Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים.

_DownLoaD_
שימו לב! השרשור הזה בן 2961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן , בשעה טובה קניתי לא מזמן מגבר מסוג Massive Audi BX 4. שלב הבא לי הוא רמקולים בשדרוג המערכת.

הוצע לי ע''י ישראל לוי (מתקין מוכר לפי הידוע) , Ground zero במידה של 10X7.

קישור - http://www.ground-zero-audio.com/en/products/speaker/gzcf-7104spl.html

אבקש חוות דעת , והאם ניתן למצוא רמקולים במחיר של עד 900 באיכות טובה יותר , והספק גבוה יותר .

רמקולים של 2-3way לא באים בחשבון מהסיבה שהתקציב שלי מוגבל מאוד בהתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גראונד זירו היא חברה גרמנית מוכרת ומכובדת כך שהרמקולים האלו ניראים מבטיחים

ואפשר גם להניח שהם מקיימים ,ואם ישראל ממליץ אז אתה יכול להיות שקט.

מה שכן ,אם יש במערכת סאב אז הייתי שוקל התקנה של סט קומפוננט אחורי ולא 7X10 או 6X9.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שלא מתחבר לרמקולים אובלים ובטח שלא בבמה אחורית:

שמעתי את הדגם הזה בכמה רכבים, ואני חייב לציין שהתרשמתי לטובה. הם חדים, צלולים ויש להם שפע של עוצמה לספק.

אני יכול לחזק את ההמלצה של ישראל על הסט הזה, במיוחד אם התקציב אינו גדול/גמיש.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גראונד זירו היא חברה גרמנית מוכרת ומכובדת כך שהרמקולים האלו ניראים מבטיחים

ואפשר גם להניח שהם מקיימים ,ואם ישראל ממליץ אז אתה יכול להיות שקט.

מה שכן ,אם יש במערכת סאב אז הייתי שוקל התקנה של סט קומפוננט אחורי ולא 7X10 או 6X9.

כאחד שלא מתחבר לרמקולים אובלים ובטח שלא בבמה אחורית:

שמעתי את הדגם הזה בכמה רכבים, ואני חייב לציין שהתרשמתי לטובה. הם חדים, צלולים ויש להם שפע של עוצמה לספק.

אני יכול לחזק את ההמלצה של ישראל על הסט הזה, במיוחד אם התקציב אינו גדול/גמיש.

בהצלחה.

אחרי כל השרשור הזה ועל אחת כמה וכמה אם ישראל יהיה המתקין, מדוע לא ללכת בכל זאת על האפשרות של התקנת קומפוננט קדמי?

מהסיבה הפשוטה שרק הליך פירוק הדלתות בסיאט איביזה החדשות מעלה את מחיר ההתקנה מ 500 ל 1500 אם לא יותר. אני לא יכול עם כל הצער שבדבר להתקין שם בגלל התקציב הנמוך שלי וההתעסקות הרבה עם המולטימדיה והדלתות.

אין ספק שהסאונד צריך לבוא מקדימה , אך לא בשלב הזה לעכשו. כמו כן, אינני חולה סאונד ברמה משוגעת כמו חלק גדול כאן, כך שעל המגש האחורי בהחלט מספק אותי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בשעה טובה עשיתי את ההתקנה. קניתי מגבר Massive audio BX4 וכמובן 7X10 בהמלצת ישראל לוי של ground zero [h=1]GZCF 7104SPL שמחרישים לי את האוזן בלילה :D .[/h]כרגע מותקן סאב 4 אום של KICKER הפשוט ביותר, יוחלף חודש הבא למשהו חזק יותר סביב ה 400 RMS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אפשר תמונות איך זה נראה? גם אני עם איביזה SC

כן

קישור1 קישור2 קישור3

חייב לציין, שישראל חייב אותי אך ורק על הרמקולים עצמם. החלפת המגבר לחדש, וההתקנה בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...