Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעייה עם הצעות מחיר בסוכניות יונדאי

kalda01
שימו לב! השרשור הזה בן 4150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בערב חג סוכות השני נכנסתי עם הבן שלי לסוכנות יונדאי בראשל"צ וביקשנו פרטים על I10 ידנית.

הדגשנו שלא נקבל החלטה לפני נסיעת מבחן.

הבחור הוציא לנו הצעת מחיר מודפסת על שם הבן שלי, וסוכם שאחרי החג הוא יתאם לנו נסיעת מבחן ליום רביעי-חמישי באותו שבוע.

בבוקר יום שלישי הבן שלי התקשר אליו לתאם את מועד נסיעת המבחן, ואיש המכירות לא היה מוכן/מסוגל לתאם את הנסיעה לימים שהתאימו לבן שלי.

בסופו של דבר הבן שלי עשה נסיעה על I10 של חבר שלו, והחליט שהרכב לא מתאים לו.

לאחר מספר ימים ניגשתי איתו לאולם התצוגה בהרצליה, ועשינו נסיעת מבחן על דגם אחר, I20 ידנית.

הרכב מצא חן בעיניו ואיש המכירות הציע שנחכה מספר ימים כי עומד להתחיל מבצע מכירות ב17 לחודש.

היום הבן שלי חזר לסניף הרצליה במטרה לקבל הצעת מחיר עבור הI20 הידנית.

להפתעתו נאמר לו שקיימת במערכת הצעת מחיר מסניף ראשל"צ על הI10 ולכן הם לא יכולים לפתוח לו הצעה

חדשה בסניף הרצליה.

מישהו יכול להסביר לי את הטימטום הזה? הם יכולים לכפות עלי איפה להזמין רכב ?

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכפות עליך הם לא יכולים. אתה יכול לקום וללכת.

אבל אתה צריך להבין את העניין:

סוכן מכירות (שבדר"כ עובד על עמלות), השקיע בך זמן ומאמץ, בדק לך תנאי מימון וסביר להניח שהתאים את כל תנאי העסקה כך שתתאים לך. אם זה אומר תנאי מימון יחודיים, תוספות שקיבלת מתנה או בהנחה, אולי אפילו אגרת רישוי משולמת. הוא מכיר את ה'סיפור' שלך ומבין מי יושב מולו.

הם מנסים למנוע את תופעת הישראלי המכוער - שנכנס לכל סוכנות ומנסה להוריד להם את התחתונים. "בפתח תקווה הציעו לי חיישני רוורס, מה אתה נותן לי כדי שאני אסגור אצלך?". הרי הם לא רוצים מלחמות מבית - הנפגע העיקרי יהיה היבואן.

זה מהצד שלהם.

מצידך אתה יכול לפנות למחלקת שירות לקוחות ולהתלונן.

דעה אישית, מתוך ניסיון במכירות - הייתי 'סוגר' את העסקה אצל מי שהתחלתי. אם הוא לא היה נחמד ומסביר פנים, כנראה שגם לא היית יושב איתו, נותן את הפרטים שלך ומבקש לבצע נסיעת מבחן. סך הכל הוא התאמץ, תן לו את העמלה שמגיעה לו :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי שאתה להוט יותר לקנות משהסוכנות רוצה למכור.

הרי ברור שהם יכלו לסדר את העניין מול הסוכנות השניה.

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אתה צריך להבין את העניין:

סוכן מכירות (שבדר"כ עובד על עמלות), השקיע בך זמן ומאמץ, בדק לך תנאי מימון וסביר להניח שהתאים את כל תנאי העסקה כך שתתאים לך. אם זה אומר תנאי מימון יחודיים, תוספות שקיבלת מתנה או בהנחה, אולי אפילו אגרת רישוי משולמת. הוא מכיר את ה'סיפור' שלך ומבין מי יושב מולו.

הם מנסים למנוע את תופעת הישראלי המכוער - שנכנס לכל סוכנות ומנסה להוריד להם את התחתונים. "בפתח תקווה הציעו לי חיישני רוורס, מה אתה נותן לי כדי שאני אסגור אצלך?". הרי הם לא רוצים מלחמות מבית - הנפגע העיקרי יהיה היבואן.

זה מהצד שלהם.

מצידך אתה יכול לפנות למחלקת שירות לקוחות ולהתלונן.

דעה אישית, מתוך ניסיון במכירות - הייתי 'סוגר' את העסקה אצל מי שהתחלתי. אם הוא לא היה נחמד ומסביר פנים, כנראה שגם לא היית יושב איתו, נותן את הפרטים שלך ומבקש לבצע נסיעת מבחן. סך הכל הוא התאמץ, תן לו את העמלה שמגיעה לו :wink:

זהו, שאיש המכירות בראשל"צ לא ישב איתי אפילו דקה. להיפך, אני חיכיתי לו חצי שעה שיתפנה.

אפילו נסיעת מבחן לא הצליח לתאם לי מתי שנוח לי.

למה שאקנה אצלו ?

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לנו היה סיפור שונה בסניפים שונים של קרסו. הזמנו רכב במסגרת מבצע "חבר" כי חשבנו שאבי חבר שם. משהתבררה הטעות ניסינו בכל זאת לקבל הנחה כלשהי. לאחר סרוב מוחלט לכל הנחה או הטבה ביטלנו את ההזמנה והתחלנו לבדוק רכבים אחרים. במשך הבדיקות חשבנו על רעיון "מקורי" - התקשרנו לסוכנות אחרת וכבר בטלפון קיבלנו הנחה של 2000 ש"ח. הגענו לשם והזמנו מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני יספר לך מה עומד מאחורי זה בתור אחד שעובד בסוכנות של מכירות רכב.

יש להם מערכת שנקראת CRM ואיש המכירות הראשון "שפתח את התיק לקוח" במחשב שלו

רק הוא יכול לטפל בך.. כלומר אתה לקוח שלו בלבד ואף נציג מכירות אחר לא יכול לטפל בך.

כמו כן במידה והיית מתעקש מנהל הסניף בהרצליה היה צריך להתקשר למנהל סניף ראשון ומבקש

שהאיש מכירות "יקצה" לו את התיק לקוח שלך מחשובית ורק אז הוא היה יכול לטפל בך ולתת לך הצעות מחיר.

יש בזה היגיון בתור ארגון שרוצה שיהיה לו סדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני יספר לך מה עומד מאחורי זה בתור אחד שעובד בסוכנות של מכירות רכב.

יש להם מערכת שנקראת CRM ואיש המכירות הראשון "שפתח את התיק לקוח" במחשב שלו

רק הוא יכול לטפל בך.. כלומר אתה לקוח שלו בלבד ואף נציג מכירות אחר לא יכול לטפל בך.

כמו כן במידה והיית מתעקש מנהל הסניף בהרצליה היה צריך להתקשר למנהל סניף ראשון ומבקש

שהאיש מכירות "יקצה" לו את התיק לקוח שלך מחשובית ורק אז הוא היה יכול לטפל בך ולתת לך הצעות מחיר.

יש בזה היגיון בתור ארגון שרוצה שיהיה לו סדר

אני מבין את זה אם היה מדובר באותה הצעה לאותו דגם.

מאחר ומדובר בדגם אחר לחלוטין, ועברו שבועיים מאז שביקרנו בסניף ראשל"צ, אין באמת הצדקה

לחשוד בנו שניסינו לעקוף את איש המכירות המקורי שטיפל בנו.

בכל אופן הבעיה טופלה והרצליה קיבלו אישור לתת לנו הצעה חדשה.

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה - כאשר אינני בטוח שאני מעוניין "לסגור עסקה" אני נותן את אחד המספרים הסלולריים הלא פעילים שלי וכתובת של הוריי, וככה אם אני רוצה לפתוח הזמנה במקום אחר - הרשות נתונה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

כאחד שעוסק בשרות בדרגה ניהולית אני אומר לכם כך:

לא קיבלתם שרות טוב? השרות לא השביע את רצונכם?

לכו לקבל הצעה על פיאסטה ידנית,פאביה ידנית ,סוזוקי סויפט ידנית(הסוזוקי עולה על היונדאי בודאות)

ואל תתקרבו ליונדאי.אם סוכנות לא רוצה לתת שרות היא גם לא תמכור-חד וחלק!

בהצלחה!

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

כאחד שעוסק בשרות בדרגה ניהולית אני אומר לכם כך:

לא קיבלתם שרות טוב? השרות לא השביע את רצונכם?

לכו לקבל הצעה על פיאסטה ידנית,פאביה ידנית ,סוזוקי סויפט ידנית(הסוזוקי עולה על היונדאי בודאות)

ואל תתקרבו ליונדאי.אם סוכנות לא רוצה לתת שרות היא גם לא תמכור-חד וחלק!

בהצלחה!

אני אשמח אם תוכל לפרט מדוע הסוזוקי סוויפט עדיפה על הI20 הידנית שיתן הצדקה לשלם 4K יותר

ולחכות חודשיים לאספקה.

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום .

קודם כל נתחיל במוניטין ואמינות.

חברת סוזוקי ידועה ביצור מכוניות פשוטות ואמינות מאוד.

שאל כל בעל סוזוקי(כולל אותי ראה בחתימה) שהוא מרוצה מהאמינות והשרידות הגבוהה של הרכב.

יונדאי השתפרו מאוד בשנים האחרונות.

הI20 היא לא גטס מהשנים הראשונות ובטח לא האלנטרה הבינונית מינוס.

עדיין השוק של הסוזוקי הוא חזק יותר בשוק הקטנות.

מעבר לכך-בוא לא נרחיב יותר מידי במילים-קרא כל מילה ואז תחליט

http://www.auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-28051-%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-i20-%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94-2-%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%90%D7%9F-%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A8%D7%94.aspx

בהצלחה!

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום .

קודם כל נתחיל במוניטין ואמינות.

חברת סוזוקי ידועה ביצור מכוניות פשוטות ואמינות מאוד.

שאל כל בעל סוזוקי(כולל אותי ראה בחתימה) שהוא מרוצה מהאמינות והשרידות הגבוהה של הרכב.

יונדאי השתפרו מאוד בשנים האחרונות.

הI20 היא לא גטס מהשנים הראשונות ובטח לא האלנטרה הבינונית מינוס.

עדיין השוק של הסוזוקי הוא חזק יותר בשוק הקטנות.

מעבר לכך-בוא לא נרחיב יותר מידי במילים-קרא כל מילה ואז תחליט

http://www.auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-28051-%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-i20-%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94-2-%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%90%D7%9F-%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A8%D7%94.aspx

בהצלחה!

האמת שקראתי את הכתבה הזאת, ואם יונדאי במגמת שיפור אז יש להניח ואולי אני טועה,

שדגם ה2012 לא פחות טוב מדגם ה2011 שאליו מתייחסת הכתבה.

ב2012 יש דגם 1200 ידני שאינו זהה ל1400 מהשנה הקודמת.

הסוויפט לעומת זאת כבר לא מגיעה מיפן אלא מהונגריה או בולגריה, כך שלא מדברים כבר על איכות יפנית מול קוראנית,

אלא זו השוואה של דגמים שמיוצרים במדינות מזרח אירופה. (הI20 מורכבת בטורקיה אם אני לא טועה)

אני עדיין לא השתכנעתי שהסוויפט מצדיקה את תג המחיר שלה.

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל עוד קישור.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=366212

הסוזוקי מגיעה ממפעל סוזוקי בהונגריה -עם בקרת איכות סוזוקי.

(גם היאריס מיוצרת בצרפת -אתה חושב שיש לה אמינות צרפתית?)

בכתבה מדברים על נוחות לא טובה של היונדאי-בדקת את הנושא?

כדאי ורצוי לבדוק כמו גם הנוחות של כל רכב שתרכוש (אין לי מושג לא נהגתי על היונדאי או על הסוויפט)

ביקוש והמתנה של חודשיים למרות מחיר יקר אולי גם מרמז על שוק טוב יותר.

בכל מקרה שתיהן טובות -אישית הייתי הולך על הסוזוקי (שוב לדעתי טובה יותר).

בגלל השרות המעצבן במקרה שלך לא הייתי הולך על יונדאי (פיאסטה פאביה או סוזוקי)

שילמדו לתת שרות טוב.שרות הוא הבסיס למכירות-מה יהיה השרות שכבר תקנה את הרכב ?

(במהלך 3 שנות הטיפול ברכב)

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל עוד קישור.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=366212

הסוזוקי מגיעה ממפעל סוזוקי בהונגריה -עם בקרת איכות סוזוקי.

(גם היאריס מיוצרת בצרפת -אתה חושב שיש לה אמינות צרפתית?)

בכתבה מדברים על נוחות לא טובה של היונדאי-בדקת את הנושא?

כדאי ורצוי לבדוק כמו גם הנוחות של כל רכב שתרכוש (אין לי מושג לא נהגתי על היונדאי או על הסוויפט)

ביקוש והמתנה של חודשיים למרות מחיר יקר אולי גם מרמז על שוק טוב יותר.

בכל מקרה שתיהן טובות -אישית הייתי הולך על הסוזוקי (שוב לדעתי טובה יותר).

בגלל השרות המעצבן במקרה שלך לא הייתי הולך על יונדאי (פיאסטה פאביה או סוזוקי)

שילמדו לתת שרות טוב.שרות הוא הבסיס למכירות-מה יהיה השרות שכבר תקנה את הרכב ?

(במהלך 3 שנות הטיפול ברכב)

אני אקרא את הכתבה הזאת...תודה.

בכתבה הראשונה דווקא הבעייה העיקרית שנזקפה לחובת הסוויפט היתה בנוגע לנוחות הנסיעה בהקשר לבלימת זעזועים

לא מרשימה במיוחד.

בI20 עשינו נסיעת מבחן והרכב מאוד נוח לנהיגה. במושב הנהג יש תמיכה טובה לגב גם מהצדדים.

בהקשר לשרות, בסניף הרצליה מאוד חביבים ואדיבים בניגוד למה שחווינו בסניף ראשל"צ, כך שאני רוצה לקוות שהבעייה בסניף ראשל"צ היא נקודתית.

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...