Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מחנכים כלב להפסיק לסמן טריטוריה בבית

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 3859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה נכון חלקית, צריך לגרום לכלב להבין שאתה צועק עליו בגלל שהוא עשה מעשה רע, נגיד אני הייתי מרים חלק מהמשקוף האכול והייתי מראה את זה לכלב, בלי להגיד מילה ישר הכלב היה נראה שהוא הבין מה הוא עשה ולא רצה בכלל להסתכל על זה.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כלבים שיודעים מה הם עשו. לשלי למשל יש כניסה ויציאה מהבית חופשי וכל פעם שאני נכנס לבית ורואה שהוא בפינה של השירותים מצטופף בתוך עצמו בגלל רגשות האשם אני מחפש מה הוא הרס הפעם

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאמרתכם נכון אך הוא לחלוטין לא סותר את מה שאני אמרתי. עדיין מה שהבחור עשה הוא טעות בסיסית.

גם אם הכלב יודע שהוא עשה משהו רע ויושב בצד או מפגין כל התנהגות ייחודית אחרת עדיין הוא לא מסוגל לקשר את הצעקות למה שהוא עשה.

כאשר מראים לו את מה שהוא עשה ואז צועקים עליו מיד זה סיפור אחר כי כאן יש סיכוי שהוא ייצור שוב את הקישור. למרות זאת זה לא מובטח וגם כאשר נוקטים בגישה זו צריך להיות מאד זהיר.

כאשר צועקים עליו סתם כך, בחלוף זמן, כשמגלים את התעלול זה עושה רק נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סירוס לא יעזור, מה שהוא יעשה זה אחד משלושת הדברים:

1-הכלב יהפוך לסמרטוט, כול היום ישב במקום מסויים ולא יניד עפעף. 2-יהפוך להיות מאוד אגרסיבי עד כדאי שתצטרכו להרדים אותו. 3-לא יהיה שום הבדל של ליפני ואחרי.

בגילאים האלה כבר אין כול כך טעם לסרס, הייתה צריך להתחיל לצעוק עליו בשניה שהוא השתין בבית, הכלב שלי היה אוכל משקופים בבית, כן כן, ממש אוכל אותם, את הפלדלת הוא שרט כול כך חזק שלא רק שהכיסוי ירד אלא נשארו שריטות שאי אפשר להוריד, כול פעם שהיתי בא והייתי רואה משקוף אכול הייתי צועק על הכלב ואז הולך עושה את עצמי נעלב, זה לקח סביבות השלושה חודשים אבל אז הוא הפסיק לגמרי.

1. שטויות.

2. שטויות.

עצת האילוף שלך (לצעוק ולהעלב) - גם שטויות.

יש טעם לסרס. כלב מסורס לא מחפש לברוח כדי להגיע לכלב מיוחמת.

יש כלבים שיודעים מה הם עשו. לשלי למשל יש כניסה ויציאה מהבית חופשי וכל פעם שאני נכנס לבית ורואה שהוא בפינה של השירותים מצטופף בתוך עצמו בגלל רגשות האשם אני מחפש מה הוא הרס הפעם

לא אין ולכלבים אין "רגשות אשם". לבני אדם יש נטייה להאניש כלבים.

הכלב פשוט מפחד, כי הוא יודע לקרוא עליך שאתה כועס ו/או יודע מה התגובה שלך למראה הרס.

שאנשים שלא עברו הדרכה מקצועית לגבי כלבים או קראו חצי מאמר על אילוף - שלא ייתנו עצות.

זה מאוד מגוחך שאנשים בלי מושג כותבים (ולא, זה שיש לך בע"ח לא אומר שיש לך מושג...).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הוא יקרא עליי שאני כועס, אם אני הסברתי שאני רואה אותו בפינה, לפני שבכלל אני יודע שהוא עשה משהו לא טוב?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למשפט חלק שני (מה-ו/או והלאה).

לכלבים יש רגשות, יש להם יכולת ללמוד מהתניות... מוסר אין להם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...