Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי טויוטה ראב-4 קצר..

yaniv69
שימו לב! השרשור הזה בן 7129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*שלום*

אז אחרי שהצליחו להוריד אותי מהחלום שלי (גיפ רנגלר)

בדקתי לעומק עוד מספר גיפים,והכי דיבר אלי מבחינת מראה

הטויוטה ראב-4 קצר

רציתי לדעת כמובן מה דעתכם עליו

מבחינת ביצועים בכביש??כי כמובן רוב הנסיעות יהיו בכביש ואולי שישי שבת לרדת לים,דיונות.

איך הנוחות נסיעה שלו?

האם הוא נחשב יותר רכב שטח או כביש?

מה היתרונות והחסרונות שלו?

תודה לכל המגיבים זה ממש עוזר.

עריכה:

מדובר על הדגם של שנת 2004

proud to be a mini 2006 owner

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע הרבה על האוטו, אבל מבחינת ביצועים הוא סביר (מנוע 2.0 ליטר 150 כ"ס), עם דיונות הוא יסתדר בלי בעיות מיוחדות והוא נחשב רכב פנאי (לכביש) ולא רכב שטח, למרות שהוא לא פראייר בשטח.

חשבת אולי על אופציה אחרת כמו למשל סובארו פורסטר טורבו? נכון הוא מכוער, אבל למה שאתה מחפש הפורסטר הרבה יותר מתאים. יש לו ביצועי כביש מעולים (מנוע של אימפרזה טורבו מוחלש - 2.0 ליטר 177 כ"ס) והוא מעולה בדיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן באשכול הקודם שלי גם המליצו לי עליו,

אבל הרכב מכוער,מגעיל,ולא מפגין טיפה של צעירות אז נכון הביצועים מרשימים אבל:roll:

אני רוצה משהו קטן(2 דלתות) רוב הנסיעות בעיר כגון אוטו רגיל ואני רוצה משהו שיספק אותי

גם בסיבובים,קו ישר,גובה,טיפה של פוזה,ולקפוץ לים פה ושם.

האם בטויוטה יש את זה???

proud to be a mini 2006 owner

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פג'רו קינג קצר תעשה את העבודה מושלמת בשבילך...

הטויוטה נחמדה מאוד ומאוד דומה לפג'רו ........

שהיה בהצלחה

ראב 4 דומה לקינג????:shock:

היא מתחרה אולי גם בריינג'-רובר?:roll:

המתחרה של הקינג הוא הפראדו(לנד-קרוזר).

המתחרה של ראב 4 אצל היפנית השניה הוא ה-אוטלנדר החדש כמו גם ה-X-TRAIL של ניסן או ה-CRV של הונדה.

לכותב השרשור:

הראב 4 הוא רכב פנאי לכביש. עם יכולת מועטה מאוד לשטח.

הוא יכול לטפס דיונות בים, אך גם סביר למדי שהוא ישקע פעמים רבות (לא נראה לי שיש לו הילוך כוח-LOW)

אני יכול להמליץ לך שני דברים:

א)שתבקש מהמנהלים שיזיזו את השרשור הזה לפורום ייעוץ רכב

ב) שתחשוב על ניסאן טראנו מקביל במחיר (או זול יותר)

הטארנו בעל יכולת שטח מאוד מפתיעה. והוא נותן תמורה טובה עד מאוד למחירו.

מגיע עם סאן-רוף סטנדרטי, סביר מאוד בנוחות, ובעל כל האמצעים הדרושים לפאן והנאה גם בשטח.

לטארנו הקצר גם מראה "צעיר" משהו.

אם התקציב שלך אכן גבוה לקניית ראב4 חדש, שווה גם לשקול את הפאגרו דור קודם הקצר שהוא לא יקר ומעולה כמעט בכל.

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרב ארבע אכן נשמעת מתאימה יותר לצרכים שלך, אפילו שהיא אחת מהמכוניות שהעולם היה חי טוב גם בלעדיהן...

עדיין הפורסטר הרבה יותר טובה.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר יש לנו במשפחה ראב-4 משנת 96 יד ראשונה...כבר 8 שנים ופעם אחת לא הייתה לנו בעיה/תקלהה כלשהי...היא במוסך רק שהיא בטיפולים...

זה רכב מאוד אמין..חבל על הזמן

והוא גם מסתדר יפה מאוד בשטח..לא רק בים ובדיונות

אנחנו גם נוסעים איתו לראלי של מסע מעולם אחר והוא מסתדר שם יפה מאוד למרות שהוא לא בנוי לשטח

הוא מסתדר יפה מאוד בדיונות ואני יורד איתו באופן קבוע לים בכל שישי

ממליץ בחום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה RAV4 הוא השילוב הנכון ביותר בין ניגוד האינטרסים של רכב שטח לרכב כביש.

למי שינהג רוב הזמן בכביש ויירד מדי פעם לס"ד בחופים ל נתניה הוא כנראה הבחירה הטובה ביותר.

אם אתה מחפש משהו עם עבירות שטח גבוהה יותר , חפש לך ויטארה או סמוראי , הסבל בכביש יהיה גדול אבל בשטח לדברים האלה אין הרבה תחרות. מה גם שצריכת הדלק שלהם תהיה משמעותית נמוכה מה RAV4 עם המנוע הגדול וה 4WD הקבוע שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...