Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבארת' 595 קומפטיציונה – מקסימום רוקט, פצצה של פוקט

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 2888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 851
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב שמעו, אני מניח שנושא התמחור הופך לעיקר בכל שרשור איטלקיות כי זה משהו שקל להתווכח עליו - אלה מספרים, אפשר להשוות סכומים, להתחיל לנתח מה החלופות והאם זה חזירי או לא חזירי לגבות 230 אלף על מכונית כזו או אחרת.

208גטי זולה מאד בכוונת מכוון. ממה שאני מבין המטרה של היבואן היא לשים כמה שיותר חתיכות כאלה על הכביש בכל מחיר לנוכחות וקידום המותג. איביזה קופרה זולה מאותה סיבה כנראה.

שולי הרווח של היבואנים הם כל כך גדולים על מכוניות מן השורה שהם יכולים להרשות לעצמם לספוג אי רווח על כמה חתיכות של הוט האטצ'ס.

סמל"ת החליטו אחרת, הם החליטו לתמחר את האבארת גבוה מאד, וזה הולך להחריף עם בואה של האבארת' 124. אלפא תלך בדרכה ותהיה מתומחרת גבוה יותר מאשר היום, ואולי תזכיר את הזמנים בהם 166 עלתה מעל 450 אלף, עמיגר יתקן אותי.

התמחור הגבוה הוא לא בגלל שהביצועים, האורך, המשקל או ההנעה שלה יותר מאשר מכוניות אחרות, אלא כי זה המיצוב שלה - גבוה. ובואו אגלה לכם סוד - הרווח שעושים יבואנים עלינו במכוניות משפחתיות עולה לנו פי כמה מונים מהתמחור הגבוה של אבארת' או אלפא.

והקהל המכובד שכאן שותק, או במקרה הטוב ממלמל אוי איך שוחטים אותנו אבל ממשיך לקנות!

לכן לדעתי, וזו דעתי בלבד, כל מי שממשיך לקנות משפחתיות במחירים ההזויים של ישראל שיתכבד ולכל הפחות לא יטקבק כאן ללא הרף על התמחור של הקומפטיציונה, ה JCB או מה שזה לא יהיה של מיני, ה-124, המיאטה או הג'וליה.

זה מה שמפריע לכם??? אם הייתם לשנה אחת עוצרים את רכישות הרכב החדש כל התעשייה הזאת היתה נעצרת והמחירים היו יורדים בצורה דרמטית!

אין בעיה, תמשיכו לקטר כמה הקומפי יקרה. היא לא רלוונטית ל-99.99 אחוז מכם אבל את הצעקות שלכם שומעים עד מילאנו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחת שירשור על אבארט קומפי ואתה רוצה שנדבר/נרשום על מכוניות אחרות...עממיות

שהיבואן מרוויח פי כמה?נושא שהעלת נכון מאוד,אך לא בשירשור זה מקומו.

פתחת שירשור על אבארט מן הסתם נדבר על המתחרות שלה עליה ועל מחירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה או לא רוצה זה לא שרשור שלי ואני לא ארדואן.

הייתי שמח שהדיון היה עוסק בחוויות הנהיגה ברכב הזה ובאחרים הדומים לו, בתמחור (בוודאי אבל לא רק) ובכלל בהנאה מוטורית.

מה שחורה לי הוא הנסיון של הרבה חבר'ה לכמת את ההנאה מהקומפי ולטעון ש"היא לא שווה את זה לעומת איביזה או 208גטי". אלה טענות כל כך סובייקטיביות שתלויות בטעם האישי של כל אחד שכל הדיון הזה הפך לטמקא, וחבל בעיני.

הקומפי יקרה, כמעט פי שתיים מקופרה, האם לא אקנה אותה בגלל זה? כנראה שזה לא יעצור אותי אם אחליט להחליף סוסים. האם אשקול את הקופרה? לא ביקום הזה. האם זה הופך אותי לאבארתיסטי? כנראה שכן. האם זה הופך אותי לשפוט של סמל"ת? לא ממש...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי על ה 595, אבל קופר S דור קודם (R56) יותר טובה מאבארת׳ (זאת בעלת ה 160 כ״ס) בכל פרמטר אובייקטיבי שאני יכול לחשוב עליו, למעט הסאונד. אחרי שנהגתי על שתיהן אחת אחרי השנייה, כבר לא עיניין אותי שה 500 זולה יותר.

המיני החדשה זה סיפור אחר. היא כבר לא ממש מיני ויותר מזכירה את הגולף באופי.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אחדד שאתה יכול להשליך את רגשי הנחיתות לפח, אין שום קשר בין דיבור על תמחור ובין סמלת, אלפא, בוסו, אבארט. קפיצה קטנה לשרשור הגולף R, ה S1 וה rs3 גם הם מדברים בעיקר על תמחור. ככה זה וזה די טבעי כשהתמחור כולל מאה אלף שח קנס אנינות טעם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי על ה 595, אבל קופר S דור קודם (R56) יותר טובה מאבארת׳ (זאת בעלת ה 160 כ״ס) בכל פרמטר אובייקטיבי שאני יכול לחשוב עליו, למעט הסאונד. אחרי שנהגתי על שתיהן אחת אחרי השנייה, כבר לא עיניין אותי שה 500 זולה יותר.

המיני החדשה זה סיפור אחר. היא כבר לא ממש מיני ויותר מזכירה את הגולף באופי.

תנסה את הקומפי (180 כ"ס) כמה שיותר דומה למה שאני לקחתי. אני חושב שתאהב אותה.

יש אצלכם?

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה כשאתה בוחר נתח להכניס למטבח שלך אתה לא משלם קנס אנינות טעם? כשאני מחכה חודשים עד שאני רואה סרט שמעניין אותי אני לא משלם (בשעמום) קנס אנינות טעם?

זו מנת חלקם של אניני הטעם, יקירי.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא בארה"ב, זה לא בדיוק אותו האוטו. מנועים אחרים, מתלה אחורי שונה.

הממ חשבתי שהן לא משווקות שם בכלל.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי מכמה חברים שנהגו בשני הדורות של הקופר אס שהיה שינוי לא לטובה שם.

הקופר אס בדור הנוכחי יותר מהירה, מן הסתם, מה-500 שלי עם ה-135 כ"ס וגם יותר מאובזרת, אבל מבחינת חווית נהיגה לא הרגשתי שהיא נותנת איזו תמורה מטורפת לאגרה. אולי גם עניין של טעם וחיבור לרכב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...