Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המגבר של פיוניר GM-A4604 יתאים לסאב של JBL?

6X6
שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.bombuy.co.il/%D7%9E%D7%92%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8-%D7%9E%D7%A1%D7%A4%D7%A8-1554

לפי מה שהבנתי בהתנגדות של 4 OHM בגישור לשני ערוצים לסאבוופר הוא יוכל להפיק לי סה"כ 120 RMS לכל יציאה, תקנו אותי אם אני טועה.

האם ישתלב טוב עם הסאבוופר הזה של JBL? GT51204BR JBL

זאת אומרת שמתוך 275 RMS אני אוכל לנצל 240?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לחבר רק יציאה "אחת" לסאב. כלומר מקס' של 120W עבור הסאב, לא 240W.

אגב, תהרוג אותי אם אני מבין למה מגבר מאותה סדרה אבל חזק יותר נמכר ב-250 ש"ח פחות:

http://www.bombuy.co.il/%D7%9E%D7%92%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8-%D7%9E%D7%A1%D7%A4%D7%A8-1551

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לחבר רק יציאה "אחת" לסאב. כלומר מקס' של 120W עבור הסאב, לא 240W.

אגב, תהרוג אותי אם אני מבין למה מגבר מאותה סדרה אבל חזק יותר נמכר ב-250 ש"ח פחות:

http://www.bombuy.co.il/%D7%9E%D7%92%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8-%D7%9E%D7%A1%D7%A4%D7%A8-1551

רגע אז מה הכוונה ב 2 יצאות עם גישור לסאב? אני משתמש ביציאה אחת או בשתיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גישור הוא חיבור של שני ערוצים לאחד. כך שאתה מנצל שני ערוצים של המגבר לחיבור יחיד.

אה הבנתי, זאת אומרת שנשאר לי עוד 3 ערוצים לשימוש?

ואיך המגבר של פיוניר מה ששלחת ב 500 שקל? זה המחיר בערך שאני משקיע, 180RMS זה הכי הרבה שאוכל להוציא מהסאב בעזרת מגברים במחירים האלו נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2.

שאיתם בדרך כלל משתמשים במקרה כזה להגברת סט קדמי. ערוץ ימין וערוץ שמאל.

אם אני לא טועה שני המגברים הם מסדרת הכניסה של פיוניר.

אין לי חוות דעת עליהם כי אין לי נסיון איתם (או מגברים אחרים באותה רמה). יחד עם זאת אני מניח שהם יהיו עדיפים מכל מוצר מדבקה אחר שנמכר במחירים דומים ומציעים הספק גבוה יותר לכאורה.

מציע לחפש גם ציוד יד שניה בפורום ובכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2.

שאיתם בדרך כלל משתמשים במקרה כזה להגברת סט קדמי. ערוץ ימין וערוץ שמאל.

אם אני לא טועה שני המגברים הם מסדרת הכניסה של פיוניר.

אין לי חוות דעת עליהם כי אין לי נסיון איתם (או מגברים אחרים באותה רמה). יחד עם זאת אני מניח שהם יהיו עדיפים מכל מוצר מדבקה אחר שנמכר במחירים דומים ומציעים הספק גבוה יותר לכאורה.

מציע לחפש גם ציוד יד שניה בפורום ובכלל.

אוקיי תודה רבה על העזרה.

והאם כדאי לקחת סיכון של קניית ציוד כזה מיד שנייה? יש הרבה תקלות במגברים ובציוד דומה?

אחרי הכל איך אוכל לדעת מה המצב המכני של המגבר עד שלא אשתמש בו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב מכני לא רלוונטי במגברים. אין חלקים זזים. מה שרלוונטי הוא מצב אלקטרוני אולי :wink:

בכל אופן, מגברים ורדיו דיסקים הם ציוד פחות רגיש באופן כללי. גם סאבוופרים במידה מסויימת.

אני רוצה להאמין שמשתמשים, בעיקר וותיקים בפורום, לא ימכרו לך ציוד קלוקל.

אתה יכול להגביל גם את עצמך למוכרים שהציוד עדין מותקן אצלם ולראות שהכל עובד, או לבצע את הרכישה בנוכחות מי שיתקין את הציוד ברכבך שיוודא זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב מכני לא רלוונטי במגברים. אין חלקים זזים. מה שרלוונטי הוא מצב אלקטרוני אולי :wink:

בכל אופן, מגברים ורדיו דיסקים הם ציוד פחות רגיש באופן כללי. גם סאבוופרים במידה מסויימת.

אתה יכול להגביל גם את עצמך למוכרים שהציוד עדין מותקן אצלם ולראות שהכל עובד, או לבצע את הרכישה בנוכחות מי שיתקין את הציוד ברכבך שיוודא זאת.

הבנתי תודה :-o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אך חולק על זה. אני קניתי משתמש מאוד וותיק בפורום סאב וואפר לא מזמן של פוניקס גולד ואחרי חודש המגנט פשוט התנתק מהסאב ואין אפשרות לסדר את זה.

הוא לא אמר שהסאב עבר תיקון אבל הוא עבר ותיקון מאוד חאפר וגם הסליל היה עייף לפי מה שהבנתי מבנאדם שמתעסק בזה.

בקיצור לא ממליץ על ציוד יד שניה אלא אם יש מישהו שאתה סומך עליו שיכול לבדוק אותו עבורך.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אך חולק על זה. אני קניתי משתמש מאוד וותיק בפורום סאב וואפר לא מזמן של פוניקס גולד ואחרי חודש המגנט פשוט התנתק מהסאב ואין אפשרות לסדר את זה.

הוא לא אמר שהסאב עבר תיקון אבל הוא עבר ותיקון מאוד חאפר וגם הסליל היה עייף לפי מה שהבנתי מבנאדם שמתעסק בזה.

בקיצור לא ממליץ על ציוד יד שניה אלא אם יש מישהו שאתה סומך עליו שיכול לבדוק אותו עבורך.

בהצלחה

אותו דבר קרה גם לי דווקא עם הסאב ;\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שאמרתי שסאבים במידה מסויימת פחות רגישים בהשוואה לרמקולים שיושבים בדלתות לצורך הענין. ובאופן כללי משתמע מהמשפט שלי שהם יותר רגישים מאשר מגברים (שזה בעצם נושא השרשור) וממערכות ראש.

כמו כן, סייגתי ואמרתי שאני רוצה להאמין שמשתמש וותיק לא ימכור ציוד לקוי בלי לציין זאת. לא שללתי את האפשרות.

צריך לקחת בחשבון, כלפי כל ציוד יד שניה, ממתי הוא ואיך הוא שומש. אין ערבויות על כלום בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שאמרתי שסאבים במידה מסויימת פחות רגישים בהשוואה לרמקולים שיושבים בדלתות לצורך הענין. ובאופן כללי משתמע מהמשפט שלי שהם יותר רגישים מאשר מגברים (שזה בעצם נושא השרשור) וממערכות ראש.

כמו כן, סייגתי ואמרתי שאני רוצה להאמין שמשתמש וותיק לא ימכור ציוד לקוי בלי לציין זאת. לא שללתי את האפשרות.

צריך לקחת בחשבון, כלפי כל ציוד יד שניה, ממתי הוא ואיך הוא שומש. אין ערבויות על כלום בחיים.

קניתי המון דברים מהפורום הזה וסה"כ הייתה בעיה במוצר אחד מהרוב אך זה מספיק בכדי להבין שאין כמו מוצר חדש עם אחריות.

אני אמשיך למכור ולקנות ציוד משומש כן? אבל תמיד אעדיף חדש.

תודה על התגובות, אפשר קישור לפורום מכירה? אני לא מוצא אותו..

http://www.carsforum.co.il/vb/forumdisplay.php?40-%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%90%D7%95%D7%93%D7%99%D7%95

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מצידך שציינת זאת (בשיא הרצינות, לא בציניות). אם לא בהודעה הראשונה אז עכשיו.

ברור שציוד חדש עדיף, בעיקר אם התקציב אינו בעייתי. אבל ציוד יד שניה מאפשר לך לקנות משהו מתקדם יותר ואיכותי יותר בעלות שכחדש היית קונה דגם נחות יותר.

זה כמו שתקנה גולף GTI יד שניה במקום גולף רגילה חדשה. כי זה מה שאתה רוצה ויכול להרשות לעצמך, אבל לא תדע מתי ה-DSG ייכשל, אפילו שבבדיקה הכל יצא תקין :wink: (או אם לקחת את זה לרמות של הפורום, לקנות פאביה שפורט או I20 במקום GTI חדשה :lol:).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...