Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיע הזמן שמישהו יעשה משהו בנידון-לייבא את גירסאות הבלומושן של פולקסווגן לישראל

ram4000
שימו לב! השרשור הזה בן 4134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים.

באמת שכבר נמאס!

כמה אפשר לנסוע ברכב של 18-12 קילוטר לליטר,יש רכבים כמו הגולף או הפולו מסדרת הבלו שיכולים להגיע ל 33 קילומטר לליטר

למה מישהו מהממשלה לא יקום ויעשה מהפכה בייבוא מסודר של רכבים חסכניים,להוריד מחירים,למה למשפחה ממוצעת צריך לחשוב פעמיים לפני קניית רכב כי אין לה את ה 200,000 בשביל רכב חדש וחסכוני אז היא מסתפקת ב רכב יד שנייה ב 20,000

ובמקום לבלבל את המוח של כולנו עוד לפני שרכב מגיע שהוא עושה 29 קילומטר לליטר (לצורך הדוגמא:יאריס היבריד)

לפי דעתי צריך להגדיל את מנועי הדיזל בישראל,באמת שכבר נמאס לי להכנס לתחנת דלק המז.... הזאת ולקלל את הממשלה כל פעם שאני נכנס לתדלק

למה לי לקנות רכב זללן,הרי בישראל צריך מישהו שיקום וינער את הממשלה המזדיי....הזאת....מקווה לקצת שינוי בממשלה הבאה

,ואולי נזכה לראות מתישהו את גרסאות הבלו-מושן החסכניות

שיהיה לכולנו שבת שלום

רם.

נ.ב

איפה הימים שהיינו נכנסים לתדלק ב 3.5 ש"ח :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך משהו - אתה צודק, באמת הגיע הזמן שמישהו ירים את הכפפה.

אתה מוזמן להיות הראשון לבצע - תקינה, ייבוא מסודר, הכשרת המוסכניקים לטיפול ברכבים האלו.

אני "מת" על האנשים שצורחים בקולי קולות, מקימים עצומות באינטרנט על זה ש-"הגיע הזמן שמישהו יעשה משהו" "שמישהו ינער את הממשלה" - אבל בתכלס לא מזיזים אצבע ויושבים מאחורי המקלדת.

בכול ההודעה שלך רשמת רק: צריך מישהו שיעשה ככה, ומישהו שיעשה ככה, וכ'ו...

לא ראיתי מילה אחת על "הנה אני סמי בן טובים מחליט להקים מפלגה ולרוץ לכנסת" או "אני מקים מחאה, מארגן הפגנה מול הכנסת, מי מצטרף??"

אם משהו מפריע לך קום ותעשה משהו, אל תשלח אחרים להילחם בשבילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר הראשון והכי חשוב (לממשלה) מאיפה יבוא הכסף לביבי אם לא יהיה לו הכנסות מהדלק? ודבר שני למה לא מנועי מימן (H2O) הרי שדלק הזה יותר זול ולא מזהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינטרס האחרון שיש לממשלה זה שיהיו פה מכוניות חסכוניות, היא רוצה שתשלם ושתשלם הרבה מיסים.

שכבר יש כאלה כל אחד עושה חושבים בגלל יוקר רכבי הדיזל, האם זה משתלם לו.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדינה לא מעוניינת לייבא ארצה רכבי דיזל חסכוניים. זה לא קשור בכלל לביבי, ליברמן או לאולמרט. זאת מדיניות ארוכת שנים של המדינה. אולי הצעירים ביניכם ששוכחים אבל בשנות ה-80 אסור היה בכלל לייבא ארצה רכבי דיזל פרטיים, הרבה לפני שביבי וליברמן חלמו להיות חברי כנסת או שרים.

תקנות המיסוי בארץ מפלות לרעה רכבי דיזל. זה לא קשור לראש הממשלה, שלא מתעסק בזוטות כאלו, אלא לקבוצה של פקידים במשרד האוצר שקובעת את שיעורי המיסוי והחליטה שדיזל זה לא טוב. ספציפית לגבי גרסאות הבלו-מושיין - הן יקרות גם בחו"ל וכשמוסיפים על הכל את המיסוי המקומי מתקבל רכב לא כדאי לרכישה. הרי אם יביאו לך פולקסווגן גולף דיזל ידנית לא מאובזרת ב-170 אלף ש"ח כנראה שלא תסתכל בכלל לכיוון שלה. אז בשביל 10 רכבים בשנה לא כדאי לפתוח תת-דגם נוסף בארץ, להחזיק מלאי חלפים ל-7 שנים ולהדריך מכונאים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הנה אני סמי בן טובים מחליט להקים מפלגה ולרוץ לכנסת" או "אני מקים מחאה, מארגן הפגנה מול הכנסת, מי מצטרף??"

חבר שלי הרצל ...

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ram4000, אם באמת תגיע גירסה כזאת, אתה מתחייב לרכוש לך אחת מיד עם הגעתה?

חוץ מזה, ניסית לפנות לצ'מפיון ולשאול אותם מדוע הגירסה אינה מיובאת?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כול כך הבנתי מה כוונתך...

זה דווקא אתה שהרמת להנחתה, אני רק עניתי:

הציטוט שלך מהסרט מתחת לאף:

"אני סמי בן טובים טובים דפקתי הקופה"

"וואלה לבד ? כל הכבוד"

"וגם הרצל חבר שלי"

ב 2:11.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר בדיזל וצ'מפיון עסקינן: התעניינתי לאחרונה אצל סיאט מדוע גירסאות ה-TDI המוצלחות של הלאון אינן מיובאות ארצה. התשובה שקיבלתי היתה זהה להפליא לתשובה שקיבלתי לפני מספר שנים כאשר שאלתי את מנכ"ל סמל"ת את אותה השאלה ביחס לפיאט גרנדה פונטו ובעלת מתאם מלא לתשובה של Tzvika Puck: המחיר.

מדיניות המיסוי בארץ מוציאה את כל הכדאיות שברכישת דיזל. תור הזהב של הדיזלים החל אי שם לקראת סוף שנות ה-90' כאשר הממשלה הורידה את החסם החוקי ואפשרה לכל דכפין לרכוש מכונית פרטית מונעת בדיזל, וגווע קצת פחות מעשור לאחר מכן, כשפקידוני האוצר קלטו פתאום את הפסד ההכנסות שהמכוניות האלה גורמות להם.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דווקא אתה שהרמת להנחתה, אני רק עניתי:

הציטוט שלך מהסרט מתחת לאף:

"אני סמי בן טובים טובים דפקתי הקופה"

"וואלה לבד ? כל הכבוד"

"וגם הרצל חבר שלי"

ב 2:11.

:lol: :lol: :roflmao: :roflmao:

לא הבנתי את כוונתך באותו רגע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהמדיניות של הממשלות לאורך השנים נועדה לחלוב את הציבור ואין לזה קשר לזיהום. יש הרי מליון מפעלי תעשיה בארץ שמזהמים פי כמה וכמה ולהגיד שהדיזל הוא הרעה החולה של איכות הסביבה שלנו זאת זריעת חול בעיניים. המדינה פשוט לא מוכנה להפסיד הכנסות מהדלק וגם אם ימציאו מנוע שעובד על אוויר פקידי האוצר ימצאו דרך למסות את זה. גם אם הבלומושיין יקר, אני מעדיף לשלם עוד 20,000 שקל בקניה ולא להיכנס לתחנת דלק כל שלושה ימים אלא פעם בשבועיים. המכונית נועדה לשמש אותנו ובמקום זה אנשים מוצאים את עצמם כל היום עושים שיקולים וחישובים אם לנסוע או לא לנסוע. זה מבאס. הגיע הזמן שיבואני הרכב יתאגדו ויובילו מהלך להוזלת מחירי הדיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלום שלי הוא שיגיע לארץ מכונית שעושה 1:30, בחו"ל זה לא בעיה להשיג, פה בארץ סיפור אחר לגמרי, גם גרסאות היברידיות של הרבה מכוניות לא מייבאים משום מה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...