Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: סקודה פאביה החדשה מושקת בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נדמה לי שטענו פה שזו טעות. האם מישהו בדק בפועל בסוכנות?[/quote

אכן מדובר בטעות. חבר שמתעניין וראה את זה התקשר לסוכנות ושאל ואמרו לו שמדובר בטעות של חבר ובכל מקרה כל מי שמגיע לסוכנות לרכוש מסבירים לו שמדובר בטעות ומחתימים אותו על כך שהאחריות היא לשנתיים ללא הגבלת קילומטרים ולא כפי שפורסם בטעות.

לגבי dorshet , אני הלכתי על הפולו המאובזרת אבל אני חושב שהם צריכים לעשות איזשהו בידול בין המותגים ולא להתחרות אחד בשני בתוך הקבוצה שלהם אלא במותגים אחרים מבחוץ. סה"כ זה לא רע שיש מגוון אופציות של רמות אבזור ומנועים ואפילו תיבות הילוכים ברמות מחיר שונות ואפילו סמלים שונים בפרונט. אם אתה רוצה לחסוך, אז יש לך את הפביה ואם אתה רוצה את אותו מנוע אבל תא נוסעים יותר כייפי, אז יש לך את הפולו שגם מגיעה בידנית. אני התלבטתי לגבי הגיר הידני אבל בסוף לקחתי שוב DSG בגלל הפקקים הלא נורמלים במדינה הזאת.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קונה רכב עם DSG, לא מוכן לשלם על פולו 100 אלף ש"ח, זה קרוב למחיר של מגאן קופה שלדעתי הרבה יותר מגניבה מהפולו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^"לדעתי" זה מילת המפתח

קח 100 אנשים אקראיים מהרחוב, תשאל מה יעדיפו ב100K - סמל של "עלק פרימיום גרמני" או רנו?

מבטיח לך שהרוב לא יסכימו עם דעתך.

אני אישית מעדיף סאנדרו ולהשאיר 30K בבנק. כמה עוד אנשים מספיק משוגעים לחשוב כמוני? כנראה לא הרבה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור, אתה לא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אתה רוצה להוציא סכום קטן ולקבל אבזור, עיצוב, איכות, נוחות וביצועים. טוב שלא ביקשת גם מצ**ה על הדרך. למרות שבשביל 90K אני מניח שיהיו לא מעט שיסכימו.

אין מה לעשות, ב-90 אלף אתה כנראה לא תמצא רכב חדש שעונה על כל הדרישות האלה. אז או שאתה מוותר על אבזור כמו בפאביה, או שאתה מוותר על ביצועים כמו בקליאו/מיטו 0.9.

אני לא מתווכח איתך על זה שפולו היא אוברפרייסט בצורה קיצונית, ושהפאביה מבאסת לאללה בגרסה הידנית, אבל אלו רמות המחירים בארץ. סה לה וי.

RS - עזוב ספקולציות. אני מסתמך על משהו שאנשי היבואן אמרו לי, אתה מסתמך על דברים אחרים. בסופו של יום הכל דיבורים באוויר. בוא נבדוק מה היו נתוני המסירות של הפאביה הידנית המאובזרת ביחס לאוטומטית ונראה אם באמת צ'מפיון "מצפצפים על לקוחות פוטנציאליים" (מה שלא נראה הגיוני כי זה נוגד את האינטרס של שני הצדדים - שלך לקבל את האוטו שאתה רוצה ושלהם למכור מלא מלא חתיכות) או שבאמת איך היתכנות כלכלית ליבוא של הגרסאות האלה מלבד לחמישה-שה חולי נפש באיזה פורום מתלהבים שכוח אל.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של פולו החדשה, 2014, גרסת הקומפורטליין עם ה-90 כ"ס.

אני לקוח "חבר".

גם אני גיליתי התעניינות בפאביה החדשה, ונכנסתי היום לסוכנות סקודה.

מחירון הפולו שלי, לפי לוי יצחק הוא 101,000 (לאחר שנה- ירידת ערך של 11,900 ש"ח- מחירון חדש-112,900 ש"ח).

הפאביה בגרסת הסטייל עולה בחבר 100,000. כלומר- אם אני מחליף את הרכב- זה יוצא לי שדרוג בשנה אחת, ים אבזור לעומת הפולו ו-20 סוסים יותר- והכל בסוג של חינם.

כשראיתי את הפאביה היום גיליתי שהעיצוב שלה נחמד- אבל למרות זאת לדעתי העיצוב של הפולו יפה יותר. כשנכנסתי לתוך תא הנוסעים המאובזר לעייפה, התאכזבתי לגלות שהדשבורד קשיח- לעומת דשבורד רך ונעים למגע בפולו. נכון, זו שריטה אצלי בראש וזה לא כזה משנה- אבל לי זה מפריע! מאוד! זה יצר לי תחושה של כאילו פחות איכותי מפולקסווגן, למרות שמדובר בכמעט אותו רכב. חוץ מהדשבורד- התחושה בפולקסווגן נעימה ומכובדת יותר.

אני מאוד מאוד אוהב את הרכב הנוכחי שלי, אבל העסקה הכלכלית הזאת נשמעת לא רעה בכלל. להתקדם במודל, לאפס את הקילומטרז', להוסיף 20 סוסים, ולטבוע באבזור. אה כן, לעזוב את מועדון ה-53 ולעבור למועדון ה-54 ;-)

מה דעתכם? הלב שלי הוא להישאר עם הפולו וזהו , אבל, היתרון הכלכלי במעבר לפאביה עכשיו הוא די מובהק.

אגב, שאלתי את הסוכן לגבי האחריות- אכן זה שנתיים אחריות, עם שנה שלישית של "רצון טוב" ככה הם קוראים לזה- בתנאי שטיפלת תמיד ברכב במוסך החברה- השנה השלישית גם נכללת באחריות.

עוד אגב, המחירון של הפאביה בעתיד צפוי לרדת ביד שנייה? או יחסית לשמור על הערך? אני יודע שבשמירת ערך פולקסווגן עדיפה על סקודה, אבל עם התדמית העולה של סקודה בארץ- מה המגמה?

VW GOLF LIFE PLUS, 2023

SEAT Ateca FR 2021 | Volkswagen Golf Comfortline 2016 | Volkswagen Polo Comfortline 2014 | Volkswagen Polo Trendline (manual) 2007 | Daewoo Lanos SE 1.5L automatic 1999

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשכרה נלחמתי על 1.4tsi ידנית - פשוט לא היו והסוכן לחץ לבטל הזמנה קיימת שלא התקדמו איתה.

פעם גם vw היו מציעים גיר ידני - אפילו בפאסאט שנחשב רכב מנהלים.

מוזר שעכשיו שיש להם כל כך הרבה אנשים שמתלבטים בגלל הdsg7 - הם לא מטפחים את הידני כאופציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור, אתה לא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אתה רוצה להוציא סכום קטן ולקבל אבזור, עיצוב, איכות, נוחות וביצועים. טוב שלא ביקשת גם מצ**ה על הדרך. למרות שבשביל 90K אני מניח שיהיו לא מעט שיסכימו.

אין מה לעשות, ב-90 אלף אתה כנראה לא תמצא רכב חדש שעונה על כל הדרישות האלה. אז או שאתה מוותר על אבזור כמו בפאביה, או שאתה מוותר על ביצועים כמו בקליאו/מיטו 0.9.

אני לא מתווכח איתך על זה שפולו היא אוברפרייסט בצורה קיצונית, ושהפאביה מבאסת לאללה בגרסה הידנית, אבל אלו רמות המחירים בארץ. סה לה וי.

סליחה? 90 אלף ש"ח זה סכום קטן? בשביל סופר מיני ידנית? כשהגרסאות האוטומטיות נושקות למחיר של הגרסאות הידניות, זה ממש לא מעט.

לא ביקשתי סאנרוף, לא ביקשתי מסאז' במושבים, לא ביקשתי מנוע 6.3 AMG ולא ביקשתי ריפודי עור וגימורים מעץ איכותי ברכב שעולה 90 אלף ש"ח. בסך הכול אני מחפש רכב נורמלי במחיר הזה, בסך הכול אני רוצה מנוע עם ביצועים נחמדים (לא צריך עוצרי נשימה), אבזור נחמד - בקרת שיוט, פנסי ערפל מקדימה, שליטה מההגה, מערכת סבירה, בטיחות טובה וזהו.

תזכור שלפני שנתיים סופר מיני ידנית עלתה פה 70 אלף ש"ח, אמנם עם מנוע חלש יחסית כמו 1.2/1.4, אבל אלו היו טווחי המחירים. אני מוכן לשלם עוד כסף על אבזור, אבל צ'מפיון החביבים לא מציעים את הפאביה הידנית עם אבזור נורמלי.

NINJMNKY - לדעתי רכב קופה הרבה יותר מגניב מאיזו פולו, בעיקר אם לוקחים את המגאן קופה בצבע הנכון היא נראית לא רע.

סאנדרו? את האמת שהייתי שוקל את זה, אבל הרכב עם הנדסת אנוש גרועה ואיכות חומרים שלא נראית מבטיחה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכרים לכם רכב ערום מכל ב80K ואתם מאושרים "זה יותר איכותי מסיאט"

מוכרים לכם רכב מאובזר בכל טוב אבל במחיר מופקע - ואתם בכלל המבסוטים

זו איביזה בתחפושת, מנוע עדיף אולי (TSI), אבל בכאלו מחירים? עשו לי טובה, לא מדובר פה על GTI או אלפא תלתן, קצת כוחות סוס פה ושם וצריכת דלק טיפה יותר טובה לא שווה כאלו מחירים, ההבדלים ללקוח הסופי הם מינוריים.

עוד סיבוב על הצרכן בחסות יבואן חזרזיר שרוכב שנים על סטיגמות, אבל מי שקונה ממנו אשם.

(גילוי נאות, הייתה לי פאביה שנת 2011, אוטו שנהנתי ממנו, לא היה לי שום תאקל עם היבואן, אבל החלטתי שממנו אני לא קונה יותר רכב.)

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם פה כנראה הספיקו לשכוח, הערך של היורו ירד, לא ראיתי שזה גרם לירידה במחירי הרכבים שמגיעים מאירופה. יבואנים חזירים.

סקודה הורידו במחירון של גרסאות הדיזל הבסיסיות לאוקטביה ולראפיד.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב אחרי השרשור ויש דעות לשני הצדדים, אני בדרך להחלפת הרכב פאביה ספורט ידני אטמוספרי 1.4 2012.

האם לאור מה שנכתב בשרשור כדאי ללכת על הפאביה גיר אוטומט החדשה, או לקנות רכב אחר מאותו סגמנט מיבואן אחר.

פאביה 1.4 זה לא דגם ספורט, זה דגם אמביאנט עם ג'אנטים, קומבינה של היבואן.

ספורט == 1.2TSI 105 ידני, חד חד ערכי.

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

אני קורא שוב ושוב את התגובות לגבי התמחור ההזוי והגבוה של המכונית ובאמת שלא מבין על מה אתם מדברים. באמת. אין לי ולו סימפטיה מיוחדת ליבואן או ליצרן אבל כאן נדמה לי שהגזמנו.

מספיק מבט קצר על המחירונים של כל המכוניות המקבילות ולא נמצא משהו שמתומחר טוב יותר.

אבל בואו ננסה יחד, אולי בכל זאת אני שוגה (ואני מתייחס למחיר מחירון ולא מבצע נקודתי שיגיע גם לפאביה):

- המתחרה מהבית - פולו 110 כ"ס - אבזור נחות (גם בטיחותית) - מחיר 120K!

- מאזדה 2 המדהימה שתומחרה עד לא מזמן ב- 105K (ואין מה לדבר על האבזור או הבטיחות - בדיחה!)

- הונדה ג'אז - נמכרת רק כהיברידית עם צריכת דלק לא ממש הרבה יותר טובה - שימו לב - 117K לדגם הפשוט. מציאה ממש!!!

- טויוטה יאריס - באזור ה- 105K. למעט אמינות באמת שלא מוצא משהו אטרקטיבי ברכב

- פיג'ו 208 - דגם אקטיב הפשוט - 104K. פרימיום - 114K!

- קליאו - קולקשן - 109K. אקספרסיון - 105K.

- איביזה - מה יש להשוות ברמת האבזור והבטיחות לדגם הפשוט והערום? תעלו לדגם המפואר ותשלמו אף הרבה יותר....

להמשיך? אני חושב שהבנו את הפואנטה....אז איפה אתם חושבים שדופקים אותנו כאן?

אז אולי היבואן אינו חביב הקהל, אולי כולנו חושבים (וכנראה שצודקים) שעושקים אותנו במחירי הרכב באופן כללי, אבל אין פה משהו מיוחד.

הפאביה אינה נחותה משום רכב ברשימה שלהלן - אולי להיפך (למעט נושא האחריות). אני חושב שהמחיר הוגן בסה"כ ונמצא, יחסית לאבזור ולרמת מפרט הבטיחות, דווקא בצד היותר זול יותר של הסקאלה. ובל נשכח שהרכב חדש וזה הזמן לקבל מהצרכן מחיר מלא לפני תחילת עונת המבצעים (מישהו הזכיר חבר?)

אז אולי מישהו יסביר לי על מה התרעומת והמרמור? (ואני לא מדבר כרגע על הדגם הידני שלדעתי באמת יכול להיות מתומחר בכמה אלפים פחות כדי להיות אטרקטיבי או הדגם האוט' הפשוט שמיועד בעיקר לציי רכב).

יאללה, לילה טוב.

שנהנה רק מדברים חדשים וטובים וח"ח ליבואן על האבזור הבטיחותי המתקדם. מקווה שגם יבואנים אחרים יתחילו להשקיע בזה. מגיע לנו לקבל מה שמציעים בחו"ל.

עריכה אחרונה על ידי rlevari
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NINJMNKY - לדעתי רכב קופה הרבה יותר מגניב מאיזו פולו, בעיקר אם לוקחים את המגאן קופה בצבע הנכון היא נראית לא רע.

סאנדרו? את האמת שהייתי שוקל את זה, אבל הרכב עם הנדסת אנוש גרועה ואיכות חומרים שלא נראית מבטיחה.

קופה הרבה יותר מגניב, אין ספק. אבל הפולו (ובעיקר הסמל בחזיתה) מציעה שמירת ערך ושופוני שלצרפתים פשוט אין.

לראיה - נתוני מסירת רכבים. כמה מגאן קופה עלו לכביש? בודדות?

הנדסת האנוש ה"גרועה" ואיכות החומרים נטולת ההבטחה (של הסנדרו) בטלה בשישים ברגע ש30K נשארים בעו"ש בהשוואה למתחרות שצוינו להלן, אבל שוב זה בטח רק אני חושב ככה, מלטפי-דשבורדים למיניהן לא נוטים להסכים איתי.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...