Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על "אופיר חלפים"

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 3072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז בהמשך לתאונה שקרתה לי חיפשתי מראה ימנית חדשה לקליאו 2001:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?586909-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9C%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%A4%D7%92%D7%A2-%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%A8%D7%9B%D7%91-%28%D7%9C%D7%99-%D7%99%D7%A9-%D7%A8%D7%A7-%D7%A6%D7%93-%D7%92-quot-%29

אחרי סבב טלפונים לפירוקיות וחנויות חלפים ההפרש בין חדש למשומש נע סביב 50 שקל החלטתי ללכת על מראה חדשה ו"אופיר חלקים" הציעה את המחיר הזול ביותר(30 שקל פחות מהמתחרים).

התקשרתי ושאלתי אם יש לו את המראה במלאי,הוא השיב בחיוב ואף הציע שהגיע אליו להתקנה בחינם "עליו" רק שהודיע לו חצי שעה מראש.

אז דיברתי אתו ב-11 בצהריים וקבענו לשלוש וחצי.

הגעתי לאופיר חלפים בשיא הפקקים,עמדתי באדום לבן(שדרות הר ציון) ונכנסתי לחנות.

התגובה שקיבלתי היא "שמע אחי הייתה פאדיחה,המראה לא הגיע,עכשיו יוצאת מראש עין,תהיה פה עוד שעה וכו".

מכיוון שלא התכוונתי לחכות ביקשתי שישלח לי אותה בהקדם לכתובת של אמא שלי במרחק 10 דקות ממנו.

אז יום רביעי(היום שהגעתי אליו והיא הייתה צריכה להגיע עוד שעה) המראה לא הגיע,

וכך נמשך עד יום ראישון עם תירוצים "חצי שעה,שעה אצלך,נתקעתי בחנות,נתקעתי בכביש וכו".

בסופו של דבר יום ראישון גם מרח אותנו עם המשלוח ובסוף השאיר את המראה בחנות לידו כי יכולנו לאסוף אותה עצמאית רק בשעות הערב.

בנוסף לכך המראה הגיע לא בצבע יסוד מוכן לצבע כפי שאמר לי במפורש.

במקרה שלי המראה הייתה מודבקת עם סלוטייפ ולכן הרכב לא היה מושבת,

במקרה והיה לי רכב מושבת הייתי תקוע בגלל "אופיר חלפים" 4 ימים בגלל המריחות שלו.

בשורה התחתונה,פעם הבאה הוא לא יהיה הכתובת הראישונה שלי לקניית חלפים!

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...