Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

60 דקות עם 500 אבארט

Fkl0ster
שימו לב! השרשור הזה בן 3267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עידן, זה כמו הויכוח אם הרכב שלי פרימיום או לא. בעיניך הוא כנראה לא, בעיני הוא נותן לי טעימה מהעולם הזה, גם אם צנועה ביותר.

על אותו משקל, אבארט נותנת טעימה קטנטנה מהחוויה עם איטלקיות יקרות להחריד, נראה לי. כנראה שעבורך לא, אבל יש שם משהו שקרוב יותר לכך מכל האופציות האחרות בשוק.

SLS, הלוואי ויכולתי להרשות לעצמי את שתיהן. זה האידאל: נציגה אחת מכל עולם (יוקרה גרמנית וספורטיביות איטלקית).

מדהים אותי כל פעם לראות כמה דומה אנו חושבים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

משה, לפני שבוע הייתי אצלכם במוסך להחליף פלסטיק שבא מעוות מהמפעל. לידי חנתה קופר S דנדשה. כשהמוסכניק הניע אותה, לא הרגשתי שום שנוי בדופק.

אתמול, כשהנענו את האבארת' פשוט יצא לי פרץ צחוק מתגלגל..

בסופו של יום, השאלה היא מה גורם לך להתרגש יותר, מה מביא אותך לחייך כמו מפגר יותר ומה עושה לך חשק לנהוג.

אוקיי, אז אתה מתרגש מצלילים בעמידה במקום? אני לא אומר את זה בזלזול, אני באמת רוצה להבין למה ה500 עדיפה על קופר S. בשיא הרצינות.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DTS2, שמתי לב שהרצונות שלך חולפים מהר. אולי זה אתה?

אין כאן שום תסמונת של שכנוע עצמי - כל אחד והתחושות שלו מהרכב, הרי זה עניין אישי. יתכן מאוד שאני יאהב, ואתה לא - לגיטימי.

לפני שהשקעתי בה 180K, נהגתי בה שוב (בפעם המי יודע כמה) וחשבתי היטב אם זה מה שטוב לי - בידיעה לכל החסרונות שלה, ורק לאחר מכן החלטתי אם זה באמת מצדיק זאת בעיני - או לא. אתה תתפלא כנראה, אבל לי אישית טוב איתה - למרות החסרונות שלה. אני כן מוצא בה כיף והנאה מרובה.

וד"א, ה-135 הבסיסית נוסעת בערך כמו לאון 1.8TSI (עם ה-160 כ"ס), רק לצורך השוואה. ולא מדובר על "נתוני נייר" אלא על מציאות בשטח. ה-160 (להלן - 595 סאן מרינו ושות') נוסעת טוב יותר ומתקרבת לביצועי אמת של ה-1.8TSI180. בסופו של דבר - המשקל אכן עושה את שלו, ולא משנה איך תנסה לסובב זאת. היא מרגישה קלילה בפער מהמתחרות.

לגבי הרכבים ביד 2 - יכולות להיות אלף סיבות (החל ממגבלות כלכליות ועד הקמת / התרחבות משפחה). לא אני ולא אתה נדע מה בדיוק הסיבה, לכן לא נתעסק בהשערות כאלו ואחרות. כל אחד מוכר מסיבותיו שלו, באם הן חיוביות או שליליות. לא מענייני להכנס לזה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, אם אתה מרוצה וזה מספק לך את החוויה שאתה אוהב- אשרייך.

יחד עם זאת, אל תשלה עצמך היא לא מספקת שום דבר שדומה לאקזוטיקה איטלקית.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז אתה מתרגש מצלילים בעמידה במקום? אני לא אומר את זה בזלזול, אני באמת רוצה להבין למה ה500 עדיפה על קופר S. בשיא הרצינות.

בין השאר, אבל כמובן לא רק! אני צריך לנהוג על ה-S כדי לשפוט. אי אפשר לפרוט זאת לרכיבים, אבל יכול מאד להיות שהאבארת יותר מרגשת פלוני ועל כן טובה יותר עבורו, אפילו אחרי קיזוז חסרונותיה. כל אחד ותחשיביו הוא. מה שבטוח, מדד אובייקטיבי לטיב סחורה אתה לא תמצא.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, אם אתה מרוצה וזה מספק לך את החוויה שאתה אוהב- אשרייך.

יחד עם זאת, אל תשלה עצמך היא לא מספקת שום דבר שדומה לאקזוטיקה איטלקית.

מה לגבי הניסוח "המכונה הכי פחות רחוקה מאקזוטיקה איטלקית מבחינת הערכים שהיא מגלמת, ביחס למתחרותיה"? יותר מקובל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שהשקעתי בה 180K, נהגתי בה שוב (בפעם המי יודע כמה) וחשבתי היטב אם זה מה שטוב לי - בידיעה לכל החסרונות שלה, ורק לאחר מכן החלטתי אם זה באמת מצדיק זאת בעיני - או לא.

אני יודעת שברכישות כאלה ההגיון (הכלכלי במיוחד) נח, אבל בכל זאת לא יכולתי שלא לתהות.

אם לטענתך הקופר S יותר טובה מהעקרב והפיאסטה ST עוד יותר טובה מהקופר S, ניתן להסיק שלדעתך הפיאסטה ST הרבה הרבה יותר טובה מה500, אז למה לשלם יותר או +\- אותו הדבר על האוטו הפחות טוב? במיוחד לאור העובדה, שיש לך הכרות עם הST לא רק על הנייר.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה די פשוט. הפיאסטה אינה מוחצנת ואין לה מועדון סגור.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אענה בשמו: מצד אחד היעדר יבוא סדיר, שזה הדבר הכי רע שיכול להיות. מצד שני, יבואן שמטפל במסירות, בעל תודעת שירות יוצאת מן הכלל ואשר עמל על עריכת אירועים שנתיים, שזה הדבר הכי טוב שיכול להיות.

זה מעל ומעבר להטות את הכף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fkl0ster - בעצם בעיקר מה שמרגש אותך ברכב לפי מה שהבנתי, זה הצליל? שים צנרת בכל רכב שהוא, וזה יגרום לצחוק מגלגל אצלך?

אני נניח מתרגש מרעש של AMG למיניהן, עם כל הפיצוצים והרעש העוצמתי. מאחורי הרעשים הללו עומדים הספקים שמתחילים ב360 ומגיעים עד ל600 +/-. מה עומד מאחורי הרעש "העוצמתי" של ה500? 160 במקרה הטוב 200, 230 סוסים? לדעתי זה יותר מדי show ופחות go (ביחס בין הרעש לבין מה שהרכב מספק).

אצלי למשל אין רעש מטורף, סך הכל נשמע לא רע, והרכב נוסע בהתאם. אם הייתי מחליף עכשיו צנרת והרכב היה נשמע כמו רכב ספורט עם איזה 400 סוסים, זה היה לשווא לטעמי היות וזה לא באמת מגובה בביצועים. רעש צריך להיות מגובה בביצועים.

גם לגולף GTI אין רעש מטורף, סך הכל רעש נחמד והיא נוסעת בהתאם. כך גם האוקטביה VRS. טיפה יותר רעש יש ל135/235 M ששם זה באמת מגובה ב320 סוסים וביצועים ברמה אחרת כבר. ועדיין, לא רעש מחריש אוזניים מטורף. (ואני מדבר על הרעש שנשמע מחוץ לרכב, לא על הרמקולים).

אני כן מקנא בכך שאפשר לשים צנרת כזו בצורה מאושרת על האבארת'ים, וכן כל פעם שהייתי נעמד ליד אחד האבארת'ים בטיולים הייתי חושב לעצמי הלוואי שגם אצלי היה אפשר. ואם היה אפשרי בצורה חוקית, גם אני אולי הייתי מרכיב. אבל כעת לאחר שדרוג לתוכנה stage 1, הרעש טיפה השתנה ואני מסופק. לדעתי משהו מעבר לזה, זה כבר סתם לSHOW.

עוד מהמגזימים לטעמי זה כל אלו ששמים צנרות מטורפות על STI למיניהן או על איבו. כן, יש כאלו עם הספקים חזקים מאוד, אבל ראבק הרעש באמת נשמע כמו מטוס שנוחת.

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אענה בשמו: מצד אחד היעדר יבוא סדיר, שזה הדבר הכי רע שיכול להיות. מצד שני, יבואן שמטפל במסירות, בעל תודעת שירות יוצאת מן הכלל ואשר עמל על עריכת אירועים שנתיים, שזה הדבר הכי טוב שיכול להיות.

זה מעל ומעבר להטות את הכף.

תודה רבה על ההתייחסות אבל בכל זאת מעניינת אותי תשובתו של הנשאל המקורי.

במיוחד לאור העובדה שיצא לי לקרוא מספר תגובות שלו בפורום הזה שמעודדות רכישה של הפיאסטה מאיילון גם רק על הנייר כי מדובר ברכב הכי טוב בקטגוריה בפער ניכר מהמתחרות.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק רעש, אבל גם.. זה חסר אצלי. המנוע שלי קטן על השלדה, שבתורה גדולה על תשתיות עירוניות. באבארת המנוע גדול על השלדה (כלומר, לא יהיה חסר כוח), שבתורה מתאימה לתשתית עירונית.

כשחזרתי למיני אחרי האבארת הדבר שהכי הכה בי היה הכבדות והמגושמות שלה בתנועה עירונית לעומת הקלילות של האבארת (ואני לא מדבר כאן על ביצועי מנוע!). צריך כוח רב וכבישים עם "עומק" כדי לנצל את יתרונות המרכב של המיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה עברנו משרשור שנפתח כחלקת חוויה אישית (וסובייקטיבית) ברוח טובה - לשרשור התנגחות אישית, פשוט ממש היו חסרים כאן בפורום כאלו.

:mm_nah:

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה עברנו משרשור שנפתח כחלקת חוויה אישית (וסובייקטיבית) ברוח טובה - לשרשור התנגחות אישית, פשוט ממש היו חסרים כאן בפורום כאלו.

:mm_nah:

מה שחשבתי ממש לפני כמה שעות, שראיתי לאן זה הולך.

וגם שמתי לב שזה תמיד בכיכובים של אותם אנשים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...