Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Golf MK7.5 Comfortline היכרות ראשונית

Ryan OReily
שימו לב! השרשור הזה בן 2535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שהבטחתי בשרשור אחר - רשמים מהגולף החדשה.

נתחיל באיסוף הרכב. קיבלתי את הגולף ביום שני מסוכנות צ'מפיון בראשון לציון.

חייב לציין לחיוב את היחס שקיבלתי במקום, הן מאחת הפקידות (שלצערי לא זוכר את שמה) שסייעה לי רבות בסידורים של הביטוח וכלה בהסברים על הרכב אשר בוצעו על ידי הנציג אסף.

אסף הסביר לי בצורה מאוד סבלנית, ממוקדת, ממצה וברורה על כל חלק ברכב והמערכות השונות וענה לי על כל שאלה בצורה מקצועית.

נסיעה

עד יום שני הייתי רגיל למכונית דיי עגלה (206+) אותו נפח מנוע אמנם אבל בדיוק חצי מכוח הסוס.

עדיין לא התרגלתי לכוח הזה וכל לחיצה שברכב הקודם הייתה בקושי מעירה אותו גורמת לגולף לשעוט קדימה כמו גדולה. איך שעליתי על הכביש הראשי ל 4 צפון חייכתי חיוך דבילי שלא ירד ממני עד הבית.

החלפת ההילוכים מתבצעת במהירות ובקושי מרגישים את ההחלפה. יחד עם זאת, נראה כי ההילוכים מתחלפים קצת מוקדם מהצורך (במהירות +90 הרכב כבר בהילוך שביעי)

גם המנוע שבשיוט בכבישים בינעירוניים ברכב הקודם התחיל טיפה להתאמץ אפילו לא גורמת לגולף לפהק.

חייב לציין כי אני משתדל כמה שאפשר לא לנסוע מעל 90 בגלל ההרצה אבל מדי פעם אני קצת עובר מהירות זאת.

איכות חומרים, אבזור וסביבת נהג

טוב, זה ממש לא הוגן להשוות בין ה 206 שאין לה אפילו כיוון חשמלי למראות הצד או חלונות חשמליים אחוריים.

הדשבורד עם הפלסטיק הרך, איכות הפלסטיקה, הידיות והכפתורים זה פשוט עולם אחר. אמנם לא ברמה של רכב יוקרה כגון אאודי, ב.מ.וו ומרצדס אבל לא מאוד רחוק משם.

עוד נושא שנראה לי חשוב לציון, המזגן! סוף סוף מזגן שמקרר כמו שצריך!

דבר נוסף זה הכניסה והתנעה ללא מפתח, לא מבין איך הסתדרתי עד היום בלי זה.

מערכת ה media companion

לא הספקתי להתעמק יותר מדי אבל ממה שכן הספקתי אני יכול לומר שהרזולוציה של המסך טובה וברורה מאוד. סנכרון וכיוונון תחנות הרדיו קל ואינטואיטיבי מאוד וניתן להוסיף את הלוגו של כל תחנה.

החיסרון מול מערכת בעלת כפתורים פיזיים ברור, דיי קשה ומאוד לא בטוח להעביר תחנות או לשלוט על האלבומים המושמעים, אבל הפתרון נמצא בכפתורי השליטה בהגה שמאפשרים זאת ללא הסרת המבט מהכביש.

מקווה שנהנתם 8)

עריכה אחרונה על ידי kobi_lo

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך אפשר להינות מפוסט בלי תמונות ואבטיח?

סתם, תתחדש, וסע בדרכים טובות. אחד הרכבים האהובים עליי!

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני עוד חשבתי להחליף צבע מלבן לצבע אחר... שמח שנשארתי עם הלבן.

הקונטרסט של הלבן עם השחור של הסאן רוף ובכלל הלבן מאוד מתאים לרכב הזה.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, תהנה, והכי חשוב תיסע בזהירות.

רכב מהמם שתמיד רציתי אותו בתור הרכב שמסיע את אשתי והזאטוטים! אין ספק שמדובר בשילוב מעולה של כוח, חיסכון, שימושיות, ובטיחות.

הצבע הלבן מאוד הולם את הגולף למרות שגם האפור טיטוניום נראה מצויין.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! בשעה טובה.

קח את הזמן בהרצה. ואל תמהר.

תקפיד לשמור על הפח עם שטיפה והגנה נכונה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

תודה, האמת שאני חושב אם כדאי לי לגשת לשלומי אדרת לטובת יישום ציפוי הגנה.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

הרכב נראה מעולה, הצבע הלבן ממש מתאים.. במיוחד עם הפנסים האחוריים החדשים והג'נטים נראים טוב.

ע"פ ה-TSI מדובר בגרסה החזקה של מנוע ה-1.4 עם 150 כ"ס.. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

הרכב נראה מעולה, הצבע הלבן ממש מתאים.. במיוחד עם הפנסים האחוריים החדשים והג'נטים נראים טוב.

ע"פ ה-TSI מדובר בגרסה החזקה של מנוע ה-1.4 עם 150 כ"ס.. :)

הגרסה החזקה של ה-1.4 (150 סוס) מגיעה רק בדגם הקומפורטליין, לא בטרנדליין (125).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי, הרכב המדובר הוא הקומפורטליין.

קובי, אשמח לתמונה של פנסי החזית דולקים עם תאורת ה DRL בלבד. בחו"ל, בגולף יש DRL מסוג מסויים, ולפני מספר ימים ראיתי גולף שנראית לי חדשה, אבל תאורת הDRL נראתה שונה. זה היה אוסף של מספר נורות בקו אופקי בתחתית הפנס ( כמו התאורה DRL בקיה סיד למשל) ולא כמו שאני מכיר בגולף. יכול להיות שזה היה גולף 7 עם פנסי אפטרמרקט.....קשה לי לקבוע כי זה היה בנסיעה. לכן, אשמח לראות תמונה של פנסי הDRL אצלך.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...