Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות לקוחות VARTA - רצינו לומר שלום

שרות לקוחות טלרון
שימו לב! השרשור הזה בן 3005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 117
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• ספונסר פורום
לצערי היה לי ניסיון לא טוב עם מצבר שלכם, שגם העליתי לפני כמה חודשים פה.

המצבר החזיק פחות משנתיים ולפי חלק מהתגובות בשרשור, אני לא היחיד שנתקל בזה..

אני אשמח אם תוכלו להתייחס לסוגיית אורך החיים של המצברים.

כן, בהחלט אני אפילו שמח על השאלה

הגורמים המשפיעים על אורך חיי המצבר יהיו בראש ובראשונה איכות המצבר ולכן חשוב להשקיע במצבר איכותי של חברה מוכרת

היום ישנם מצברים אטומים ללא צורך בטיפול והם מצברים עדיפים שכן כמעט ואין איבוד נוזל חומצה ממצברים אלו והם עמידים יותר

כל מצברי VARTA הינם מצברים שכאלו !

הגורמים הנוספים שישפיעו על המצבר הם התאמתו לרכב :

אני מתכוון גם להתאמת המצבר לרכב ולאלטרנטור הרכב וגם לא לשכוח שצרכני חשמל שאנחנו מוסיפים ( אזעקות סירנות מערכות מולטימדיה צדניות קירור )ישפיעו על המצבר בעת שמנוע הרכב לא עובד

מצבר גדול מיכולת האלטרנטור של הרכב להטעין לא יפתור את הבעיה

סוגיה נוספת וחשובה היא סגנון השימוש והנהיגה מצבר רכב הינו מצבר שנועד בעיקר לתת כח התנעה ראשוני למנוע שלאחריו המצבר מתמלא שוב במידה ואנו עושים שימוש רב ולא רגיל במצבר להתנעות רבות בפרק זמן קצר ולא מאפשרים למצבר להטען בזמן נסיעה סביר

אנחנו בעצם מייצרים למצבר פריקה גדולה מיכולתו לשאת ובכך אנחנו מקצרים את חייו .

כך גם בסיטואציות רבות וחוזרות של אורות דולקים שהמנוע כבוי למרות שנצליח כנראה להניע את הרכב עם כבלים בבוקר שלמחרת והמצבר יתמלא ולכאורה לא קרה כלום מספר רב של מקרים כאלו ישפיעו על בריאות המצבר.

גורם נוסף הוא טמפרטורות קיצוניות של חום או קור יגרמו למצבר שאינו "בריא" לקרוס בדיוק בזמן הכי לא מתאים .

בהזדמנות זו אני מציע לכל החפץ ישנה אפשרות להכנס לכל אחת מתחנות השרות של טלרון ולבדוק את תקינות המצבר ללא תשלום

קניתם רכב חדש המצבר אינו מקורי כנסו ותבדקו האם המצבר מתאים

לא פעם למדתי שרכבים שעמדו למכירה ונזקקו למצבר חדש הפתרון הזול / המשומש ולפעמים אפילו המצבר הלא מתאים היה הפתרון שנבחר

מקווה שנתתי מענה לשאלתך ואם לא אני פה ....

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שאלה למומחים: למה מצברים ״מקוריים״ כלומר מצברים שנקנו עם הרכב מחזיקים בדרך כלל מעמד יותר טוב מהמצבר שמחליף אותם?

לא צמיד תלוי מה אתה קונה ( איכות והתאמה לרכב) אבל לשאלתך

רוב יצרני הרכב בעולם רוכשים את מצברי הרכב המקוריים מחברת ג'ונסון קונטרול אלו אותם מצברים באותה טכנולגיית ייצור

ובאותם סטנדרטים של בקרה ופיקוח של מצברי VARTA ומצברי STARTUP ו-POWERUP ועוד .

אז ראשית אלו מצברים איכותיים

הסוגייה השנייה שגורמת להם כנראה להחזיק יותר זמן היא התאמתם לסוג הרכב הנרכש .

ולכן באמת חשוב לבדוק התאמת מצבר לרכב

אני מציע שוב למי שמעונין ישנה אפליקציה חינמית בשם VARTA המתאימה את המצבר , לרכב ולשנת הייצור שלו

VARTA הוא המותג ה -after sale הבינלאומי של ג'ונסון קונטרול ו- STARTUP ו- POWERUP הינפ המותגים הישראלים של אותו יצרן מיוצרים באותו סטנדרט באותם מכונות ובאותם מפעלים ( תקופת אחריות של 12 חודש או 20 )

כך שרכישת מצברים אלו מבטיחה התאמה לדרישות היצרן

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

הי לנהג הצעיר

אני מניח שבדומה לכל מוצר שאינו תחת פיקוח של המדינה לכל ספק / חנות ישנם שיקולי רווח

ומחירים אחרים.

אבל שווה לבדוק מחירים אין ספק

כנס לאתר החברה ובחר תחנת שרות קרובה לביתך ובטוחני שתקבל מחיר הוגן

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
איזה מצבר אני צריך לסיאט איביזה 2015 1.2tsi מנוע cbzb(ללא start stop) ומה המחיר?

אם הדגם הוא רגיל אז 60 אמפר

אם הוא דגם הספורט 70אמפר

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
האם באמת ניתן להשליך את איכות המוצר על היצרן?

הרי המצברים של וורטה גם מחולקים ל SILVER, BLUE AND BLACK, כאשר הסילבר נחשב לאיכותי יותר.

אני משער שג'ונסון קונטרול מייצרים גם מצברים מוזלים שאיכותם פחותה אף מה VARTA BLACK (אם כי אין לי שום מושג במה זה יכול לבוא לידי ביטוי).

השאלה שלי היא האם אתם יכולים לומר (כי אני משער שלדעת, אתם יודעים) איך המותגים הישראלים ביחס לוורטא? או האם יש הבדל בין מותג ישראלי אחד למישנהו?[/quote

יופי של שאלה ,

ישנם היום 4 משפחות עיקריות של מצברים אצל היצרן ג'ונסון קונטרול

1.הסדרה השחורה -מיועד לרכבים רגילים עם שימוש רגיל

2.הסדרה הכחולה - לשימוש ברכבים בשנתונים חדשים יותר עם מערכות חשמל מתקדמות יותר ואם יכולת שימוש אינטנסיבית יותר.

3.הסדרה הכסופה - הסדרה היוקרתית לשימוש ברכבי יוקרה ולרכבים עם מערכות אלקטרוניות מתקדמות ורגישות יותר.

4.מצברי STOP & START - סידרת מצברים המתחילה באותיות VR5 מיועדת לרכבים בטכנולגיית STOP & START

מצברי START-UP ו- POWER-UP זהים בתכונות בייצור ובמאפיינים שלהם לסדרה הכחולה של VARTA.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לנציג ורטה,

אני אומר רק דבר אחד,

אם הנציג של ורטה יושב כאן בפורום ביום שישי בערב אז יש לנו חובב רכב, ואז ברוך הבא כפול!

תצליחו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש רשימה של נקודות מכירה של המצברים שלכם (לא תחנות שרות)?

אני נמצא באזור ירושלים ותמיד, בשעת הצורך, מתקשה למצוא מצבר מתאים של ורטה.

בפעם האחרונה התקנתי 74Ah כחול, למרות שאפשר היה להסתפק ב60Ah.

המוכרים בד"כ אומרים "גם זה בסדר" לפי מה שיש להם באותו רגע, ואתה יוצא בתחושה שהתפשרת לגבי ההתאמה.

לא יודע איך זה במקומות אחרים, אבל לפחות בסביבה שלי, התחושה היא שורטה הוא מצרך נדיר, לעומת שנפ שקיים בכל חור.

ד"א מה המצבר שמתאים לספורטאז' 1.6 שנת 2015? באפליקציה הוא נותן מצברים STOP & START, למרות שלא קיים ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
איפה יש רשימה של נקודות מכירה של המצברים שלכם (לא תחנות שרות)?

אני נמצא באזור ירושלים ותמיד, בשעת הצורך, מתקשה למצוא מצבר מתאים של ורטה.

בפעם האחרונה התקנתי 74Ah כחול, למרות שאפשר היה להסתפק ב60Ah.

המוכרים בד"כ אומרים "גם זה בסדר" לפי מה שיש להם באותו רגע, ואתה יוצא בתחושה שהתפשרת לגבי ההתאמה.

לא יודע איך זה במקומות אחרים, אבל לפחות בסביבה שלי, התחושה היא שורטה הוא מצרך נדיר, לעומת שנפ שקיים בכל חור.

ד"א מה המצבר שמתאים לספורטאז' 1.6 שנת 2015? באפליקציה הוא נותן מצברים STOP & START, למרות שלא קיים ברכב.

אתה יכול ללכת לתחנת שרות שלנו בתלפיות בשם דבורי 026710114

המצבר שאתה צריך הוא מצבר 60 אמפר VARTA או 56 אמפר STARTUP

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
האם הסידרה הכסופה צפוייה לשרוד יותר ברכב עם שימוש רגיל לעומת השחורה?

הסדרה הכחולה והכסופה מיועדת לרכבים יותר חדישים שהסדרה הכסופה מומלצת לרכבים עם מערכות אלקטרוניות יותר מתקדמות

המצבר הכחול יכול להוות לך פתרון איכותי מספק וגם מצבר ה- STARTUP לא נופל באיכותו מהמצבר הכחול של VARTA

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין לדעת את פערי האחריות מול אנגליה https://www.tayna.co.uk/Type-027-Varta-Silver-Dynamic-Car-Battery-P3190.html

למה בארץ לא נותנים 5 שנות אחריות ? האם בארץ נמכר מצבר שונה ? (לא נזכיר פערי מחיר אדירים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול ללכת לתחנת שרות שלנו בתלפיות בשם דבורי 026710114

המצבר שאתה צריך הוא מצבר 60 אמפר VARTA או 56 אמפר STARTUP

שם באמת התקנתי בפעם האחרונה וגם השירות היה טוב,

השאלה אם זה המקום היחיד באזור ירושלים שיש לו מצברי ורטה זמינים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...