Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר מרשים אתכם?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

ספורט/ג'יפון - מה יותר מרשים  

89 הצבעות

1. 1. ספורט/ג'יפון - מה יותר מרשים

• רכב ספורטיבי ומעוצב
      80
    • ג'יפון גדול ומסוקס
      9

פוסטים מומלצים

אם ללכת לקצה סקאלת המחירים, אזי קופה סטייל הLC500 החדשה (אם כי לא סגור כמה היא ספורטיבית הארד קור),

לעולם תרשים אותי יותר מSUV כזה או אחר באותו תקציב כגון קאיין, לבנטה, X6 וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה מאוד תלוי ברכב הספציפי. אבחר למשל פסאט על שירוקו אבל A5 על Q5 . השיקול המנחה אותי הוא שימושיות ונוחות במקום הראשון ואחר כך כיף.

לגבי מה נתפס בציבור שוב מאוד תלוי מה מול מה. Q5 ייתפס יותר יוקרתי ממיאטה שתיתפס כיותר יוקרתית מטוסון.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאסאט השתרבבה להודעה הראשונה בטעות. פרויד והשטויות שלו...

הכוונה הייתה כמובן לפולקסווגן טיגואן או שירוקו.

פבל.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שc63amg תרשים אותי יותר מgle400e ביבוא אישי משומשת קלות. כי אני יודע כמה כל אחת עולה. פעם ג'יפים היו אקזוטיקה, היום זה קומודיטי.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שאתה רושם זה טוב ויפה, אבל לך ותשאל ברחוב צעיר/זוג (כדי לנטרל את פקטור השימושיות) עם 100K-150K ביד מה הוא מעדיף לקנות. רוב התשובות שתקבל זה ג'יפון כלשהו ולא איזו מיאטה/ברז משומשות. וגם אם תעלה בתקציב תקבל את אותה התשובה.

בתוך עמי אני חי, וזה לגמרי התשובות שאני מקבל מאנשים מהמניין ולא חולי הגה כמונו, עם כוח קנייה והתלבטויות דומות.

ואיך זה קשור באיזושהיא צורה לשאלה בפוסט?

השאלה היא לא מה אנשים מעדיפים לקנות כשהכסף והצרכים שלהם על השולחן, אלא אם תראה רכב א מול רכב ב ברחוב, איזה יותר ירשים אותך.

לאחר החידוד של פבל אני בעמדה שבאותו הסגמנט והיצרן, ג'יפ נתפס כיוקרתי יותר בעיני הנהג ההדיוט.

טוסון תרשים יותר מוולוסטר, קאיין תרשים יותר מבוקסטר ו-GLC תרשים יותר מ-E קלאס.

מה הקשר בין וולוסטר ו-E קלאס ל"רכב ספורט"?

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוסטר משווק כרכב "ספורטיבי" באותו טווח מחיר כשל הטוסון.

לגבי ה-E קלאס, אל תהיה קטנוני, אז E קלאס AMG, בסדר? :wink:

טוב, כנראה שזה חוזר לשאלה הנצחית של מה זה רכב ספורט. אני מדבר על רכבי ספורט אמיתיים (ברז, מיאטה, בוקסטר, אף-טייפ, 911, 458, וכד') ולא על מכוניות משפחתיות עם תוספת כוח (GTI, E-class AMG וכד') ולא על רכבים עם "איפור קרבי" (שירוקו, וולוסטר וכד').

אני מדבר על רכב שאתה מסתכל עליו כהדיוט שלא מהתחום ומבין שהשימוש העיקרי שלו זה כיף\מהירות (קופה קטנה עם פרופורציות של הנעה אחורית, רודסטר, מנוע מרכזי וכד').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פבל, לאחר שחידדת את השאלה מס׳ פעמים, אצלי לפחות - מכונית ספורט תרשים יותר מג׳יפון באופן חד משמעי.

לאון קופרה, מיאטות וBRZ גורמות לי לבהות הרבה יותר מכל ג׳יפון ממוצע.

אם זאת - אציין דבר אחד:

ג׳יפון ״מאובזר״ גם גורם לי לבהות.

למה הכוונה ?

ספורטאז׳ים הנעים כבר באלפינו על הכבישים לא גורמים לי למצמץ.

עם זאת - כשאני רואה ספורטאז׳ GT - החישוקים הענקיים, קסנון ולד בפנסי הערפל - דבר זה כן גורם לי לבהות.

וד״א, לא רק בג׳יפונים.

רכב אשר נוסע על הכביש ואני מזהה שהוא ברמת הגימור הגבוהה ביותר שניתכן להשיג - כן משאיר עליי רושם של ״הצלחתי בחיים״ (שהרי, לא רק שקניתי ספורטאז׳, אלא קניתי את הגירסא הבכירה ביותר / לא רק שקניתי גולף ג׳יטיאיי, אלא ג׳יטיאיי עם כל התוספות)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פבל, לאחר שחידדת את השאלה מס׳ פעמים, אצלי לפחות - מכונית ספורט תרשים יותר מג׳יפון באופן חד משמעי.

לאון קופרה, מיאטות וBRZ גורמות לי לבהות הרבה יותר מכל ג׳יפון ממוצע.

אם זאת - אציין דבר אחד:

ג׳יפון ״מאובזר״ גם גורם לי לבהות.

למה הכוונה ?

ספורטאז׳ים הנעים כבר באלפינו על הכבישים לא גורמים לי למצמץ.

עם זאת - כשאני רואה ספורטאז׳ GT - החישוקים הענקיים, קסנון ולד בפנסי הערפל - דבר זה כן גורם לי לבהות.

וד״א, לא רק בג׳יפונים.

רכב אשר נוסע על הכביש ואני מזהה שהוא ברמת הגימור הגבוהה ביותר שניתכן להשיג - כן משאיר עליי רושם של ״הצלחתי בחיים״ (שהרי, לא רק שקניתי ספורטאז׳, אלא קניתי את הגירסא הבכירה ביותר / לא רק שקניתי גולף ג׳יטיאיי, אלא ג׳יטיאיי עם כל התוספות)

גם לי זה מושך את העין וגם להפך. למשל כשאני רואה מרצדס S400 אני מרגיש רחמים כלפי הבעלים שלא יכל להרשות לעצמות את ה-S500, למרות שמן הסתם הוא לא ממש זקוק לרחמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל כשאני רואה מרצדס S400 אני מרגיש רחמים כלפי הבעלים שלא יכל להרשות לעצמות את ה-S500.

לא רוצה להסיט את השרשור אבל את זה מעולם לא הבנתי. כאילו מה? 700k להוציא על רכב זה סבבה ואפשרי אבל רכב ב-900k שובר אותך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה מנסה לומר פה Kreios

שאם כבר הוצאת סכום מופרך של 700 אש"ח על רכב, לא תוציא עוד 200 כדי לקבל את הגירסה הבכירה? הרי מי שקונה רכב ב-700 אלף כנראה לא קונה את זה המפרוטה האחרונה שיש לו בעו"ש.

אולי ההנחה למעלה אינה נכונה, אבל זה מרגיש מוזר, כבר קנית את הרכב יוקרה המוביל בארץ, בחייאת, תקנה את הגרסה הנכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא קשור שלקוח מדיון של אתמול בערב,

עיניים כחולות מרשימות בסין,

מרוקאיים הורסים את הבריאות של השוודיות והבלונדיניות הן משאת נפשם של יושבי מדינות המפרץ.

העין נמשכת ומתרשמת ממה שמיוחד ונדיר.

ה X5 גרר מבטים לפני 15 שנה ועכשיו זה עוד ג׳יפון.

עם התרבות הג׳יפונים והנגשתם לכל רמות התקציב העסק נהייה פחות נדיר ולכן כבר לא מרשים.

זה כמו תאוריות הסינתזה של הגל.

אנחנו עדיין בתקופת מעבר אבל ככל שהג׳יפונים יתרבו והסדאנים לסוגיהם יתמעטו נתרשם יותר ויותר מסדאן לעומת הג׳יפון שנהפך (כבר עתה) לבחירה המשפחתית הפרקטית בישראל המטולאת ופחות רכב שופוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה מנסה לומר פה Kreios

שאם כבר הוצאת סכום מופרך של 700 אש"ח על רכב, לא תוציא עוד 200 כדי לקבל את הגירסה הבכירה? הרי מי שקונה רכב ב-700 אלף כנראה לא קונה את זה המפרוטה האחרונה שיש לו בעו"ש.

^ מה שהוא אמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שמרוב ג'יפים ועוד כל מיני מרצדסים, באמוואים ואאודים, אני כבר מחפש את אלו שנוסעים על גרוטאות בשביל להעריץ את אלו ששמים יין על המשחק החברתי האוילי הזה, אפילו אם זה לרוב בגלל העדר עומק בכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...