Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה עם הצרפתיות בפורום?

Dragonjepp
שימו לב! השרשור הזה בן 2566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גיא, לא חושב שאתה צריך להתחרט על קנייתה של הפולו. רק ניסיתי להראות שיש לאנשים כל מיני שיקולים.

אני לא כל כך מבין על מה אתה מתעצבן הפעם. אני פחות מכיר את הצרפתיות, אבל בתחום של האיטלקיות, רוב המגיבים הקבועים לא עובדים אצל היבואן ולא מגיבים כי הם "חברים של הסוכן". רובינו מגוננים על המותג, כי אנחנו פאן בויז. בדיוק כמו שאתה נהנה לרדת על פיאט, בגלל הסיפור ההזוי שהיה לך עם האונו חסרת שעון החום (אם אני זוכר נכון את הפרטים), ולמרות שרצית לקנות אבארט'.

העניין הוא גם, שרובינו מבינים שהעולם קצת יותר מורכב מזה. וגם אם מחר כל חובבי הספורטיביות בארץ יקנו אבארט 500, אני לא אסיק מזה שמדובר ברכב הכי טוב בעולם, רק כי כולם קונים. ואישית, לדוגמא, הייתי קונה גולף gti לפני שבכלל הייתי חושב על ג'ולייטה תלתן, למרות שאני גם פאן בוי בשקל וחצי.

ענו לך כבר כמה תשובות לגופו של עניין, אתה פשוט מתעלם מהן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין דבר כזה חברים, האיטלקיות והצרפתיות הן עילוי - כל השאר חרא: כך מסתמן לפחות לפי הפורום, אבל לא לפי טבלת המכירות - נו, שטויות, אולי באמת כל עם ישראל מטומטם ורק בפורום חכמים. יכול להיות, קטונתי.

זכור לי משהו מאחד השרשורים שלך בעבר בהם המלצת למישהו להתרחק מתוצרת vag בגלל בעיות ייצור. היום אתה כבר מדבר אחרת ויש גם אייקון וחתימה שמשלימים את החבילה. פתאום עם הרכישה העמדה השתנתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר סטיו, אני מבין את הרגשתך טוב מאוד! מי כמוני יודע איך זה מרגיש באופוזיציה.

מר הרצוג, באמת טרחת ליצור פרופיל בשביל התגובה הזאת?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי משהו מאחד השרשורים שלך בעבר בהם המלצת למישהו להתרחק מתוצרת vag בגלל בעיות ייצור. היום אתה כבר מדבר אחרת ויש גם אייקון וחתימה שמשלימים את החבילה. פתאום עם הרכישה העמדה השתנתה?

זה כי וואג כבר סידרו את כל התקלות השנה.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב משתמשי הפורום יודעים שאני חובב צרפתיות לא קטן בכלל ולמען האמת אני יכול להרגיש כאילו השרשור הזה גם נוגע אליי (אפילו די מדבר עליי כי זה מאוד מייצג את ההמלצות שלי בהרבה שרשורים), אבל היי - אם היה לי (ולמעשה עדיין יש) ניסיון טוב עם מותגים צרפתיים למה שלא אמליץ עליהם? אם הרכב עושה את העבודה, מה אכפת לי איפה מייצרים אותו?

תבין לבד: להורים רנו מגאן, המגאן 4 נשקלת כאופציה לשדרוג, לי הייתה קליאו III ויש לי עכשיו פיאט, הרכב הבא שלי (אם ארכוש בעצמי) יהיה צרפתי ככל הנראה. מה זה אומר? כנראה שהם לא רכבים כאלו גרועים כמו שנוטים לעשות מהם.

במקום העבודה הקודם שלי הייתה סיטרואן קסארה דיזל ולאחריה נרכשה ברלינגו דיזל, נראה לך שבעל הבית היה קונה שוב רכב צרפתי אם הוא לא היה מוצלח והיה עושה בעיות? כנראה שלא.

מעבר לכך, האירופאים כנראה לא כאלו טיפשים אם הצרפתיות נמכרות באירופה באחוזים די גבוהים, מקום שני לגרמניות. אולי הבעיה היא אצלנו ולא אצל עשרות מדינות באירופה, שמעדיפות לרכוש רכבים צרפתיים או גרמניים שעולים יותר מהמקבילים היפניים והקוריאניים שלהם בחלק מהמקרים?

אתה יודע, פעם גם אמרו שקיה וסקודה זה זבל ותסתכל איפה הן היום, הן עשו שיפור משמעותי (כל אחת בזמנה) וזכו כאן לנתח שוק מכובד בזכות השיפור שהן עשו. אם הצרפתיות עשו שיפור כזה, למה שהן לא יזכו לנתח שוק ולהמלצות מחברי הפורום?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מקפיץ כי לא רוצה לפתוח שירשור על שאלה לא קריטית בכלל. יש בעיה מסויימת למגאן 2 שגורמת לה להישרף? בחודשיים האחרונים ראיתי שלוש שרופות - עברתי ליד אחת שעלתה באש בכביש בגין בירושלים ועוד שתיים ראיתי על גררים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי מגאן לא עומדת בחום שנפלט מהאש שבוערת בליבו של הנהג.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...