Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסכוני בדלק עד 43K

Yair Hanya
שימו לב! השרשור הזה בן 2458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעונין ברכב עד 43K ידני, שיחסוך כמה שיותר בדלק, ישמש אותי נסיעות בתוך אילת מהמגורים למלון, עד 15K ק"מ ביום, נסיעה אחת הלוך ושוב לחודש/חודשיים מאילת לצפת.

שיהיה מזגן טוב בגלל החום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15 ק"מ בהנחה של 6 ימי עבודה בשבוע, מביא אותך ל-360 ק"מ בחודש.

תוסיף 1000 ק"מ לצפת וחזרה פעם בחודש, הגעת ל- 1360 ק"מ לחודש - כ-16,000 ק"מ בשנה בלבד.

(כמובן, החמרתי, ואם אתה עובד רק 5 ימים בשבוע / נוסע לצפת פעם בחודשיים, המספר נמוך יותר).

לא בטוח שמה שאתה צריך זה הכי הרבה חסכון בדלק. אתה אולי יכול לחסוך יותר כסף ברכב שיש לו ירידת ערך נמוכה, ברכב שיש לו אמינות גבוהה, או ברכב שיש לו ביטוח זול יותר (למשל, משהו זול יותר - אם תוותר על מקיף)

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש פיגו 108,סיטרואן c1 עם מנוע חלש יותר מהפיגו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט פנדה ידנית במחיר זה כמעט חדשה תרכוש תוספת לכיסא הנהג מד״ר גב ותהנה

אני רכשתי באלנו ידנית חדשה איני בטוח אם תמצא החדשות במחיר זה כי הן דיי חדשות על הכביש גם האפ של פולקסוואגן או אחת מהקטנטת הזהות של סקודה / סיאט... תוכל ידנית במחיר קרוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט פנדה, פיאט פונטו איבו, סקודה פאביה, מיצובישי ספייס-סטאר, ניסן מיקרה.

תתחיל עם אלו ונתקדם...

עריכה אחרונה על ידי daniel.gri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם נסיעה מאילת לצפת תדרש לרכב עם קצת יותר ממנוע 1000 . אם בכל זאת תחפש רכב בנפח כזה קח בחשבון שזה סיוט .

אני הייתי מחפש משהו עם נפח לפחות של 1400 סמ"ק ידני , כמו פולו / איביזה / i20

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם נסיעה מאילת לצפת תדרש לרכב עם קצת יותר ממנוע 1000 . אם בכל זאת תחפש רכב בנפח כזה קח בחשבון שזה סיוט .

מה הצריכת דלק של הרכבים הללו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט פנדה ידנית במחיר זה כמעט חדשה תרכוש תוספת לכיסא הנהג מד״ר גב ותהנה

אני רכשתי באלנו ידנית חדשה איני בטוח אם תמצא החדשות במחיר זה כי הן דיי חדשות על הכביש גם האפ של פולקסוואגן או אחת מהקטנטת הזהות של סקודה / סיאט... תוכל ידנית במחיר קרוב

תוספות לפנדה צריך?

מערכת מולטימדיה, מה הנפח מנוע?

למה אתה ממליץ יותר על WV, Seat, Skoda

ולא על הצרפתיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15 ק"מ בהנחה של 6 ימי עבודה בשבוע, מביא אותך ל-360 ק"מ בחודש.

תוסיף 1000 ק"מ לצפת וחזרה פעם בחודש, הגעת ל- 1360 ק"מ לחודש - כ-16,000 ק"מ בשנה בלבד.

(כמובן, החמרתי, ואם אתה עובד רק 5 ימים בשבוע / נוסע לצפת פעם בחודשיים, המספר נמוך יותר).

לא בטוח שמה שאתה צריך זה הכי הרבה חסכון בדלק. אתה אולי יכול לחסוך יותר כסף ברכב שיש לו ירידת ערך נמוכה, ברכב שיש לו אמינות גבוהה, או ברכב שיש לו ביטוח זול יותר (למשל, משהו זול יותר - אם תוותר על מקיף)

אפשר בבקשה דוגמה לרכב כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי באר-שבע תל אביב כל שבוע עם 4 אנשים ברכב בפיאט פנדה ולא היתה שום בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באר-שבע תל-אביב לא דומה בכלל לצפת-אילת. אם כי במסלול של תל-אביב->אילת כבר ראיתי דבר יותר הזויים כמו זה

דווקא במסלול בינעירוני ארוך שכזה אפילו סופר מיני אוטומטית תתן צריכת דלק טובה בהחלט.

כאן אפשר לקרוא על חווייה טובה של נסיעה במכונית מיני לאילת. ( אגב סיאט מי או סיטי-גו בהחלט יתאימו למשימה )

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...