Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב סופרמיני - סוזוקי סוויפט או יונדאי I20 (ידני)

אני רוצה מכונית
שימו לב! השרשור הזה בן 4153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבין שתי המכוניות האלו, איזו מהן עדיפה לדעתכם?

אני אסע כ 40-50 קילומטר ביום, בעיקר בינעירוני. הבאגז' הקטן של הסוויפט לא מהווה חיסרון בעבורי והמחיר של שתיהן זהה כיוון שיש כרגע הנחה לחברי הסתדרות המורים / הוט על הסוויפט ככה ששתיהן עולות 75.5K

אשמח להמלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיצונית הסוויפט לדעתי עדיפה אך בפנים ליונדאי יתרון בחומרים,החלק העליון רך ובסוזוקי קשיח,היא מרווחת יותר מאחור,למרות שהסוויפט חסכונית יותר וזריזה הייתי הולך על היונדאי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

לאחר "מחקר" מעמיק על המכוניות בקטגוריה הזו כולל נסיעות מבחן בכל הרלבנטיות, להלן המלצותי על מנת לקבל החלטה נכונה עבורך:

1) נסיעת מבחן בכל מועמדת (רצוי לבקש שעה או יותר להתרשמות אמיתית).

2) תכין לך טבלה לפי דרישות וציונים אישיים שלך.

3) תוסיף לטבלה מאיזו מכונית נהנית יותר.

אצלי נשארו 3 מועמדות (לפני מספר חודשים):

סוויפט - מאוד נהניתי לנהוג בה, חוסר הפרקטיות (גודל תא המטען) לא התאים לצרכי.

פיאסטה - כמעט קניתי, אך לטעמי המנוע מעט חלש ומתיחת פנים קרובה (שתי נסיעות מבחן).

איי20 - קניתי, לטעמי המכונית הכי מאוזנת בין הקטנות. אחות כמעט תאומה היא הקיה ריו ידנית 1.2, אני אהבתי יותר את המבנה של האיי20 (ישיבה זקופה, חלונות גדולים).

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קניתי את ה-I20.

רכב ממש כיפי, העברת הילוכים חלקה וטובה (גם אישתי חושבת ככה! לעומת הקליאו, שם בהחלט יש מה לשפר, לדעתי), משדרת בגרות, לא מקרקשת בכלל (נסעתי בדרך עם הרבה מהמורות), אבזור מכובד. מחיר סביר בהחלט (1.2 ידני).

בעליה לירושלים הרכב סוחב מצויין (3 מבוגרים), לא ממש שומעים את המנוע. בהחלט מומלץ. הייתי בנסיעת מבחן ואחרי 10 דק' סגרתי את העסקה. לא מוסיפים מחיר על צבע הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...