לא נשאר לו מטר רוחב, אבל הוא נכנס. מה שעוד משחק פה תפקיד הוא התנוחה המעט זקופה יותר ובסיס הגלגלים

שמשאיר מרווח מכובד בהחלט מהמושבים הקדמיים. וכל זה באוטו לא גדול פיזית.

לגבינו, היא לא היתה פשרה כלל וכלל אלא דווקא נותרה בראש אחרי כל הצימצומים. הערך המוסף המכריע היה ההיברידי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...