Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכתבו של דוד צור יו"ר ההתאחדות

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 2860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכתבו של דוד צור יו"ר ההתאחדות

28 ביוני, 2016

לספורטאים שלום,

במהלך השנה האחרונה, מאז ניכנסתי לתפקידי עברנו ממצב של קיפאון שבו היה שרוי תחום ה 4 גלגלים לתנופת עשיה.

עבדנו יחד עם הרשות לנהיגה ספורטיבית והחשב המלווה להפשרת תקציבי התמיכה, עקב התנהלות לא תקינה של המועדונים/ והעמותות בעבר.

תודות לכך, את שנת 2015 סיימנו עם 10 מרוצים שהתקיימו לענפים השונים ומאז תחילת 2016 יצאנו לדרך עם ליגות מסודרות לענפי הראלי\ראלי ספרינט והקארטינג שאתם כספורטאים הייתם חלק פעיל בהם.

תוך שיתוף פעולה עם מועצה אזורית בקעת הירדן, הוקם מסלול ראליקרוס ובימים אלה אנו שוקדים על הדרכים והאמצעים לסלילתו ופיתוחו, לצד קידום ופיתוח ענף הדראג והדריפט ומציאת פתרונות למסלולי אספלט אשר יוכלו לשמש את הענפים השונים.

בבית שאן מתקיימת ליגת קארטינג רציפה במסלול החדש בתקצוב ההתאחדות.

נעשו מגוון פעולות מול הרשויות ונותני חסות פוטנציאלים על מנת להגדיל את תקציב ההתאחדות דבר שיאפשר את פיתוח הספורט המוטורי והצעדתו קדימה. במקביל נעשו ונעשות פעולות להסדרת ופתיחת כל החסמים הבירוקרטיים ולהביא להקצאת משאבים רחבים לבניית מסלולים בסיוע הטוטו.

הסדרת ההתנהלות אל מול הרשויות במיוחד משטרת ישראל על מנת לאפשר את קיום התחרויות אל מול ענפי העפר והשטח.

למרות כל זאת, בחרו נציגי תחום העפר ותחום השטח בהתאחדות )שלא על דעת נציגי תחום האספלט והקארטינג(, במהלכים, החותרים תחת ההתאחדות ומתנהלים בדרך אשר מונעת כל אפשרות להתקדם, דבר אשר הקצין בתחילת השבוע והביא לנקודת משבר, עם טענות שונות ומשונות שהופנו לרשות ולמוסדות.

לצערי, אתמול הודעתי לרשות כי אין ביכולתי להמשיך ולעבוד מול חברי הועד / הנציגים של תחום העפר והשטח אשר כך בחרו לפעול ובמקום לסייע בקידום הספורט למעשה מחבלים בו .

לפיכך, הגעתי להחלטה עם כל הצער על הקפאת כל פעילות ואישור לפעילות של תחום העפר ותחום השטח.

אני מודע כי לצעד זה ישנן השלכות כבדות, בעיקר עליכם הספורטאים.

ככל שהדברים יהיו תלויים בי אמשיך לקדם את ענפי האספלט.

בכבוד רב

דוד צור יו"ר

attachment.php?attachmentid=108970&d=1467134546&thumb=1

והדגועב שלי לנוסה

חברים כתבה מאוולה רכב ספורט מוטורי שמה ואני יצט " מספר חודשים, והיא כוללת ארבעה תחומים: ראלי וראלי-ספרינט, ראלי רייד, קרטינג, ודראג-דריפט. " מה אם גימקנה למה או לא מוזקר כאן חברים ? ????? ספורט מוטורי ישראלי: ובכל זאת, נוע ינוע

צוות "פנגו" הוביל את קטגוריית SBS במרוץ הראשון של אליפות ישראל בראלי-ספרינט. אנו מקווים שזה הפתיח לעונת מרוצים מסודרת, שתכלול שמונה אירועים תחרותיים http://cars.walla.co.il/item/2947358 נ.ב אין לי בעיה אם כול המרוצים אחרים

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...