Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר למושב הנהג בקליאו בי ספורט

nadavbitton_86
שימו לב! השרשור הזה בן 7191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ישנה באפשרותי לקנות קליאו בי ספורט שנת 2001 עם 30 אלף קילומטר בלבד

אך אני מעל לגובה 1.80 וכשאני יושב ומוזיז את המושב הכי אחורה

זה לא הכי נוח כי זה דיי מאוד קרוב, עכשיו לוותר עליה ככה בלי לנסות לעשות משהו אני לא יכול

אז האם מישהו יודע האם ישנה אפשרות לעשות במוסך המרכזי בת"א שלהם איזה הרחבה להזזה של כסא הנהג אחורה

כמובן שזה מיועד לכל בעלי הקליאו בי ספורט שיש להם מעל ל-1.80 והרגל שלהם משתחררת מהקלאץ' דיי הרבה עקב האי נוחות

ולא לילדים שמכירים את הרכב ושמעו עליו , אני צריך ב'אמת עזרה ממבינים בלבד

בתודה מראש

נדב

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

ישנה באפשרותי לקנות קליאו בי ספורט שנת 2001 עם 30 אלף קילומטר בלבד

אך אני מעל לגובה 1.80 וכשאני יושב ומוזיז את המושב הכי אחורה

זה לא הכי נוח כי זה דיי מאוד קרוב, עכשיו לוותר עליה ככה בלי לנסות לעשות משהו אני לא יכול

אז האם מישהו יודע האם ישנה אפשרות לעשות במוסך המרכזי בת"א שלהם איזה הרחבה להזזה של כסא הנהג אחורה

כמובן שזה מיועד לכל בעלי הקליאו בי ספורט שיש להם מעל ל-1.80 והרגל שלהם משתחררת מהקלאץ' דיי הרבה עקב האי נוחות

ולא לילדים שמכירים את הרכב ושמעו עליו , אני צריך ב'אמת עזרה ממבינים בלבד

בתודה מראש

נדב

קודם כל תנוחת הנהיגה בקליאו לא אידיאלית בשום כיוונון. זה מה יש.

דבר שני, אם אתה מעל מטר שמונים ושם את הכסא רחוק עד הסוף, אלא אם יש לך ידיים ממש לא פרופורציונליות לגובה, אתה יושב רחוק מדי מההגה...

גם לא הבנתי את ההערה לגבי הקלאץ'

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכסא הקדמי של הנהג אמור להיות כמו הכסא של ליד הנהג כאילו אותו הדבר מגיע אחורה??\

כי אצלי הכסא של ליד הנהג מגיע עוד בהרבה אחורה מאשר כסא הנהג עצמו

האם זה ככה בכל המכוניות או רק אצלי ומשום מה הוא תקוע, תפוס במשהו??

כי נראה לי שהוא נתקע פה במשהו וזה דיי מעצבן כי קרוב עם הרגלים יותר מידיי

והרגלים נוגעות בדשבורד וזה מפריע לי ללחוץ על הקלאץ' באמצע הנסיעה עד הסוף משום מה

או שאני פשוט לא רגיל לזה, בכל מקרה יש לי אותה לסופ"ש לניסיון בנתיים

אבל השאלה החשובה היא בקשר למושבים, אם המושבים ככה ישארו ולא יהיה ניתן לעשות משהו

אני יאלץ לוותר על הרכב ואם אלבאמת אפשר לעשות משהו בנידון אני יקנה אותו :-)

נדב - [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי דווקא הרבה בקליאו MK1 ואני 1.85 (ואני בעל MK2), הכניסה לאוטו לישיבה מאוד צפופה אבל אין ספק שלא צריך לקחת את הכיסא עד הסוף אחורה (אצלי הוא בחצי).

הסיבה שאתה חושב שאתה גבוה מידי היא כי אתה לא יושב כמו שצריך.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי דווקא הרבה בקליאו MK1 ואני 1.85 (ואני בעל MK2), הכניסה לאוטו לישיבה מאוד צפופה אבל אין ספק שלא צריך לקחת את הכיסא עד הסוף אחורה (אצלי הוא בחצי).

הסיבה שאתה חושב שאתה גבוה מידי היא כי אתה לא יושב כמו שצריך.

יכול להיות , אני ירד עוד מעט למטה וינסה לשחק עם הכיוונונים של הכסאלמעלה למטה אחורה קדימה

ועם המשענת ומקווה שזה יסתדר על הצד הטוב ביותר :-)

תודה לכולם

נדב - [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכיף!

ההרגשה כמו בקארט!

מחפש נוחות זה לא הרכב הנכון! ישנם מספיק מכוניות נוחות בשוק.

נו מה, אתה צוחק? ניסית פעם לנהוג מהר (ונכון) בכביש מתאים (כלומר, לא איילון) באוטו שפשוט לא נוח לך לשבת בו? :roll:

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדים לא לריב :-)

מכונית ספורט היא לא ספינה אמריקאית, נוחות אמיתית לא ימצאו שם. אבל מה שבטוח זה שלפי איך שהבחור מתאר את הבעיה שלו הוא פשוט לא יושב נכון ו\או לא מכוון את הכיסא נכון. אולי הוא מוטה אחורה מידי ?

ושאלה שאולי תעזור לו: האם יש בדגם אפשרות לכיוון לגובה ו\או מרחק גלגל ההגה ?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית 1.78,7 ע"פ המדידה האחרונה, אישית לי אין בעיה בקליאו ואני יושב ממש אבל ממש!! קרוב יחסית.. זאת ע"פ המלצות של קורס נהיגה מתקדמת וכמובן שכל מה שנאמר עובד :)

בכל אופן, מוזר מאוד לשמוע שהנ"ל מתרחש אצלך באופן כה קיצוני שקשה לך לנהוג, ניסית להוריד את המושב למצב הכי נמוך שלו כבר ? אם לא תנסה זאת. להרחיב את המסלולים... אני בספק אם אפשרי.

בכלל נראה לי שיש לך בעיה כל שהיא במסילה.. ממש לא נראה לי הגיוני שבמצב הכי קיצוני שהמושב אחורה זה לא מתאים לך... יתכן וישנה בעיה , אם הכל לא עובד לך למוסך אני כמעט בטוח שזאת בעיה. כי כאשר אני מעביר למצב הכי אחורי אני יכול לשכב לישון ע"ג המושב ולמתוח את הרגליים עד הסוף.

ולגרשון --> לא אין אפשרות לכוון מרחק של גלגל הגה בקליאו ספורט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...