Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרתי את הבעיה של הכתמים הלבנים ! (או: אני מפסיק לנקות את המאזדה)

שימו לב! השרשור הזה בן 3992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מאמין שאף אחד לא הבין את הכותרת, היא שמחה (סוף סוף נפתרה הבעיה), אבל עצובה מאוד, אני מפסיק לנקות את המכונית.

מה קרה ?, תאונה! :-(

ביום שלישי האחרון, ה-28.5 עשיתי תאונה (לא לדאוג לא קרה לי כלום), רגע של חוסר תשומת לב (לא התעסקתי בפלאפון) + מישהו שעצר לפני הובילו לתוצאה הגרועה ביותר שיש, את התוצאה לא תראו (תיאור קצר: כל הכנף השמאלית - צד נוסע נמעכה ומה שהיה בדרך גם, המכסה מנוע התקפל כמו נייר והכריות אוויר נפתחו), התמונה לא מוכנה לעלות לשום מקום (כנראה האוטו לא מוכן למות), בשיחה עם המוסך כנראה שהרכב יוגדר אובדן להלכה.

בהתחלה לא אהבתי את הרכב, אחרי שעות של בילוי בניקיון התחברנו, מה יבוא אחריו אני לא יודע (עוד לא יודע אם עוד cx-5, או אוטו אחר לגמרי), לא יודע מה יקרה עם הציוד שיש לי (E-A רוצה את המרסס של מגווריס :-D), דבר אחד בטוח, אני ממשיך לעקוב בפורום וזמין תמיד בהודעה פרטית.

תודה לכולם על שלימדו אותי כל מה שאני יודע, לא סובל אותכם על שהדבקתם אותי במחלה :wink:

אורי.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח נגמר לו הכסף על ציוד דיטיילינג ועכשיו הוא ממציא סיפורים על מנת להתחמק!

וכמובן שהבנתי את הכותרת. הכתמים שנותרו מהגלייז של "אנשי הכימיקלים"

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאתה בסדר זה העיקר, ברכב החדש יהיה לך מה לשפר.

יהיה טוב!

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenworth, האמת שדי נגמר לי הכסף :oops:

ororororo, סביר להניח שכן אבל כמו שאומרים "צפה לרע ביותר, קווה לטוב ביותר".

outnex האמת שההתנגשות לא הייתה במהירות גבוהה כ"כ (40 קמ"ש +-, הספקתי עוד לבלום קצת) הרכב שבו התנגשתי (יונדאי טרטאקן) והרכב שלי שמיודע להתקפל ברגע של התנגשות הביאו לתוצאה (הרכב לא טוטאלוס, אין פגיעת שלדה או משהו בסגנון, פשוט התיקון יעלה יותר מ50% מערך הרכב, כמו כל רכב חדש כמעט).

Japanese Engine, צודק.

darkmanxxx, תמיד יש מה לשפר.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שאתה בסדר, ברצינות.

1. מצד אחד לא תפנק יותר את המאזדה.

2. מצד שני כמו שיוסי אומר אם הרכב חוזר לכביש אתה ככל הנראה תראה אותה עם הרבה כתמים לבנים אצל הבעלים החדש.

3. מצד שלישי, במידה ותקנה רכב חדש תכנס שוב לתקופת הלחץ והחרדות של שמירת הרכב.

4. מצד רביעי מה ז"א תהיה זמין בהודעה פרטית? קיבלת אישור מקנוורת' לרגילה שאתה כבר מתחפף?

5. מצד חמישי, המילה צד לא קשורה לתחילת המשפט.

6. שמור על כל אבזור וציוד הדיטיילינג שלך כאילו יש לך רכב, תאמין לי שתצטרך אותו הרבה יותר ברכב חדש...

7. שוב העיקר שאתה בסדר.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4. מצד רביעי מה ז"א תהיה זמין בהודעה פרטית? קיבלת אישור מקנוורת' לרגילה שאתה כבר מתחפף?

אישור כזה לא התקבל!

rupni תתחיל לפנק את הרכבים של השכנים שלך, תסביר להם שאתה סובל מתסמונת נדירה שנקראת "detailing" ואתה כל הזמן חייב לעסוק בזה אחרת תרגיש לא בנח להכנס לפורום שלנו ומצבך החברתי ילך וידרדר.

אולי תרוויח גם כמה שקלים על הדרך :) בתקווה להחזיר חלק מההוצאות של המוצרים שרכשת.

וכמו שאחרים כבר אמרו, יש דברים חשובים הרבה יותר משלדת הרכב. העיקר שאתה בריא ושלם.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...