Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט תלת שבועי-נקיון שגרתי של פנים הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 3912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מגדל ציפורים באוטו ? מה זה הלכלוך הזה ב 3 שבועות(הפירורים נראים כמו האוכל שלהם)

ניקיון מדהים

אפשר הסבר מה זה ה WINDSHILES WONDER הזה ? איפה נמכר?

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה מגדל ציפורים באוטו ? מה זה הלכלוך הזה ב 3 שבועות(הפירורים נראים כמו האוכל שלהם)

ניקיון מדהים

אפשר הסבר מה זה ה WINDSHILES WONDER הזה ? איפה נמכר?

שני חלקי פלסטיק שמתחברים למוט באורך 40 סנטימטר בערך.

בקצה המוט הקדמי יש פלטה מתכווננת, אתה מלביש עליה בד מיקרופייבר שמגיע בסט.

אתה ממלא שפריצר (שמגיע בערכה) בנוזל לחלונות, מתיז על המיקרופייבר טיפה ועובר על החלון.

המוט מספיק ארוך ומאוד נח לעבודה, נשען על הכיסא ויכול להגיע לכל נקודה בחלון, גם לחלקים הקדמיים שצריך ממש להתאמץ כדי לנקות אותם בלי המכשיר הזה.

נמכר ב-ebay.

DC10, זו איביזה 1.4, 2012.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמתעניין ב-Windshield Wonder:

http://www.ebay.it/itm/Windshield-Wonder-Car-Glass-Cleaner-Wiper-Handle-Wand-w-2-Microfiber-Bonnets-/231046370193?lgeo=1&clk_rvr_id=519313849339&vectorid=229494

עולה 30 שקל = משלוח חינם .

ביקורת :

http://www.youtube.com/watch?v=wHalhPRjxRs דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

תעבירו ל1:16 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של עבודה, אני רואה שכל פעם אנשים שואלים על שואבי אבק, לא פעם המלצתי על השואב הידני של יונדאי מהום סנטר, השואב פשוט בהמה ב 300 שח אולי הכי טובים שהשקעתי בחיים שלי, קניתי אותו לאחר המלצה של הבחור עם הפנדה השחורה (לא סגור על השם) אני בהחלט ממליץ עליו בחום!

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של עבודה, אני רואה שכל פעם אנשים שואלים על שואבי אבק, לא פעם המלצתי על השואב הידני של יונדאי מהום סנטר, השואב פשוט בהמה ב 300 שח אולי הכי טובים שהשקעתי בחיים שלי, קניתי אותו לאחר המלצה של הבחור עם הפנדה השחורה (לא סגור על השם) אני בהחלט ממליץ עליו בחום!

כדאי להמשיך ולהרחיב על הנושא שאתה מדבר עליו בשרשור שפתח sharki25 בהחלט יש מקום לדבר על העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי יוליאן.:-)

אכן השואב ביחס לשואבים שמתחברים לחשמל עדיף משמעותית,אצלי אבל הסוללה נחלשה,שמעתי עוד כמה תלונות כאלה על המוצר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה טוב!!

המשענת יד לי כסא נהג היא מקורית? אם לא מאיפה קנית אותה ואיך וידאת שהיא מתאימה?

תודה.

משענת יד לא מקורית, היא מאוטודיפו.

איך ווידאתי שהיא מתאימה? נכנסתי לשם עם הרכב ולפני שקניתי ביקשתי למדוד אותה לוודא שמתאימה.

זה לא נח כשמישהו מזיז את הכיסא קדימה/אחורה אז צריך להזיז את המשענת למקום מתאים מחדש אבל זה לוקח שניה.

היא לא מתחברת לרכב עם ברגים, אתה משחיל אותה בין הכיסאות.

מחיר: 180 ש"ח.

העדפתי אותה ולא משהו שמתחבר עם ברגים כי לא רציתי כל כך לחורר רכב חדש.

בכל מקרה אביזר נחמד מאוד.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד, עבודה עם מיני מברשות עושה את ההבדל בין רכב נקי לרכב נקי באמת.

יש לי OCD בכל מה שנוגע ללכלוך בפנים הרכב, נראה שעברת את המבחן שלי :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק לאחרונה, הסתובבתי לי בכמה חנויות ע"מ ללקט כל פעם, מברשת כזאת או אחרת בשביל ניקיון פנים לרכב, ומצאתי מציאות מעולות, למשל, מברשת שמשמשת לצבע לשיער ועולה שקל וחצי, מעולה לנקיון שלבי המזגן ומקומות צרים, קניתי גם מברשת של חברת רוחמה, מרגישה ממש טוב וגם עזרה לי מאוד כשניקיתי את מושבי העור ברכב. וכו' וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד !

ניכר כי השקעת המון אנרגיה בניקיון ,

בברכה

אוטו דיפו

כל הכבוד אוטודיפו על ההודעות האינפורמטיביות והמועילות. הפורום ממש זורח מהתרומה שלכם..

מה עם לייבא איזה מוצר דיטיילינג נורמלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...