Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני ידני למשפחה בסביבות 20K (או מה עדיף גראנדה 1.4 או 1.25?)

Avram
שימו לב! השרשור הזה בן 3383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום המעוללים :)

ההחלטה על רכב שני נפלה

ואני מאמין שנצליח לגרד 20K+ לעניין (אבל נעדיף לשים פחות)

הנסיעות הן כמעט מאה אחוז בין עירוני

לא צריך רכב גדול (כבר יש סניק במשפחה)

הייתי שמח לרכב שעלה לי חיוך על הפנים ולכן הלב מאוד רוצה קליאו ספורט

אבל המוח דורש קודם כל בטיחות ואמינות ולכן הרשימת עדיפות היא:

1. בטיחות
  2. אמינות
  3. הנאה
  4. שנתון גבוה

ממשיטוטים ביד2 הרשימה היא די מצומצמת

• יונדאי גטס - הבטחות לא מזהירה ואוטו אנמי לחלוטין
  • פיזו 206 1.4 -דגם מיושן ומאוד תלוי בבעלים מבחינת אמינות
  • פונטו ספייס - זול , אבל לא כזה בטיחותי ויחסית דגם מיושן
  • פונטו גראנדה - המובילה מבחינתי , קשה למצוא שלא היו בהשכרה. מנוע 1.4 מיושן
  • פיאט פנדה - כמו הספייס מבחינתי
  • מגאן 2 - כמו ה206. והמנוע הזה ממש לא מרשים אותי בסניק

אם יש לכם רעיונות אחרים אשמח לשמוע

ומה אתם אומרים לגבי הגראנדה ? 1.4 או 1.25 שחלש יותר?

אפשר יהיה להוציא קצת חיוכים בסיבובים איתה ?

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שהצלחתי לשכנע את אמא שלי לקנות רכב חדש, הסתכלתי על הרבה רכבים, ולבסוף בתקציב של 20 אלף עם חריגה קטנה יצא לי לראות הרבה גרנדה פונטו 2008 (בכלכך קצת, הרבה תמורה), גם המנוע 1250 עושה את העבודה, הוא זריז וחסכוני. נכון, הרבה מהם היו ליסינג או השכרה (ושהקילומטרז' לא יפחיד אותך, הסתכלתי על הרבה עם מעל ל 150 אלף לשנת 2008) אבל יש מציאות. מתוך 7-8 שנסעתי לראות ,רק 1 אהבנו אבל הוא תכנן למכור ולבסוף מכר..

מה שאני מנסה להגיד, שהפונטו הכי טוב מהבחירה שלך למעלה, אבל יחד אם זאת ידרש הזמן המתאים עד שתמצא אחת ויש כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי ושמעתי ביקורות שליליות על המנוע 1.25 של הגרנדה. בעיקר שהוא חלש מידי ולא עושה את העבודה.

עדיף לחפש 1.4 (לא שמדובר כאן במנוע שמספק ביצועים מטורפים). כמו כן, רמת הגימור אקטיב לא ממש עונה על דרישת הבטיחות, ככה שעדיף לחפש את הדיינמיק.

לגבי החיוכים בסיבובים, זה אפשרי, אבל בזכות השלדה ולא המנוע.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספייס והגטס זכו ל4/5 כוכבים במבחני הריסוק, בעוד הפנדה זכתה ל3/5 כוכבים.

בגטס ניתן למצוא גרסאות משנתונים מאוחרים שכללו 4 כריות אוויר, ABS ולעיתים גם ESP. זה טוב יותר מהפנדה והספייס שאובזרו כסטנדרט ב2 כריות אוויר וABS בלבד. הפז'ו גם קיבלה 4/5 כוכבים.

אם בטיחות נמצאת כדרישה בראש הרשימה, אמליץ לבחור במגאן או בגראנדה. בגרנדה יש לשים לב שבוחרים בגרסה מאובזרת עם 6 כריות אוויר, ABS וESP. הדגם הבסיסי מאובזר עם 2 כריות אוויר, ABS וזהו. לכן חשוב שיהיה דגם מאובזר על מנת לזכות ברכב בטיחותי.

במגאן אין לי מה להגיד כי הרכב בטיחותי בכל רמות הגימור שהוא נמכר בארץ.

אכן את הגרנדה עדיף לחפש עם מנוע 1.4 שייתן ביצועים עדיפים ולרוב גם לא שירת בחברות השכרה או ליסינג.

אפשר לחפש מגאן 2 דיזל או מגאן 2 עם גיר ידני ומנוע 1.6. זה שילוב עדיף על הגיר האוטומטי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...