Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה שלילית על דרייב קלין מרחובות

Maor Parizat
שימו לב! השרשור הזה בן 3431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה המקום היקר בו ביקרתי לפני חודשיים

פה אפשר למצוא כתובת מדוייקת

https://www.google.co.il/maps/@31.8894906,34.7837409,3a,48.9y,243.93h,92.62t/data=!3m4!1e1!3m2!1sfrsZFH--CyO7tCUisRKfgA!2e0

כמובן שלא ידעתי דבר או שניים לגבי צמיגים וגאנטים

ואחרי בדיקה במכון לפרונט הודיעו לי שהגאנט עקום

החלטתי לתקן את זה אצלם

שמו לי שני גאנטים של מאזדה, במקום של סוזוקי בלנו !

בנוסף הוחלף שני צמיגים, צמיג יבש משנת 2005

ועוד צמיג נוסף משנת 2013

גיליתי זאת לאחר חודש שביקרתי בצמיגי שמעוני בכפר סבא

עקב חשש שהגאנט חטף מכה,

נאמר לי שהגאנטים אינם תואמים לרכב שלי

וגם ישנו צמיג משנת 2005

אם היה לי זמן להתעסק בזה

הייתי שמח להכנס איתם לבית משפט על זה

אבל אין לי זמן, חוות דעת שלילית הם בהחלט יקבלו ממני

גאנט לא תואם + צמיג יבש ???

אין להם טיפת ערך לחיי אדם

אסיים בזה שלקחתי גאנט מגלגל ספייר

ועוד גאנט תואם משומש שנמצא אצלם

וגם שני צמיגים חדשים משנת 2014

ונזכרתי רק עכשיו לרשום את זה,

כי רק עכשיו גיליתי את כתובת המקום

עריכה אחרונה על ידי Maor Parizat
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מצטרף להמלצה השלילית.

הגעתי לתקן פנצ'ר בגלגל אתמול. נאמר לי שהצמיג גמור מכיוון שנסעתי עליו קצת לפני ששמתי לב לפנצ'ר (כנראה שזה באמת היה המצב)

הומלץ להחליף את זוג הגלגלים האחוריים, ואז הוצע לי להחליף "במבצע" את כל 4 הגלגלים - 2500 ש"ח במקום 4000 מכיוון שהם כבר ישנים (אכן מדובר בצמיגים כמעט בני 4 שנים).

ברוב טיפשותי הסכמתי והוא התחיל להרכיב.

במהלך ההרכבה בדקתי מחירים של אותו צמיג שהרכיבו לי וראיתי כי רוב המקומות גובים כ1400-1700 שקל על החלפת 4 צמיגים מאותו דגם כולל מע"מ ועבודה.

לאחר שעימתתי אותו עם עובדה זו הוא טען שכולם רמאים ואין להם את הצמיג במלאי, והמחיר הנמוך נועד רק למשוך לקוחות שיגיעו ואז להציע להם משהו אחר.

לאחר שביררתי עם כמה מוסכים בטלפון ואישרו בפניי כי הכל נמצא במלאי וניתן להגיע באותו רגע ולהתקין, שיחק אותה מתפלא ואמר שאסור להם לעשות את זה כי היבואן של הצמיגים לא מרשה למכור מתחת למחירון (או חרטא אחרת בסגנון).

ביקשתי שיוריד חזרה את הצמיגים ויחזיר את מה שהיה, ושאני נוסע לאותו מוסך להחליף בזול. באותו רגע הוא התעצבן וטען שהוא כבר עשה עבודה והוריד את הסטיקר מהצמיגים החדשים ושזה יעלה לי 600 שקל רק העבודה שכבר בוצעה. הוא הציע להוריד את המחיר ל2100 "בצעד חריג" ושזה מחיר הפסד כביכול, ובלית ברירה נאלצתי להסכים מכיוון שכבר לא היה לי שווה לשלם רק על עבודה ואז לסוע למקום אחר ולשלם שוב.

יש לציין שגם עבודה זו בוצעה ברשלנות וזלזול כיוון שאפילו לא טרחו לשים אזיקונים על הטאסות כפי שביקשתי וגם שכחו לשים פקק וטאסה על אחד הצמיגים. כששאלתי לגבי זה הביאו לי אזיקונים שאתקין לבד.

עריכה אחרונה על ידי chop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה השלילית.

הגעתי לתקן פנצ'ר בגלגל אתמול. נאמר לי שהצמיג גמור מכיוון שנסעתי עליו קצת לפני ששמתי לב לפנצ'ר (כנראה שזה באמת היה המצב)

הומלץ להחליף את זוג הגלגלים האחוריים, ואז הוצע לי להחליף "במבצע" את כל 4 הגלגלים - 2500 ש"ח במקום 4000 מכיוון שהם כבר ישנים (אכן מדובר בצמיגים כמעט בני 4 שנים).

ברוב טיפשותי הסכמתי והוא התחיל להרכיב.

במהלך ההרכבה בדקתי מחירים של אותו צמיג שהרכיבו לי וראיתי כי רוב המקומות גובים כ1400-1700 שקל על החלפת 4 צמיגים מאותו דגם כולל מע"מ ועבודה.

לאחר שעימתתי אותו עם עובדה זו הוא טען שכולם רמאים ואין להם את הצמיג במלאי, והמחיר הנמוך נועד רק למשוך לקוחות שיגיעו ואז להציע להם משהו אחר.

לאחר שביררתי עם כמה מוסכים בטלפון ואישרו בפניי כי הכל נמצא במלאי וניתן להגיע באותו רגע ולהתקין, שיחק אותה מתפלא ואמר שאסור להם לעשות את זה כי היבואן של הצמיגים לא מרשה למכור מתחת למחירון (או חרטא אחרת בסגנון).

ביקשתי שיוריד חזרה את הצמיגים ויחזיר את מה שהיה, ושאני נוסע לאותו מוסך להחליף בזול. באותו רגע הוא התעצבן וטען שהוא כבר עשה עבודה והוריד את הסטיקר מהצמיגים החדשים ושזה יעלה לי 600 שקל רק העבודה שכבר בוצעה. הוא הציע להוריד את המחיר ל2100 "בצעד חריג" ושזה מחיר הפסד כביכול, ובלית ברירה נאלצתי להסכים מכיוון שכבר לא היה לי שווה לשלם רק על עבודה ואז לסוע למקום אחר ולשלם שוב.

יש לציין שגם עבודה זו בוצעה ברשלנות וזלזול כיוון שאפילו לא טרחו לשים אזיקונים על הטאסות כפי שביקשתי וגם שכחו לשים פקק וטאסה על אחד הצמיגים. כששאלתי לגבי זה הביאו לי אזיקונים שאתקין לבד.

זה מה שנקרא שרמוטה בת שרמוטה צמאה לכסף. סליחה על הביטוי, אבל הייתי במקומך, אבל ברגע שהיו אומרים לי 600 שקל אבל לפרק גלגל ולהרכיב (עניין כלכך פשוט) הייתי קורא למשטרה, משלם לו 50 שקל שלא יתלונן ויוצא משם בצעקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה עלה בשני גאנטים

תואם ומקורי מפירוק

{ ציינתי שלקחתי עוד אחד מהספייר }

וצמיג חדש, צמיג אחד בגלל

שצמיג אחד שלהם הועבר לספייר

וקניתי שניים חדשים קדמיים !

בקיצור זונות ...

עריכה אחרונה על ידי Maor Parizat
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים