Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להקפיא את הקליאו ספורט לשנה-תיים בשביל לחסוך 900 שקל בחודש על דלק?

Fitch
שימו לב! השרשור הזה בן 4032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעבר לכך שהפולו SDI עושה 1:20, היא גם אמינה באופן מדהים וגם זריזה.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי פנדה, הייתה לי פונטו ספייס. כך שאני מכיר קצת את הבנזין החסכניות ביותר. לפני זה הייתה לי גם טווינגו, שבאותו קו בדיוק (קדנציה קודמת כסטודנט) עשתה 1:17.5~.

הקליאו שלי כרגע עם 123K ק"מ.

צביפר, המטרה היא לקנות משהו עם 150K-170K-200K ק"מ, לא יותר. כמובן שלא המנוע זה הרכיב המכריע, אם כי שילדה ומתלים שעברו 400K מצבם גרוע!

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כי שילדה ומתלים שעברו 400K מצבם גרוע!

שלדה זה מבנה הרכב. אם לא היו תאונות גם אחרי מיליון השלדה תיהיה טובה. מתלים - מחליפים במידת הבלאי כל מה שצריך והם יהיו במצב מעולה מחודשים. אם הבעלים שמר על הרכב המתלים יהיה במצב מעולה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לכך שהפולו SDI עושה 1:20, היא גם אמינה באופן מדהים וגם זריזה.

עם האמינה אני לא יכול להתווכח כי לא היה בבעלותי רכב כזה לעולם אבל הזריזה הפך את התגובה שלך ללא רלוונטית לדעתי.

לפותח השרשור, אני חושב שכדאי לך לסוע עם הקליאו שלך ולהנות ממנה. גם ככה הק"מ שלך מאוד נמוך לשנתון עקב הנסועה הנמוכה שלך בשנים האחרונות.

כל החיסכון שלך יתקזז ברגע שתקח בחשבון את ירידת הערך + עלויות אחסון + בלאי שיווצר עקב העמדת הרכב.

לדעתי כל המחירים שציינת נלקחו ממודעות ביד2, כאשר תבדוק את הרכבים לעומק תגלה שיש סיבה מדוע המחיר כזה נמוך (ק"מ לא אמיתי, רכב שהיה בעבר חברה/מונית, תאונה וכו').

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זריזה באופן יחסי לרכבי בנזין מיושנים עם מנוע קטן.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

התחלתי את השלמת התואר שלי, מה שמאריך לי את הנסיעות היומיומיות משמעותית.

במקום לעשות כ-8.5K ק"מ בשנה, אצטרך לנסוע כ-20K בשנה (ללא בלת"מים).

חשבתי, להקפיא את הרשיון של הספורט שצורכת כ-1:9 לטובת איזו דיזל ידנית (סביב ה-15K-10K) שתעשה 1:20,

בהערכה שעלויות האחזקה, למעט הדלק, יהיו זהות - יוצר שאוציא על דלק כ-650-700 ש"ח עם הדיזל לעומת כ-1400-1500 ש"ח עם הספורט.

ירידת הערך של הספורט - לא באמת מעניינת. היא די פה להישאר (עד שאוכל להרשות לעצמי אלפא GT 3.2 או משהו).

ירידת הערך של הדיזל - סבירה. כי עוד שנתיים היא לא תימכר ב-0 עגול.

ערך מוסף - אפשר יהיה להגדיל את הנסועה, אם כבר יש דיזל חסכונית.

מועמדות - קליאו דיזל, C3 דיזל וכד'.

דעות?

איזה קטע, גם אני בפוזיציה דומה. אתה יכול לקרוא על זה פה http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=449995. אני החלטתי להשאיר את הקליאו למקרים שאוכל לנהוג בה כמו שמגיע לה.. ולחפש דיזל כסוס עבודה, אם אתה רוצה להימנע מהרפתקאות לדעתי תנסה למתוח את התקציב בכי מחירים כאלו קל ליפול על רכב "מטופל" או שחוט. כמו שכתבו פה רכב שעבר 200K ק"מ יש לו בלאי נוסף מעבר למנוע ולא תמיד דאגו לטפל בבלאי הזה. אם אתה לא יכול להרשות לעצמך אז תמיד תוכל להישאר עם הקליאו.

אגב אני כבר עכשיו עושה 18-20K ק"מ בשנה עם הקליאו והצריכה שלי היא 1:12.5 קבוע בנסיעה משולבת.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, שמתי לב לזה רק אחרי שפתחתי את השרשור הזה.

אתמול שמתי לב שבנסיעה בכביש מהיר ב90-100 אני עושה 1:14. ככה שמעורב בטח גם אעשה 1:12.5 או אף יותר.

כרגע אני מרכז את החיפוש לאיביזה fr tdi ולפיאט פנדה mjet 1.3.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, שמתי לב לזה רק אחרי שפתחתי את השרשור הזה.

אתמול שמתי לב שבנסיעה בכביש מהיר ב90-100 אני עושה 1:14. ככה שמעורב בטח גם אעשה 1:12.5 או אף יותר.

בהצלחה עם החיפוש, אני אישית מפנטז על איביזה FR TDI כרכב שני.. 8)

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הזה בכלל הגיע לארץ? :roll:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ', דרושה המלצה לדיזל-טובה, עדיפות לידנית (אך אם לא, רק כפול-מצמדים דוגמת DSG), בתקציב עד 45K.

יש איזו אלתיאה TDI בלוחות, 2006, מכירים?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...