Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר יונדאי i20 באוסטרליה 3 דלתות ידני

idandavid
שימו לב! השרשור הזה בן 4157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקלתי במודעה בעיתון לרכב שבכותרת. מכונית חדשה עם טיפולים חינם ל3 שנים ו5 שנות אחריות ללא הגבלת קילומטרג'.

$13,990

זכור לי לפני כמה חודשים שמישהו קנה כזאת פה בפורום במעל מאה אלף ש"ח.

והמחיר הוא במודעה לפני בקשות להנחה :-D

רק תראו כמה עובדים עלינו בארץ!

אני יעלה את המודעה לפה בזמן הקרוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי במודעה בעיתון לרכב שבכותרת. מכונית חדשה עם טיפולים חינם ל3 שנים ו5 שנות אחריות ללא הגבלת קילומטרג'.

$13,990

לא חדש.

שער הדולר האוסטרלי הוא כמעט 4 שקלים.

מה שאומר שבאוסטרליה ישלמו על הרכב הזה בסביבות 55 אלף שקלים.

בארץ המחירים מתחילים מ75 ומגיעים ל107 בגרסא הפרימיום.

בכל מקרה, אתה במדינת ישראל,

צריך שמישהו יממן את ש"ס ואת חבורת הבטלנים לובשי השחור במדינה, אחרת איך נחיה אם לא יתפללו בשבילנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

$13,990

Here we go again.

אני לא גר בארץ אגב.

עברתי לאוסטרליה לפני כמה חודשים.

מגניב, ספר לנו קצת על החיים שם. לא מבין אגב מדוע פתחת את השירשור הזה בראשי ולא באוף טופיק כי הוא בהחלט יגיע לשם כאשר כמות ההודעות תעלה כאן.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין רוב האוסטרלים מעדיפים לקנות רכב אחר ולא את היונדאי הזאת.

צודק. רוב האנשים פה נוסעים על V6 כלשהו.

אם אני יתחיל לספר על החיים פה זה באמת יהיה שייך לאוף טופיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין רוב האוסטרלים מעדיפים לקנות רכב אחר ולא את היונדאי הזאת.

יש להם פורד פלקון הנעה אחורית מנוע 6 טורי עם אפשרות לגיר ידני, כולל גירסת טורבו וגירסא V8. תענוג!

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש xr6 טורבו ויש את הfpv שהטורבו בה קצת יותר גדול gt3540 ,מכונית בליסטית עם ים שיפורי אפטרמרקט פה דרך אגב הייתי במסלול דראג לפני כמה חודשים היו כמה שעשו 11 שניות נמוך רק עם צ׳יפ וכמה שטויות מסביב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה רכבים אתם מדברים , יש להם הולדן מפלצת V8 שיודעת רק ליסוע ישר (כמובן גם בגרסת טנדר שני דלתות)

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיסוי שם בהרבה יותר נמוך , שם אין מצבים מגוחכים כמו בארץ שגובים מיסים מאנשים עובדים ומחלקים לשירותי דת , כמובן שגם לא גובים כמעט מיסים מבני מיעוטים מחשש להתפרעויות (כאילו שגם ככה הם לא מתפרעים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...