Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - פולקסווגן גולף GTI המחודשת בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נהגתי על הגולף ועל הלאון (לפני מתיחת פנים, שתיהן) - הלאון היתה פי כמה יותר מהנה מהגולף. בכלל, הגולף (וגם הפולו) הייתה אחת ההוט האצ'ים הכי מאכזבות שנהגתי עליהן. אנמית, לא חזקה מי יודע מה, לא מתנהגת בשיט וגם לא מפצה על זה בתקשורת. כמשהו שאני צריך לנהוג בו, הייתי לוקח את הלאון בכל יום.

על ה-308 לא נהגתי לדאבוני. עדיין מחכה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שמתישהו יביאו גם את ה-3 דלתות וגם את הגרסה הידנית.

אם לא, stio לטיפולך.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים היפים בפורום הוא בדיוק העובדה שיש כאן (ובמבחנים הנערכים במסגרת הפורום) התרשמות של אנשים שרובם מוכרים, כי כשעולות הטענות כנגד מגזינים על הטיות אלה ואחרות, כאן לא.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ביקורת ללא השוואה. כשלעצמה הגולף מכונית מדהימה. גם חזקה, גם אוחזת, גם מאובזרת. טירוף חושים. ליד סוזוקי ליאנה או סוס ערבי גזעי. אבל כששמים אותה ליד המתחרות שלה, היא מרגישה מאוד meh בכל מה שקשור להנאה מנהיגה (=תקשורת עם הנהג, בעיקר). כחבילה, היא ממש אחלה. גם אוטומטית, גם סליפרית, גם - כמו שכתבי רכב אוהבים להגיד - all the car you'll ever need - אבל לא כמכונת נהיגה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף R מכונית מאד מהירה, אבל איכשהו נופלת מבחינת הנאה אפילו מסופרב 280, שלא לדבר על הקופרה או הסיוויק. מבחינת קצב היא נופלת ממכוניות כמו 135/140/235/240 שעולות +/- אותו הכסף. ה-R באמת לא דוגמא טובה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, משהו בתמחור של ה-GTI והקופרה נראה לי לא נכון.

לא הגיוני שקופרה/GTI יעלו כמו S60 R-design..

מבחינת כוח הן בערך אותו הדבר ומבחינת הרכב עצמו אין ממש מה להשוות.

מבחינת ניהוג ה-R-design אמורה להיות יותר ספורטיבית (האמת שאין לי מושג כי לא נהגתי עליה) אבל אם זה מה שהכי חשוב אז אני מניח שפיאסטה STI תהיה עדיפה על כולן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, בואו ניקח שייקר ונערבב באמת.

אני מת על ה-S60 R-Design, אבל אין לה מה לחפש מבחינת ניהוג ליד הקופרה, או כל הוט האץ' אחרת.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמכיר - איפה נמצאת אאודי A4 252 בהשוואה הזאת?

בצד, מסתכלת. היא לא קשורה בכלל. גדולה וכבדה יותר, הרבה פחות מתנהגת והרבה יותר יוקרתית.

מבחינת ניהוג ה-R-design אמורה להיות יותר ספורטיבית

היא לא. לא בהרבה לפחות. היא בעיקר פחות נוחה.

אני מניח שפיאסטה STI תהיה עדיפה על כולן.

נכון לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...