Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

חח נוסטלגיה שירתתי שם ב2010 אהבתי מאוד את רמת הגולן היה קור חרמון בחורף ובקיץ היה סיוט חם מאוד, הייתי כל חמישי בשעה 5 בבוקר מחכה עם חיילים מהיחידה בצומת קצביה לכיוון יהודיה לאוטובוס לתחנה מרכזית תל אביב ביציאה הביתה לשבת. ואז עברתי לבסיס נחשונים ב2011 למי שמכיר הוא ליד מחסום רנתיס אלעד ושוהם אוגדה 340 יושבת שם זו אוגדת מילואים של פיקוד מרכז. הייתי בהתחלה נהג אלוף משנה (מאזדה 5) ואז עברתי לגדוד קשר למה האלוף משנה הזה עבר דירה מרחובות (היה גר בשכונה שלי) לדרום ..

[ATTACH=CONFIG]468436[/ATTACH]

נראה לי שהתבלבלת עם שרשור "קורות חיי המרתקים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל:

1. איתות - יש. מאוחר מידי. חיתוך שתי נתיבים עם הידחפות מגעילה.

2. נהגי משאיות לא צריכים לתת זכות קדימה בכיכרות.

3. עקיפה על השוליים זה כבר סטנדרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה לוחית ללקסוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שמי שנוהג בלעון מקבל זכויות רבות יותר מיתר משתמשי הדרך.

מיותר לציין שאפילו לא הספקתי לעבור את מסילת הרכבת וכבר הייתי הרבה הרבה לפניו, ככה זה כשנוהגים חכם ולא בריוני.

נהג לימוד נהיגה\מורה נהיגה עובר אדום מלא לאט ובאלגנטיות, פרסום שלילי הוא גם פרסום?

הסרטון נחתך לי טיפלה מוקדם מדי, אבל זו הסיבה המעולה למה צריך תמיד להסתכל לדרכים הנוספות שמצטלבות לצומת, גם כשהרמזור ירוק.

משתדל להסתכל תמיד, אחרי הסרטון הזה גיליתי שאני צריך להתעקש על זה קצת יותר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עובד גם עם אאודי - אם אתה מגיע מתמרור עצור, אל תעצור, גם אם יש מונית שמסתירה לך את השדה ראיה, לא נורא, מקסימום יש ביטוח - ותעבור ישר לנתיב הכי שמאלי.

אין מצב שב1 בבוקר יש מישהו שעלול לנסוע מספיק מהר כדי להתנגש בו.

אז עברתי לשמאלי כי ציפיתי לפחות שישתלב לימני, טעיתי.

אם היה שם נהג אחר, על 70-80 קמש למשל? כי אני מלטף את הגז על 55 בקטע הנ"ל, בגלל תזמון רמזורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע למורה לנהיגה, יש בירושלים מורה ללימוד נהיגה של אור ירוק שבאופן קבוע עובר בצהוב/אדום "וחותך" פקקים דרך נתיבי תחבורה ציבורית...

וזה מורה של עמותה שמתיימרת לשפר תרבות נהיגה. מדגדג לי להעיר לו פעם ולראות מה תהיה התגובה.

ומי שהעלה קישור לקומרודס:

תודה, גרמת לי להשאר ער עד 3 בלילה ולראות סרטונים :)

עריכה אחרונה על ידי Dudi910
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בירושלים מורה ללימוד נהיגה של אור ירוק ...

וזה מורה של עמותה שמתיימרת לשפר תרבות נהיגה.

אין קשר בין העמותה, לבין בית ספר לנהיגה שנקרא באותו השם (על שם אחד מצבעי הרמזור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבוד ישראלי! בבון עם אאודי מככב בעמוד עם 9 מיליון לייקים בפייסבוק :|

https://www.facebook.com/streetfx/videos/10157500750520112/

'06 Daihatsu Sirion > '72 1302 VW Beetle > '94 Renault Twingo > '02 Fiat Punto HGT > '14 Suzuki Alto > '74 1300 VW Beetle + '15 Citroen C4 Cactus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבוד ישראלי! בבון עם אאודי מככב בעמוד עם 9 מיליון לייקים בפייסבוק :|

https://www.facebook.com/streetfx/videos/10157500750520112/

הסרטון לא צולם בארץ נכון ? פשוט אידיוט היה שם קטע שהוא חתך שני רכבים ביניהם הראו את זה בSLOW MOTION פשוט חולה נפש

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטון לא צולם בארץ נכון ? פשוט אידיוט היה שם קטע שהוא חתך שני רכבים ביניהם הראו את זה בSLOW MOTION פשוט חולה נפש

אכן בארץ, תקשיב לשיר ברקע

'06 Daihatsu Sirion > '72 1302 VW Beetle > '94 Renault Twingo > '02 Fiat Punto HGT > '14 Suzuki Alto > '74 1300 VW Beetle + '15 Citroen C4 Cactus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...