Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה 5w40 עדיף ? וולווליין maxlife או טוטאל ?

nepet
שימו לב! השרשור הזה בן 3352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מזמן פתחתי שרשור יישור על יישור קו ל c4 מנוע 2000 שקניתי. באחד מהסעיפים עלתה השאלה מה עושים עם רעש לא חזק מכיוון השסתומים בהתנעה קרה.

התשובות שקיבלתי היו להחליף שמן.

בהודעה פרטית מישהו כתב שתוסף moa של bg פתר לו את הבעיה.

שתי שאלות, השמן הוחלף לפני 5 חודשים במורשה יבואן , בדקתי הסטוריית טיפולים והם משתמשים בטוטאל.

האם החלפה ל וולווליין תשפר את המצב או ששני השמנים באותה איכות ?

שאלה שניה , חפרתי הרבה ברשת לגבי התוסף של bg. זה לא תוסף "דבש" , ונראב כמו משהו איכותי , אבל בפורומים השונים הדיעות לגבי יעילותו חלוקות.

אני משוכנע בוודאות די גבוהה שהוספת תוסף כזה תעלה את הצמיגות ולמרות שהרעש כמעט ולא קיים עם התוסף הוא ייעלם לגמרי. מעניין אותי לדעת אם יש טעם להשתמש בו או שיכול להגרם נזק למנוע ואז אני נשאר עם החלפת שמן בהנחה שוולווליין איכותי יותר , או נשאר עם המצב כמו שהוא כי השמנים באותה רמה וסתם לזרוק 300 של על שמן ופילטר חדשים זו הוצאה מיותרת.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוטאל יחסית יקר לצמיגות שלו.

במידה ויש בעיה עם הרכב ומישהו מציע לך לדחוף תוסף,אומרת שתטפל בבעיה או תלמד לחיות איתה.

וולוליין מקסלייף זה אחלה שמן עם מחיר סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייבים להחליף פילטר שמן ,פילטר שמן איכותי יכול לעבוד גם 20.000 ק"מ, הוא עדיין תקין, והחלפת שמן לא פוגעת בפילטר.

הולוולין maxlife - שמן איכותי ומתאים, והוא במחיר סביר.

בנוסף הוא זמין למכירה בהרבה מקומות, כך אפשר גם להמשיך איתו טיפולים.

ואם צריך, להשלים חוסר בשמן בין הטיפולים.

האם נבדק שאין סימני בוצה בראש המנוע, לפעמים ביצוע פלאשינג נכון מוריד בוצה מגל הזיזים והשסתומים.

ואז השמן ממלא טוב את שטח המגע ומפחית את הרעשים.

בנוסף כדאי להכנס למשטר טיפולים של החלפת שמן אחת לשנה, גם כאשר היצרן מאפשר טיפול אחת לשנתיים.

התחל בהחלפת השמן ל maxlife , ובמידה והרעשים ימשכו, בדוק והיתייעץ עם המוסך אם יש סימני בוצה וכדאיות לפלאשינג .

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה בעיות עם פלאשינג. הראשונה, עד היום אני לא בטוח האם התועלת לא מביאה איתה נזק לגומיות. ואם כבר פלאשינג, לא עדיף קודם לבדוק סימני בוצה ? אם אני זוכר נכון, אחרי פלאשינג גם מחליפים שמן. מה הטעם להחליף גם עכשיו ורק אחר כך לבדוק בוצה ושוב להחליף ?

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...