Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה עם הצרפתיות בפורום?

Dragonjepp
שימו לב! השרשור הזה בן 2559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור שלך הוא הזדמנות מצוינת להסביר לך את טבעה של סטיגמה.

עכשיו דמיין לעצמך את אותו הסיפור בדיוק (תקלות וכו׳), אלא שבמקום DS5 הרכב היה קורולה (אושריקו - סליחה מראש. אל תרביץ לי).

מה היו ה״מהנדסים״ אומרים על בעל הרכב בסיטואציה הזו? ודאי לא צוחקים עליו, שהרי קנה רכב שאמור להיות שיא האמינות היפנית. מקסימום מרחמים עליו שנפל על לימון. יותר מזה, אני די בטוח שהמקרה האמיתי (DS5) נחקק בזכרונם של החברים ותגבר את הסטיגמה הכבר קיימת. לעומת זאת הקורולה - היתה מנופנפת כיוצא מן הכלל שמעיד על הכלל.

אתה מבין את הנקודה? כך עובדת סטיגמה. קנה רכב צרפתי בעייתי == פראייר שלא מבין את מה שכולם יודעים. קנה רכב יפני בעייתי == היה לו מזל רע.

אבל הסיפור שלי הוא רק סיפור קטן מהספר השלם שיש לי על סיטרואן. אם קראת תגובות קודמות אז אתה יודע שיש לי היסטוריה שלמה עם סיטרואן, אני בעצמי בעל סיטרואן כרגע *שלישית במספר* ואינני מתבסס רק על הסיפור הזה אלא על מגוון רחב של סיפורים מחברים, משפחה, אינטרנט, מוסכניקים ושאר ירקות. סיטרואן לא סתם קיבלה את הסטיגמה כי יש דברים בגו...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^ לא הבנת את הנקודה שניסיתי להעביר - היא לא קשורה לסטטיסטיקה אלא לדרך שבה סטיגמה נוצרת והאופן שבו היא ״מחזקת״ את עצמה. קרא את התגובה שלי שוב ונסה להבין איך היא מתקשרת לכל הסיפורים ששמעת מחברים, משפחה וכו׳. רמז: לאנשים זכרון מאוד סלקטיבי כשזה נוגע לסטיגמות.

ודרך אגב (באמת, כאמור אני לא רוצה להכנס לדיון על סטטיסטיקה) - שלוש מכוניות מסוג סיטרואן לא מהוות סטטיסטיקה מספקת בשום קנה מידה, ודאי לא כשהן ננהגו ע״י אותו הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך לדעתי העניין של סיטרואן הוא יותר עובדתי מאשר סטיגמה. וקח בחשבון שה"סטיגמה" הינה עולמית. בטוח שלא סתם מתעלקים עליהם.

עריכה אחרונה על ידי asafmoraz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה שאני מאוהב במכוניות יפניות גם כי אני מאוד אוהב ומעריך את יפן עצמה.

מה אתה רוצה, שאני אשקר?

לזה מתווסף כמובן תדמית והמוניטין של רכבים שבנויים לשרוד בלי יותר מדי כאבי ראש, הנה נוסחה מנצחת להיות "פאן בוי" גאה של רכבים יפנים.

מה הקשר?,אני מאד אוהב ומעריך בחורות יפניות וגם את תרבות הסמוראים,זה אומר שאני חייב לקנות רכב יפני?..

אני לא אמרתי שהרכבים לא שורדים,אתה מוזמן לראות איך נראית ונוסעת 307 בת 15,לא פחות טוב מהמזדה 3 בת ה7 של חבר טוב שלי,והיא גם ממש לא התקלקלה יותר לאורך השנים למרות שהיא כפול בגיל.

עוד דוגמא,קורולה {2007} של דוד שלי שעברה כבר החלפת ממיר+מחשב מנוע,הריפודים של הכסאות הקדמיים דרשו החלפה בגלל איזשהו פגם בייצור{במסגרת האחריות},ומסרק ההגה דרש החלפה,וזה ברכב שבקושי נוסע,מטופל במוסך מורשה טויוטה.

אני בוודאי שלא רוצה שתשקר,אבל עד שלא תנסה{פיגו,סיטרואן,או רנו} לא באמת תדע,כי שאתה חווה דעה זה מתוך בורות {במחילה..} שנובעת מסטיגמה.

עריכה אחרונה על ידי mikush1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב זהו! נראה לי שאני פורש מהדיון הזה ופותח הפוסט בהחלט צדק. גם אני, כבעלים של סיטרואן, לא מצליח להשפיע. או שיש כאן עיוורים, או שאני מדבר עם אנשי לובינסקי בהסוואה או שהעולם התחרפן סופית. כך או כך לא יכול להיות.שהכל זה רק המצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העולם התחרפן סופית - אל תטרח, גם אני ניסיתי פעם לנהל דיונים על נושאים דומים וזה שווה ערך כמו לדבר לקיר.

בשורה התחתונה - טבלת המכירות לא משקרת.

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר?,אני מאד אוהב ומעריך בחורות יפניות וגם את תרבות הסמוראים,זה אומר שאני חייב לקנות רכב יפני?.

רכבים זה חלק מהתרבות שלהם (טויוטה סופרה וניסן GTR למשל), אז אין סיבה שלא.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העולם התחרפן סופית - אל תטרח, גם אני ניסיתי פעם לנהל דיונים על נושאים דומים וזה שווה ערך כמו לדבר לקיר.

תזכיר לי כמה פולוגיטיאיידניתעםמתליםאדפטיבייםובלימירורלינק נמכרו?

לפי ההיגיון שלך ניהלת מלחמה על חרא של אוטו.

מתי אנשים יבינו שהצלחה מסחרית תלוייה ב 1001 דברים שרק אחד מהם הוא איכות המוצר. אפילו בתחום המחשבים ה PC היה אחד החלשים אי שם בשנות השמונים אבל הוא הפלטפורמה ששרדה בגלל הרבה גורמים אחרים שאיכות לא היה אחד מהם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן לא האמנתי ששרשור כזה של צרפתיות חרא,גרמניות חרא,יפניות-קוריאניות עילוי, נוסף ישרוד כל כך הרבה דפים..כנראה שאני באמת נאיבי.:wink:

לפי חלק מהפוסטים פה דווקא יפניות וקוריאניות הן חרא. אז בוא נתחיל מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה חברים, האיטלקיות והצרפתיות הן עילוי - כל השאר חרא: כך מסתמן לפחות לפי הפורום, אבל לא לפי טבלת המכירות - נו, שטויות, אולי באמת כל עם ישראל מטומטם ורק בפורום חכמים. יכול להיות, קטונתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. טבלאות המכירה לא תמיד משקפות את המצב לאשורו (ראה מכירות סובארו DL בזמנו).

2. אם אתה משליך טבלאות מכירה על אמינות, בא נבדוק מכירות טנדרונים מסחריים (קנגו ודומיו).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיו, כמנהל מדור רכב בפשפשוק ציפיתי ממך שתבדוק נתונים לפני שאתה כותב שטויות.

לפי נתוני איגוד יבואני הרכב רנו נמצאת במקום ה 9 כשפולקסוואגן נמצאת במקום העשירי, סיטרואן ב 14 לפני הונדה ופג'ו ב 16 לפני פורד ואודי.

ולפני שתקפוץ שוב בלי לבדוק לקחתי רק פרטיות כי לחלק מהיפאניות אין מסחריות וואנים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה חברים, האיטלקיות והצרפתיות הן עילוי - כל השאר חרא: כך מסתמן לפחות לפי הפורום, אבל לא לפי טבלת המכירות - נו, שטויות, אולי באמת כל עם ישראל מטומטם ורק בפורום חכמים. יכול להיות, קטונתי.

אתה יודע שכאשר היבואן של סובאנדאי או מיצוזוקי נותן הנחה לחברת הליסינג שמורידה עבורה את מחיר הרכישה ב-500 שקל לרכב, אותו הדגם קופץ אוטומטית לראש טבלת המסירות. מה זה אומר? כלום. טבלאת המסירות מוכיחה רק כמה כוח יש לחברות הציים הגדולות, וכמה חזק אנחנו אוהבים ללטף את האגו של אנשים שפועלים בשיטת העדר. אני יכול להבטיח לך שיש יותר אנשים שקנו ספורטאז' שמתאימה להם פולו GTI מאשר אנשים שמתאימה להם ספורטאז'.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, אני חולק עליך.

ממתי אפקט ההמונים הוא קנה מידה לאיכות או טיב של משהו?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...