Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - פולקסווגן גולף GTI המחודשת בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מאוד התאכזבתי מהדור 7, ומאוד התרשמתי מה- 7.5 שששכרתי לא מזמן בגרמניה. עכשיו תורידו את ה"מאוד", כי אני סתם פאנבוי שפעם התאכזב ופעם יצא מרוצה, ומעניין יהיה לשמוע דעות של מי שבאמת נהג ב- 7.5 אם גם לדעתו יש שיפור מהותי מה- 7 או שזו רק תחושה סובייקטיבית שלי. לגבי המושבים, הדבר הכי טוב שיש לי להגיד עליהם זה שלפחות כאשר יושבים בהם לא רואים אותם...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מאוד התאכזבתי מהדור 7, ומאוד התרשמתי מה- 7.5 שששכרתי לא מזמן בגרמניה. עכשיו תורידו את ה"מאוד", כי אני סתם פאנבוי שפעם התאכזב ופעם יצא מרוצה, ומעניין יהיה לשמוע דעות של מי שבאמת נהג ב- 7.5 אם גם לדעתו יש שיפור מהותי מה- 7 או שזו רק תחושה סובייקטיבית שלי. לגבי המושבים, הדבר הכי טוב שיש לי להגיד עליהם זה שלפחות כאשר יושבים בהם לא רואים אותם...

ממה התאכזבת? מעניין אותי מאד לדעת.

ההבדל בין 7 ל 7.5 כמעט קוסמטי כולו.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, בואו ניקח שייקר ונערבב באמת.

אני מת על ה-S60 R-Design, אבל אין לה מה לחפש מבחינת ניהוג ליד הקופרה, או כל הוט האץ' אחרת.

סבבה, אני מקבל את זה.

ונניח שיש איזה יחידי סגולה שבאמת "מנצלים" את הרכב לנהיגה ספורטיבית, כאלו שהשם האמצעי שלהם הוא "נס הרים", כאלו שישנים עם אוקטן 98 מתחת לכרית.. אז למה להם ללכת על קופרה/GTI ולא על הפיאסטה STI לדוגמא?

בכבישי נהיגה היא תהיה הרבה יותר מהנה וגם היא יכולה להוביל בנוחות משפחה ממקום למקום, וכבונוס היא גם הרבה הרבה יותר זולה.

אני חושב שהרוב המוחלט של רוכשי GTI/קופרה הם חובבי תאוצות, כאלו שמדי פעם רוצים ללחוץ על הגז ולהעלם לשאר הרכבים בכביש 6, כאלו שאולי אפילו פעם ב- קופצים לטיול הצפון ו"נותנים בראש", כאלו שאולי אפילו מחפשים קצת יותר פוזה מהרכב של השכן אל ג'יפון לא עושה להם את זה..

לאותם אלו ה- S60 R-design תציע הרבה יותר תמורה בכל תחום ובאותו המחיר, נראה לי פשוט לא הגיוני!

אגב המחיר של ה-R-design AWD לא רחוק ממחיר הקופרה עם תוספות (כמו ריפודי עור), ואני מניח שניתן להשיג עליה גם הנחה יפה..

בקיצור, הוט האץ' בסיסית שמבוססת על משפחתית קטנה לא צריכה לעלות כמו גירסה בכירה של רכב סלון פרימיום (אולי סלון זה לא ההגדרה הנכונה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה ST , לא STI , זו לא סובארו.

הפוקוס ST היא הרכב הרלוונטי לשרשור הזה מול הגולף GTI והלאון קופרה.

הפורדים מגיעות כרגע רק ביבוא מקביל ובמחיר גבוה יותר מהמתחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, אני מקבל את זה.

ונניח שיש איזה יחידי סגולה שבאמת "מנצלים" את הרכב לנהיגה ספורטיבית, כאלו שהשם האמצעי שלהם הוא "נס הרים", כאלו שישנים עם אוקטן 98 מתחת לכרית.. אז למה להם ללכת על קופרה/GTI ולא על הפיאסטה STI לדוגמא?

בכבישי נהיגה היא תהיה הרבה יותר מהנה וגם היא יכולה להוביל בנוחות משפחה ממקום למקום, וכבונוס היא גם הרבה הרבה יותר זולה.

זה לא עניין של יחידי סגולה, או ניצול הרכב. שתי המכוניות שהכי נהנתי מהן בזמן האחרון, במובן ההנאה אליו אתה מתכוון (והיו בטווח הקניה שלי) היו הסובארו BRZ והסיוויק טייפ-R. אני לא יודע אם אני יכול לקנות אותן. שתיהן מוקצנות, כל אחת לכיוון שלה. אם אקנה אחת מהן, זה יהיה חתיכת ויתור על נוחות ושימושיות יומיומית. לכן בחירה ברכב היא פשרה, ואת קו הפשרה מותח כל אחד בהתאם לשיקולים שלו נכון לרגע הקניה. הוולוו מצוינת, מאד אהבתי אותה, אבל היא נמוכה מדי ביחס לסף הפשרה שלי, למשל, ואני מניח ששל לא מעט חובבי רכב. ה-GTI, אגב, כנראה רוכבת על אותו קו, אדע אחרי שאנהג.

הוולוו אכן מציעה מנוע וניהוג טוב יחסית לגרסתה הרגילה, אבל שוב - היא לא ברת תחרות להוט האצ'ים. המתחרה הכי קרובה שלה היא האוקטביה RS, וגם היא יותר חדה ממנה בפער ניכר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצד, מסתכלת. היא לא קשורה בכלל. גדולה וכבדה יותר, הרבה פחות מתנהגת והרבה יותר יוקרתית.

היא לא. לא בהרבה לפחות. היא בעיקר פחות נוחה.

נכון לגמרי.

אני לא כ"כ מבין (באמת) מה זה אומר יותר/פחות "מתנהגת".

הרי האאודי היא 4×4, משמע, ככל שהבנתי משגת, שהיא יותר אוחזת מושכת יציבה ויעילה בכביש מפותל ממכונית הנעה קדמית.

עכשיו, בהינתן זה שהיא מבוססת על שלדה דומה לקופרה והגולף, ויחידת ההנעה שלה חזקה או שווה להן, במה זה מתבטא שהיא יותר מתנהגת?

אם זה עניין של משקל, אז האם גם הפולו GTI יותר חדה מהגולף? והאם פוקוס St פחות חדה מקופרה?

אני באמת רוצה להבין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה התאכזבת? מעניין אותי מאד לדעת.

ההבדל בין 7 ל 7.5 כמעט קוסמטי כולו.

נכון שהשינוי במנוע מינורי, ולכן זו אולי תחושה שונה. אין לדעת. אבל לא הייתי היחיד שהתאכזב מדור 7, לכן השאלה היא האם יש מי שחושב כמוני על 7.5, אבל נמתין שמישהו פה שנהג על שתיהן יכתוב משהו.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מאכזב, בגולף דור 7, הפער בין השלמות המצטיירת לפי כתבות רבות לבין התחושות שהרכב הזה מעניק בפועל. (כמו ללכת לסרט שקיבל שבחים רבים ובפועל לא נהנת ממנו).

הלאון לשם השוואה מרגישה תמורה טובה יותר ומהנה יותר, אם נתעלם לרגע מהאיבזור הבטיחותי - אבל אם מדברים על דור 7 אז זה לא רלוונטי.

כנראה שהמתלים המאד רכים בגולף ותחושת הנדנוד שלהם מאכזבת בנהיגה שהיא לא קו ישר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהשינוי במנוע מינורי, ולכן זו אולי תחושה שונה. אין לדעת. אבל לא הייתי היחיד שהתאכזב מדור 7, לכן השאלה היא האם יש מי שחושב כמוני על 7.5, אבל נמתין שמישהו פה שנהג על שתיהן יכתוב משהו.

בשישי נסעתי על 7.5,

מבחינת מנוע והתנהגות- לא ראיתי והרגשתי שינויים (אפילו שיש הבדל קטן בהספק)

מבחינת פנים - מסך המולטימדיה מדהים לעומת מה בדור 7, כאן ההבדל גדול.

לצערי לא היה מסך דשבורד חדש (החבר לא רכש אותו - כמעט 7K תוספת)

מבחינת מערכות בטיחות - כאן אכן יש הבדלים, אבל מבחינתי נהיגה נטו לא הרגשתי בהם כלל (טוב שיש כמובן אבל לא הגעתי למצב שהם השפיעו)

סופיות אגזוז עבות יותר - קוסמטיקה ודווקא מעדיף את הקודמות

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...