Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסכוני בדלק עד 43K

Yair Hanya
שימו לב! השרשור הזה בן 2458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

15 ק"מ בהנחה של 6 ימי עבודה בשבוע, מביא אותך ל-360 ק"מ בחודש.

תוסיף 1000 ק"מ לצפת וחזרה פעם בחודש, הגעת ל- 1360 ק"מ לחודש - כ-16,000 ק"מ בשנה בלבד.

(כמובן, החמרתי, ואם אתה עובד רק 5 ימים בשבוע / נוסע לצפת פעם בחודשיים, המספר נמוך יותר).

לא בטוח שמה שאתה צריך זה הכי הרבה חסכון בדלק. אתה אולי יכול לחסוך יותר כסף ברכב שיש לו ירידת ערך נמוכה, ברכב שיש לו אמינות גבוהה, או ברכב שיש לו ביטוח זול יותר (למשל, משהו זול יותר - אם תוותר על מקיף)

מסכים.

פות"ש שם דגש רב מידי על חסכון בדלק.

אם ההעדפה לידני היא רק משיקולים זה אז אולי ההעדפה לידני יכולה להיות פחות קשיחה.

רכב מיני לאילת-צפת נראה לי סביר לנסיעה פעם בחודש-חודשיים. אבל סופר מיני עדיף.

כיוון מחשבה נוסף:

ברוב המקומות באילת נוח בלי רכב. לדעתי יש גם הסעה של מלונות. אוטובוסים והשלמה עם מוניות.

פעם בחודש - חודשיים לשכור רכב לכמה ימים זה לא יקר. בטח אם אתה מתמקח ומגיע להסדר של 9 השכרות בשנה.

אם אין חובה להחזיק רכב לדעתי תגלה שהאופציה הזו יותר זולה ואף יותר נוחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים.

פות"ש שם דגש רב מידי על חסכון בדלק.

אם ההעדפה לידני היא רק משיקולים זה אז אולי ההעדפה לידני יכולה להיות פחות קשיחה.

רכב מיני לאילת-צפת נראה לי סביר לנסיעה פעם בחודש-חודשיים. אבל סופר מיני עדיף.

כיוון מחשבה נוסף:

ברוב המקומות באילת נוח בלי רכב. לדעתי יש גם הסעה של מלונות. אוטובוסים והשלמה עם מוניות.

פעם בחודש - חודשיים לשכור רכב לכמה ימים זה לא יקר. בטח אם אתה מתמקח ומגיע להסדר של 9 השכרות בשנה.

אם אין חובה להחזיק רכב לדעתי תגלה שהאופציה הזו יותר זולה ואף יותר נוחה

חברה מונית בוקר עולה 30

מונית ערב 30

תכפילו כל יום במשך חודש ייצא לכם 1800

בדקתי כמה תעלה לי אחזקה של רכב

שביטוח עולה 5K

דלק 1.6 לכיוון (6 ק"מ כל כיוון)

ייצא יותר זול, לחודש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה מונית בוקר עולה 30

מונית ערב 30

תכפילו כל יום במשך חודש ייצא לכם 1800

בדקתי כמה תעלה לי אחזקה של רכב

שביטוח עולה 5K

דלק 1.6 לכיוון (6 ק"מ כל כיוון)

ייצא יותר זול, לחודש

חרוץ אתה..... 30 ימים בחודש.

אכן אם האפשרות היחידה זה מונית הלוך ושוב אז האיזון שונה. מה גם שלא הוספת את הנסיעות לצפת.

אני רק מקווה שלא הסתפקת בחישובים של ביטוח + דלק. כי יש גם תיקונים, תחזוקה, טסט וירידת ערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרוץ אתה..... 30 ימים בחודש.

אכן אם האפשרות היחידה זה מונית הלוך ושוב אז האיזון שונה. מה גם שלא הוספת את הנסיעות לצפת.

אני רק מקווה שלא הסתפקת בחישובים של ביטוח + דלק. כי יש גם תיקונים, תחזוקה, טסט וירידת ערך.

כן חישבתי הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...