Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: סקודה פאביה החדשה מושקת בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סקודה הורידו במחירון של גרסאות הדיזל הבסיסיות לאוקטביה ולראפיד.

וודאי שיש שמן גיר גם בDSG7.

אתה מתכוון למצמדים.

הוא חסר יכולת החלפה, כשלי החליפו את המחשב גיר היה רשום בפירוט של הטיפול רק 1.9 ליטר שמן, מניח שבגיר עצמו יש יותר.

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בטריידאין בטוח שלא תקבל מחירון.

בטרייד אין לא הציעו לי מחירון,

סביר להניח שביד 2 הייתי מקבל מחיר קרוב יותר למחירון ואולי הייתי מתעקש על מחירון, בכל זאת האוטו שלי חדש.

בכל מקרה החלטתי לרדת מהנושא

פשוט אני אוהב מאוד את הפולו שלי, המראה שלה יפה יותר לטעמי, והתחושה בה איכותית יותר.

VW GOLF LIFE PLUS, 2023

SEAT Ateca FR 2021 | Volkswagen Golf Comfortline 2016 | Volkswagen Polo Comfortline 2014 | Volkswagen Polo Trendline (manual) 2007 | Daewoo Lanos SE 1.5L automatic 1999

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מתקשה לראות מי שישלם מחירון על פולו כמעט חדש כשהוא יכול באותו כסף לקבל פאביה חדשה לחלוטין עם מכללים עדיפים. אתה כבר שם, למי שטרם הבחירה נראית מאוד פשוטה גם אם תקח בחשבון את התחושה, הסמל, אפילו המראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם שינו משהו בגיל ב2013 או לא? אם לא שינו בו כלום, הגיר יתקלקל במוקדם או במוקדם יותר!

מהזתומרת לא שינו כלום? החליפו את המצמדים, את התוכנה ואת השמן למינרלי. עברתי את התהליך הזה בפולו הקודמת למרות שלא היו בעיות. עשו את זה לכולם וזה לא היה ריקול למיטב ידיעתי אלא קמפיין שרות. יש הבדל גדול ביניהם. בכל מקרה, הגיר עבד טוב לפני ואחרי הקמפיין ועכשיו בפולו החדש יש לי הרגשה שהוא עוד יותר נעים וחלק. אנשים פה מדברים כאילו זאת עגבניה רקובה בשוק אצל איזה בסטיונר. זה בכל זאת מערכת מאוד מורכבת ומשוכללת של אחד היצרנים הכי גדולים ומפותחים בעולם ככה שבכל זאת צריך לתת להם קרדיט שגם כשיש בעיה הם גם יודעים למצוא לה את הפתרון כפי שאכן קרה.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מכונית היו קונים רק במזומן אז כמעט ולא היית רואה רכבים חדשים.

אין שום בעיה לקנות במימון, ככה אני עשיתי, ואין בעיה עם זה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ אהה לא שמתי לב,קיצר יצאתי חומוס.:splat:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהזתומרת לא שינו כלום? החליפו את המצמדים, את התוכנה ואת השמן למינרלי. עברתי את התהליך הזה בפולו הקודמת למרות שלא היו בעיות. עשו את זה לכולם וזה לא היה ריקול למיטב ידיעתי אלא קמפיין שרות. יש הבדל גדול ביניהם. בכל מקרה, הגיר עבד טוב לפני ואחרי הקמפיין ועכשיו בפולו החדש יש לי הרגשה שהוא עוד יותר נעים וחלק. אנשים פה מדברים כאילו זאת עגבניה רקובה בשוק אצל איזה בסטיונר. זה בכל זאת מערכת מאוד מורכבת ומשוכללת של אחד היצרנים הכי גדולים ומפותחים בעולם ככה שבכל זאת צריך לתת להם קרדיט שגם כשיש בעיה הם גם יודעים למצוא לה את הפתרון כפי שאכן קרה.

שאלתי אם שינו משהו בגיר וענו שלא.

כעת אתה עונה שכן אז זה משנה את כל התמונה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אז היום יצא לי לשבת בה ולראות אותה באולם תצוגה,האמת? מאכזבת.

ניראית כמו דור קודם של סופר מיני,המושבים קדמים נוחים,אבל איכות חומרים לא משהו,קליאו,208,יונדאי,קורסה עדיפות ממנה,מאחור גם די צפופה,אבל הכי הופתעתי וגם אבא שלי זה מנוחות המושב האחורי שגורם לך להרגיש כאילו אתה מקופל מאוד לא נוח.

חבל,האיבזור מצוין,המנוע זריז אבל לא הייתי רוכש לעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...