Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הווקס הזה? שווה משהו?

שימו לב! השרשור הזה בן 4143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי 2 קופסאות שלו בבית, אחת כמעט גמורה, משימוש על כמה מכוניות, הוא סביר, לא מטורף, לא הכי נוח, משאיר הרבה "לכלוך" אחריו, והוא לא משחה, הוא נוזלי, למרות שהוא בא בקופסא כמו משחה.

מניסיון אישי - אהבתי יותר את זה http://www.autostore.co.il/151426/%D7%95%D7%95%D7%A7%D7%A1-%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%94-Rally

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 2 קופסאות שלו בבית, אחת כמעט גמורה, משימוש על כמה מכוניות, הוא סביר, לא מטורף, לא הכי נוח, משאיר הרבה "לכלוך" אחריו, והוא לא משחה, הוא נוזלי, למרות שהוא בא בקופסא כמו משחה.

מניסיון אישי - אהבתי יותר את זה http://www.autostore.co.il/151426/%D7%95%D7%95%D7%A7%D7%A1-%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%94-Rally

בדוק אחי? כתוב שזה משחה חח. אם אני אלך על הטרטל אורגינל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכן להישבע שזה כמעט נוזלי, זה משחה ב"כאילו" גם אני התפלאתי כשקניתי לפני יותר משנה האמת, קיבלתי וזה היה לא משחה קשה כמו שאתה מכיר מכול הווקסים, אלא יותר על גדר נוזלי, זה לא נוזל ממש כמו בקבוק, (לא הגדרתי את עצמי נכון) אבל זה לא קשה כמו משחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכן להישבע שזה כמעט נוזלי, זה משחה ב"כאילו" גם אני התפלאתי כשקניתי לפני יותר משנה האמת, קיבלתי וזה היה לא משחה קשה כמו שאתה מכיר מכול הווקסים, אלא יותר על גדר נוזלי, זה לא נוזל ממש כמו בקבוק, (לא הגדרתי את עצמי נכון) אבל זה לא קשה כמו משחה.

ומה לגבי זה אחי? http://www.alexsander.co.il/product.aspx?p_id=7939

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה פתחת שרשור נוסף באותו נושא?

המליצו לך כבר על כמה וקסים מעולים.

חח אתה צודק, אבל הכוונה שלי הייתה לשאול ספציפית על הקארפלאן. אני חושב שאני ירד מהמגוויר כי הוא לא קיים במלאי והיא לא יודעת מתי יגיע אין צפי להגעה. אז אני חושב שאני אסתפק במה שיש פה בחנויות האזוריות, תעזרו לי להחליט: CARPLAN או TURTLE? וגם לגבי הפוליש.

ודרך אגב, איפה אני יכול לקנות פלסטלינה במחיר הכי זול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...