Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בברקסים סיוויק 2002

shlomi88
שימו לב! השרשור הזה בן 3526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

בנסיעה אני מרגיש שהרגישות של הברקסים מאוד נמוכה. אני צריך ממש ללחוץ עמוק על דוושת הברקס כדי שהוא יתחיל לעצור.

מה זה יכול להיות?

הונדה סיוויק ES 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית בדוק את מפלס שמן הבלמים שנמצא בצד ימין צמוד לקיר האש מתחת למכסה המנוע. אם חסר- תמלא dot 4.

אם היה חסר הרבה אז יש חשש שיש אוויר במערכת וזה ממש מסוכן לכן אמליץ ללכת למוסך שימלא נוזל וינקז אוויר כמו שצריך.

שנית יש לבדוק אם רפידות הבלמים הקדמיים אולי הן כבר גמורות וכן את רפידות הבלמים האחוריים (מאחורה יש תופים ולא דיסקים) אולי גם הן גמורות.

אני מזכיר שמדובר בבלמים ולכן מי שלא מבין אז שיקח למוסך, אם אתה מבין אז תבדוק מה שאמרתי.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפלס שמן הבלמים מלא ללא סימן לנזילות. הרכב על 134K והרפידות הקדמיות הוחלפו ב106K אם זה עוזר.

במידה והבעיה בבלמים, האם זה נורא לשים תחליפי? ואם כן איזו חברה מומלצת?

הונדה סיוויק ES 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלרוב ימליצו לך רק על מקורי אך לדעתי יש מספיק חברות טובות ואיכותיות מספיק שמייצרות מוצרים חליפיים במחירים שפויים יותר. לשיקולך

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי מחבריי כדאי לקנות רפידות מקוריות וצלחות תחליפיות. צודקים?

ואשמח לדעת מכמה כסף לדעתכם עליי להיפרד אם מדובר בהחלפת רפידות וצלחות

הונדה סיוויק ES 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט רפידות מקורי,לסיוויק שלך עולה372לפני מעמ.סט צלחות חליפי טוב,צריך לעלות סביב ה180פלוס מינוס.

Honda civic eg9 manual 1995

Honda civic es1 manual 2004

הונדה הציתה את הדמיון!

היוםMX5 NC1 כי יש חוויות של פעם בחיים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליפיות טובות יעשו עבודה מצויינת, רק תקפיד לשים חברה טובה ולא זבל סיני

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה "רפידות מקוריות" גם היצרנים קונים את הרפידות מיצרנים אחרים.

לא חסר יצרנים איכותיים כמו TRW, ברמבו, OMP וכו', אם אתה רוצה "משהו טוב באמצע" אני ממליץ בחום על SAMKO תוצרת איטליה, מחירים סבירים ואיכות טובה.

מהיכן אתה בארץ? אם אתה מהדרום, פנה אלי בה"פ אני אפנה אותך לחנות חלקי חילוף שמוכרת במחירים הוגנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר לבעיה שיש לך ,עם עובי של הרפידות , הבעיה שיש לך זה אוויר במערכת או משאבה מרכזית שלא בונה לחץ מספיק, עליך לבדוק את מערכת הבלמים במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאשדוד. מכירים מקום שמוכר במחירים סבירים באזור שלי?

בקרוב יהיה לי ילד כך שאני מחפש בלמים טובים. לא בהכרח מקוריים אם התחליפיים גם ברמה גבוהה

עריכה אחרונה על ידי shlomi88

הונדה סיוויק ES 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה שגם אם אתה נוסע לבד בלי שום ילד צריך לדאוג טוב טוב לברקסים ברכב..

מדובר בסכנת נפשות בשבילך ובשביל שאר הרכבים שאיתך בכביש.

בנוגע לחנות באשדוד- יש את " כל בו לרכב" שנמצא באיזור התעשייה הקלה, כל פעם שחסר לי משהו ואני בסביבה שלך אז אני קונה אצלו, מחירים נוחים ואנשים נחמדים, אם צריך משהו שאין לו הוא יכול להזמין לך

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אצל המוסכניק. הוא שם לי רפידות ספרדיות של חברת ICER. איך הם?

לגבי הצלחות, הוא לקח את הצלחות שלי וחזר עם צלחות שכבר חרטו אותם. זה בסדר?

הרפידות עלו 150 וסך כל הטיפול עלה 450

תודה

עריכה אחרונה על ידי shlomi88

הונדה סיוויק ES 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש כבר כמה שנים עם icer בסובארו לגאסי, אימפרזה ובפורד פיאסטה.

בנתיים אני מרוצה, אין תלונות, אין שריקות, בלימה טובה.

להונדה סיויק אני שם ברמבו/trw במחיר גהוה יותר, לא בטוח שזה שווה את ההפרש.. בתכלס בלימה טובה, אבל לא מי יודע מה הבדל יחסית לחברות האחרות הזולות יותר..

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...