Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה בין אופניים לרכב

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 2644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכן טוב ואדם ישר שאתה מכיר וגם גרסתו אמינה...

יותר הרווחת במעשיך,

פעלת ביושר ובחכמה,ישר כח.

מאידך, נאמר במידה שאינך מכיר את הנהג:

קביעת אשמה של ת''ד נקבעת ע''י חוקרים

שהוסמכו לכך, אינך מודה על כלום גם אם

אתה בטוח ב 100 אחוז שאתה אשם.

ולשם הוודאות הנ''ל יש מצב שגם

הבן שלך איננו אשם כלל

או אשמה משותפת בשל מיליון סיבות,

בן כמה הבן?

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בלי קשר למקרה הספציפי שלא אתה ולא חבריך שקוראים לך פראייר היו במקום התאונה.

ואם באמת הנפגע נאמן עלייך פעלת ביושר וכך צריך לנהוג.

הבעיה אצלנו היא הפוכה... ולכן נובעות הקריאות "פראייר" לכיוונך...

הבעיה היא שאנשים נוסעים ברכבים עם מכות שהם גרמו להם כבר מזמן ומחכים לאיזה "נגיעה" "נשיקה" או כל תאונה מינורית אחרת ומתלהמים כאילו שפרקת להם את הרכב... לכן תמיד בתאונה הדבר הראשונה שכל פוגע אומר "לא קרה כלום" ורק אז בודקים את הפגיעות...

מקרה שקרה לי לפני כשנתיים אישתי עמדה עם רכב שלנו בפקק בירידה ואני מאחוריה עם הרכב של העבודה... הילד צרח בכיסא מאחורה והיא הסתובבה אחורה לראות שהוא בסדר ושיחררה מעט את הברקס... כרכב זז במהירות איטית מאוד ונגע בעדינות ברכב לפניו.

כמובן ש"הנפגע" יצא בהתלהמויות "תראי מה עשית שברת לי את הטמבון כל הפנס הלך וכו' וכו'"

אני שלא האמנתי שהוא ירגיש בכלל את המכה נשארתי ברכב שלי ולא יצאתי ממנו... רק אחרי ששמעתי את השטויות שהוא פולט יצאתי והראתי לו בעדינות שהמכות מלאות אבק והצבע המקולף והשברי פנס בכלל לא באיזור...

הוא עדיין ביקש מספר טלפון והמשיך לצעוק אבל לא העיז להתקשר.

אם אני לא הייתי שם כמובן שהייתי צריך להוציא אלפים על תיקון "הנפגע"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה שקרה אתמול, הבן שלי נהג באופניים במהירות מופרזת, הגיע לסיבוב, הגיעה מכונית מהצד השני, הנהג של הרכב עצר לגמרי כשהוא ראה את הבן שלי דוהר, הבן שלי לא הצליח לעצור ועף על הרכב עם האופניים.

ב"ה לא קרה כלום, הילד ננזף כראוי.

כעת לקטע הפחות שמח, לנהג הרכב נשרטו שתי דלתות בצורה מכוערת ונשברה מראה.

הבנתי שהילד אשם לגמרי בתאונה והסכמתי מיד לשלם את הנזק, היום בבוקר לקחתי אותו למוסך של חבר (מדובר בקורולה 2010) ושם צבעו לו את הדלתות בצורה מושלמת, ושמו מראה חדשה, הכל ב1500 שקל.

עכשיו הקטע המוזר: כל מי שאני מספר לו על המקרה, נד בראשו ואומר שאני משוגע לגמרי. "מה? שילמת לו? מה אתה פראייר? מי אמר שהילד אשם? אתה היית שם? אתה מאמין לנהג? אולי הילד לא זוכר? אולי הדלתות היו שרוטות לפני כן? מה, אתה לא יודע שבמפגש עם אופניים תמיד הנהג אשם"?

אני כבר לא יודע אם אני אדם ישר, או שאני מטומטם... מה דעתכם?

אני חושב שאם זה היה קורה לי, הייתי מצפה לפיצוי הולם. לא מבין איך בכלל אנשים מעלים על דעתם להתחמק מתשלום כשאתה אשם, בפרט שמדובר בשכן, שאתה רואה כל יום.

ישראל ישראלי.

ומי אשם באמת למי אכפת..

עוד מקרה שמראה כמה חשובה מצלמת רכב

וכל הכבוד לך

עריכה אחרונה על ידי young97

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לך, וכל הכבוד לחברי הפורום על הבגרות וההבנה.

הלוואי שזה יחלחל לכל הנהגים במדינה, למרות שהבעייתיים ביותר לעולם לא יירשמו לשום פורום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, אני מעריך אותך מאוד על מה שעשית.

לפני כשנה, כשעוד היה לי את הרכב הקודם שלי, עמדתי ברמזור אדום בכביש רמות בירושלים. רוכב אופניים שניסה להשתחל במהירות בין המכוניות העומדות החליק והשתפשף על כל הצד של הרכב שלי תוך כדי גרימת סריטות רבות ומכוערות על הדלת האחורית והקדמית.

אציין כי אני מאוד פדנט על המכוניות שברשותי (אפי' שמדובר ברכבי חברה) והרכב, על אף שהיה בתום תקופת הליסיניג שלו, היה נראה כחדש.

הנ"ל קם מהרצפה ניקה את מכנסיו מילמל סליחה חטופה, עלה על האופניים ונעלם.

האמת היא שהרגשתי שאין לי הרבה מה לעשות מולו, אין מספר רכב ואין פרטים שלו ולא בדיוק התחשק לי להתחיל לריב איתו באמצע הכביש. אך עד היום הוא נצרב אצלי כאיש מגעיל ולא מוסרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הכי חשוב שהילד בריא ושלם.

לגבי איך שפעלת , אני פשוט יגיד גבר.

גבר שעומד מאוחרי המעשים שלו ושל קרובים אליו , ונותן דוגמא אישית פעלת נכון וכן זה גם צריך להיות.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, אני מעריך אותך מאוד על מה שעשית.

לפני כשנה, כשעוד היה לי את הרכב הקודם שלי, עמדתי ברמזור אדום בכביש רמות בירושלים. רוכב אופניים שניסה להשתחל במהירות בין המכוניות העומדות החליק והשתפשף על כל הצד של הרכב שלי תוך כדי גרימת סריטות רבות ומכוערות על הדלת האחורית והקדמית.

אציין כי אני מאוד פדנט על המכוניות שברשותי (אפי' שמדובר ברכבי חברה) והרכב, על אף שהיה בתום תקופת הליסיניג שלו, היה נראה כחדש.

הנ"ל קם מהרצפה ניקה את מכנסיו מילמל סליחה חטופה, עלה על האופניים ונעלם.

האמת היא שהרגשתי שאין לי הרבה מה לעשות מולו, אין מספר רכב ואין פרטים שלו ולא בדיוק התחשק לי להתחיל לריב איתו באמצע הכביש. אך עד היום הוא נצרב אצלי כאיש מגעיל ולא מוסרי

במקרה שכזה, עוזר לערב את הביטוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכן טוב ואדם ישר שאתה מכיר וגם גרסתו אמינה...

יותר הרווחת במעשיך,

פעלת ביושר ובחכמה,ישר כח.

מאידך, נאמר במידה שאינך מכיר את הנהג:

קביעת אשמה של ת''ד נקבעת ע''י חוקרים

שהוסמכו לכך, אינך מודה על כלום גם אם

אתה בטוח ב 100 אחוז שאתה אשם.

ולשם הוודאות הנ''ל יש מצב שגם

הבן שלך איננו אשם כלל

או אשמה משותפת בשל מיליון סיבות,

בן כמה הבן?

הבן בגיל 14. לאחר שיצאנו כולנו למקום התאונה ושיחזרנו הכל, הוא אימת את גירסתו של הנהג.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני רואה את רוכבי האופניים טסים בצורה מפחידה וחותכים בצורה שאתה לא מצפה ממש כמו בסרט .

דבר נוסף אני כל כך שמח להיות חלק מהפורום הזה , כל הכבוד לך על המעשה שלך זה היה הדבר הכי חכם לעשות ולשני הצדדים .

והכי חשוב שזה היה נזק רק לרכוש .

יישר כוח לישראלי היפה :) BIG LIKE .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישר כוח, פעלת נכון.

והעיקר שהבן בריא ושלם, קיבל שיעור ללא מחיר כואב.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר ומדגיש שאחריות לנזק נקבעת ע''י בעל מקצוע בלבד.

המקרה דנן הוא חריג,אבל בשום פנים אני לא אקח אשמה כלפי אדם

זר.

היו מקרים של אשם בודאות של 100% ובוחן אמר הפוך.

אז לא להכליל ישראלים ומנטליות בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית מעשה נכון. עם כאלה חברים/יועצים לא פלא שהמדינה שלנו נראת איך שהיא נראת, ואנחנו צריכים להגיד כל הכבוד לבן אדם שסה"כ עשה את מה שצריך.

אני פעם שפשפתי רכב של מישהו ביציאה מהחניה, במקרה הזה אפילו הייתה לי אפשרות לברוח ולשים *** כמו הישראלי המצוי. איכשהו זה אפילו לא עלה בדעתי ופשוט השארתי מספר טלפון ולמחרת הבאתי לו כסף על התיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...