Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקדחה\מברגה

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 2575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הורג אותי לקרוא על סוללות 20V אין דבר כזה, זה המצאה של חברת WORX הקפיצה הבאה אחרי 18V זה 36V

אין כל הגיון במה שכתבת אבל אני מסכים שאין גם הרבה הגיון בסוללת 20V ואני אסביר:

בסוללות ליטיום מקובל לחשב מתח נומינאלי של תא בודד כ 3.7 וולט. 5 תאים נותנים 18.5 וולט (זה מה שכולם נוהגים לסמן כ18. 6 תאים יתנו 22.2 וולט, וכן הלאה.

בפועל מתח תא נע בין 4.2 וולט בטעינה מלאה לבין כ3.2 בפריקה "מלאה". המספר 3.7 לתא הוא סוג של מוסכמה בתעשיה. יכול לבוא יצרן מברגות, להחליט שהוא מסמן כל תא כ4 וולט והנה כל סוללת 5 תאים הפכה מ18 וולט ל20..

זה לפחות תיאוריית הקוספירציה הכי הגיונית שעלתה לי כרגע :lol:

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד חברות שמסמנות 20v

רובן באמת חברות לא רציניות, אבל לאחרונה גם dewalt משווקים סדרה של 20v.

בנוסף, בארה"ב בוש מוכרים כ 12v את אותם כלים שנמכרים כאן כ 10.8v מאותה הסיבה שיגאל ציין.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד חברות שמסמנות 20v

רובן באמת חברות לא רציניות, אבל לאחרונה גם dewalt משווקים סדרה של 20v.

בנוסף, בארה"ב בוש מוכרים כ 12v את אותם כלים שנמכרים כאן כ 10.8v מאותה הסיבה שיגאל ציין.

למען השקיפות והיושר אני סוכן של חברת ארגנטולס מקיטה

בקרוב מאוד משנים את כל הכלים לפי איך שרושמים בארה"ב כך ש dewalt כבר התחילה לשווק חלק מהכלים שלה ככה.

ובדיוק כמו שיגאל רשם רוב חברות מדבקה רושמות על הסוללות שלהם 20V במקום 18V כי לצרכן הפרטי זה קורץ לעין במיוחד במחירים שהם משווקים, בכל מקרה לבית המברגה של worx סבירה ביותר לא לצפות ל 18V נורמלית אבל לשימוש בסיסי זה מספיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען השקיפות והיושר אני סוכן של חברת ארגנטולס מקיטה

בקרוב מאוד משנים את כל הכלים לפי איך שרושמים בארה"ב כך ש dewalt כבר התחילה לשווק חלק מהכלים שלה ככה.

ובדיוק כמו שיגאל רשם רוב חברות מדבקה רושמות על הסוללות שלהם 20V במקום 18V כי לצרכן הפרטי זה קורץ לעין במיוחד במחירים שהם משווקים, בכל מקרה לבית המברגה של worx סבירה ביותר לא לצפות ל 18V נורמלית אבל לשימוש בסיסי זה מספיק

יש איזה מבצע על brushless של מקיטה?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מפרסם מבצעים כאן בפורום כי אנחנו לא מוכרים ללקוחות סופיים, אבל תמיד אפשר לעקוב אחרינו בפייסבוק בנוגע לתערוכות שאנחנו עושים שם המחירים זולים ב 10 עד 20 אחוז מהמחיר הרגיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם 2 מקיטות וגם וורקס ירוק-צהוב-זרחני, עובדים יום יום קשה קשה.

לא רואה שום יתרון למקיטה, יתרון לווקס זה המחיר.

קניה הבאה אם יעלימו לי אותם = וורקס

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן מחזיקה סוללה טעונה ללא שימוש? כלומר אם נניח ארזתי את המברגה עם סוללה טעונה לחלוטין, ורק חודשיים אחרי עשיתי שימוש במברגה שוב - מה יהיה מצב הסוללה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרבה יותר מ 70% אחרי חודשיים. פריקה עצמית של סוללת ליטיום איטית מאוד. יש לי מברגה קטנה עם סוללת ליטיום שעבדה (לא יודע כמה אחוז נשאר לה אבל עבדה) ללא טעינה אחרי שלא הייתה בשימוש כמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרבה יותר מ 70% אחרי חודשיים. פריקה עצמית של סוללת ליטיום איטית מאוד. יש לי מברגה קטנה עם סוללת ליטיום שעבדה (לא יודע כמה אחוז נשאר לה אבל עבדה) ללא טעינה אחרי שלא הייתה בשימוש כמה שנים.

+1 אכן הפריקה קטנה מאד

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפריקה העצמית היא קטנה בסביבות 3% בחודש רק חשוב לא לרוקן לגמרי את הסוללה

זה נכון אבל חשוב לזכור גם לא למלא את הסוללה עד הסוף ולהשאיר אותה כך לתקופה ארוכה.

סוללות ליטיום נהרסות כשהן מתרוקנות לגמרי וגם כשהן טעונות לגמרי ונשארות כך תקופה ארוכה. הכי בריא לסוללה שעומדת תקופה ארוכה ללא שימוש זה טעינה לרמה של 60%-70%

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיברתי מתוך נסיון. על בוש כחולה יש מד טעינה שעומד אחרי חודשיים בלי שימוש, או עם שימוש של כמה ברגים על בערך 70%.

זה מה אני יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...