Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צבעי רכב והשפעה על מחיר הרכב בעתיד

Adi Kaslasi
שימו לב! השרשור הזה בן 3360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני קונה מחר את הרכב הראשון שלי (קצת חסר ניסיון) יונדאי I10 2015

אני מתלבט בין כחול כהה לבורדו, רציתי לדעת אם יש משמעות לצבעים בעתיד מבחינה של התבלות, ירידת ערך,שריטות בולטות וכד'

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שני הצבעים כהים לכן שריטות כמה שבולטות יהיו על צבע לבן.

ירידת ערך? אין קשר.

כשהצבע יתחיל להישרף אתה כבר כניראה תחליף כמה רכבים עד אז.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם תהיה ירידת ערך.

אני כרגע מחפש רכב שנפוץ בצבע בורדו ואני מדלג על המודעות עם הרכבים בצבע הזה כי אני לא אסע ברכב עם כזה צבע.

לדעתי יהיה יותר קל למכור רכב בצבע כחול כהה מאשר בורדו.

רכב חדש נשאר חדש רק בעולם מקביל, בו רק לך יש רכב, אין כבישים, ואין ישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מדד לזה,אני בכיף הייתי רוכש בורדו לכן גם קניתי כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם תהיה ירידת ערך.

אני כרגע מחפש רכב שנפוץ בצבע בורדו ואני מדלג על המודעות עם הרכבים בצבע הזה כי אני לא אסע ברכב עם כזה צבע.

לדעתי יהיה יותר קל למכור רכב בצבע כחול כהה מאשר בורדו.

כל אחד והעדפותיו.

בעיני צבע כחול כהה הוא בין הצבעים הכי פחות סימפטיים לרכב, שצריך לשמור עליו עם כפפות משי רק בשביל שהוא יראה סביר.

שלא נדבר על רכבים בני 10+ ששם אין כבר מה להציל בכלל...

בישראל עדיף שהצבע יהיה לבן או כסוף. כי זה הצבעים של רכבי השכנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שלטשת צבעי ברזל בשוק: שחור, לבן, כסף. כל השאר לפי ראות עיניו של הרוכש. לא מזמן עשיתי סיבוב בסוכנויות של רכבי יוקרה. נחשו באיזנ צבע ניתן לקנות מרצדס, אודי, במוו או לקסוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שלטשת צבעי ברזל בשוק: שחור, לבן, כסף. כל השאר לפי ראות עיניו של הרוכש. לא מזמן עשיתי סיבוב בסוכנויות של רכבי יוקרה. נחשו באיזנ צבע ניתן לקנות מרצדס, אודי, במוו או לקסוס?

דווקא יש לא מעט A1 אדומות ואפילו ראיתי X6 בורדו (לא מאמין שמישהו שפשף 600 אלף שקל ואמר לנציג מכירות :" בורדו, אני רוצה X6 בצבע בורדו!" ) .

כשהייתי בארה"C ראיתי במוו בכל הצבעים והמינים , בארץ באמת קצת מרובעים בנושא הזה.

פותח הדיון - להוציא מקרים שלאנשים יש קטע עם צבע מסויים (למשל yulian ואדום) מנסיוני קשה יותר למכור רכב בצבע בורדו/אדום. כמובן שלכל סיר יש מכסה אבל את אותו רכב כמו שלי מאותו מודל יכותי לרכוש ב8K פחות אם הייתי מתפשר על צבע אדום.

עריכה אחרונה על ידי Mjko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שיפשף 50 אלף שקל דמי הזמנה שלא חוזרים במקרה של ביטוח ועוד חיכה בין 4 חודשים לחצי שנה לאוטו. לאחר מכן השלים למחיר הרכב ולא קיבל הנחה של "עיסקת מזומן".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך מה אתה אומר את זה?

על סמך זה שניהלתי אולם תצוגה של יונדאי{חדשות},וניתקלתי באיזה מקרה או שניים..של טרייד אין ומכירת מכוניות.

על סמך מה אתה קובע אם זה נכון או לא?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שיפשף 50 אלף שקל דמי הזמנה שלא חוזרים במקרה של ביטוח ועוד חיכה בין 4 חודשים לחצי שנה לאוטו. לאחר מכן השלים למחיר הרכב ולא קיבל הנחה של "עיסקת מזומן".

ובסוף קיבל X6 בורדו. אלוהים נותן אגוזים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך זה שניהלתי אולם תצוגה של יונדאי{חדשות},וניתקלתי באיזה מקרה או שניים..של טרייד אין ומכירת מכוניות.

על סמך מה אתה קובע אם זה נכון או לא?.

אני לא קובע כי אני לא יודע,מה שכן אני רואה לא מעט ספייס סטאר בורדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yulianx אני חושב שמה שהוא מנסה להגיד זה שלך ולאלה שקנו את אותו צבע כמו שלך יקח יותר זמן למכור את האוטו מאשר לאותו אחד שהזמין אותה בלבן/שחור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...