Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגעו לי ברכב כשהוא חנה ברחוב ומשום מה נדמה לי שזה קורה רק לי

Avilun
שימו לב! השרשור הזה בן 4149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

לא משנה כמה אני ישמור, וכמה פדאנט אני יהיה

תמיד יקרה לי משהו עם הסיאט החדשה שלי (גם בישנה לא היה חסר)

השכן שלי בעל סיאט גם כן, חונה את הרכב ברחוב ליד גן שחונים המון מכוניות!

שום נזק לא נגרם לו אף פעם!

אני שם כיסוי על הרכב (גם יש מצלמה על החניה), בחנייה פרטית, נכנסו לי בטמבון האחורי עם הכיסוי,

שיפשוף לא רע בכלל,

לפעמים במרכזי קניות אני חונה רחוק מכולם כדי שלא יבוא לי ליסינג לבן ויפתח עליי דלת,

לא הפעם, חניתי רחוק ועדיין אני בא ואני רואה סימן לבן עמוק על האדום הבוהק של הסיאט שלי.

עצוב שהתרבות שלנו כזאת :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברוך הבא לישראל.

קניתי את הרכב שלי, היה קצת מטונף, החנתי אותו לראשונה ליד הבית, עליתי בדיוק 60 שניות להביא דלי מים לנקות אותו והופה - אני רואה ששרטו לי עם מפתח את כל המכסה מנוע מקצה לקצה 2 שריטות אחת מעל השניה, והכנף הקדמית ימנית.

מה נהגתי על הרכב? 2 ק"מ מהדואר לבית? 60 שניות עליתי לבית להביא דלי מים?

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום החניתי את האוטו במקום הומה.

האוטו עם שכבת לכלוך לא קטנה, אבק, וחול.

חזרתי, ואני מגלה שמישהו ישב לי על האוטו (נראה כאילו שמישהו ניגב את מכסה המנוע בחלקו).

גיליתי שתי שריטות קטנות, כנראה מכפתורי הכיסים האחוריים.

אין מה לעשות.... לנסות ולא להתעצבן מזה, כמה שזה קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה לכולם, חלק כותבים על כך חלק לא.

אני משערת שחלק מהנזקים שנגרמים לנו הם לא במודע ולא בכוונה,

הבעיה היא עם אלו אשר גורמים נזק במכוון.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי שמשפחה שלמה ישבה לי על האוטו (הוא היה בודד בחניון חצי חינם בראשל"צ, אפשר להבין שהמשפחה החוגגת בר מצווה בחניון ירצו מקום לשבת עליו).

לא ראיתי כל נזק, ולכן רק ביקשתי שיקומו (באמת שבדקתי), עכשיו שבועיים אחרי באור שמש חזק אני רואה פתאום את הפח נכנס קצת לבפנים מתאים בדיוק לתחת של זה שנשען עליו.

לך תמצא אותו עכשיו :|

באמת שניסיתי לצאת מזה לא בכעס, בכל זאת אחרי יום עבודה 9 שעות הייתי מת ללכת כבר הבייתה בשקט.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה קורה רק למי ששומר ואוהב את הרכב. בדיוק היום מצאתי שריטות חדשות של חתולים על הכנף, אתמול בלילה מצאתי dent קטן מדלת של רכב.

לפעמים מתחשק לי לקנות איזה סויפט או בלאנו שחוטות ודפוקות ב3K ש"ח ולעשות איתן את כל הנסיעות לקניות או סידורים אחרים בעיר, להיצמד בכוונה לאנשים שחנו כפול, לקצר דרך שבילי עפר, לחנות ליד אתרי בניה וכדומה. את האוטו שלי להשאיר בבית מכוסה ולנהוג בו רק בסוף שבוע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עצוב אבל זה כך, התרבות החפיפניקית בישראל שלאיש לא אכפת מהאחר, אין כבוד הדדי, אפילו שלום לא אומרים.

אני שומר גם על הלאון שלי, שוטף אותה כל שבועיים, חונה לא ליד אנשים והנה לפני חודש מגלה שריטה ומכה קלה על מכסה המנוע. מי, מה, איפה, למה, אין לי מושג. רתחתי מכעס אבל זה עובר בסוף. אין מה לעשות, צריך להתרגל ולנסות לשמור על הרכב כמה שיותר.

בהצלחה לכולנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה רק למי ששומר ואוהב את הרכב. בדיוק היום מצאתי שריטות חדשות של חתולים על הכנף, אתמול בלילה מצאתי dent קטן מדלת של רכב.

לפעמים מתחשק לי לקנות איזה סויפט או בלאנו שחוטות ודפוקות ב3K ש"ח ולעשות איתן את כל הנסיעות לקניות או סידורים אחרים בעיר, להיצמד בכוונה לאנשים שחנו כפול, לקצר דרך שבילי עפר, לחנות ליד אתרי בניה וכדומה. את האוטו שלי להשאיר בבית מכוסה ולנהוג בו רק בסוף שבוע.

אני בדיוק חושב ככה, לקחת לי את המילים מהפה, לקנות רכב רק לקניות,

שבוע שעבר היה לי רכב מהשכרה (מזדה 3) פשוט תענוג לחנות איפה שבא לך!

אני אישית בחיים לא יפתח דלת על מישהו, ובחיים לא ישפשף מישהו ונברח כמה שיותר רחוק,

זה לא הטבע שלי, בגלל זה אני חושב שלפעמים המדינה הזאת לא מתאימה לי!

ברוך הבא לישראל.

קניתי את הרכב שלי, היה קצת מטונף, החנתי אותו לראשונה ליד הבית, עליתי בדיוק 60 שניות להביא דלי מים לנקות אותו והופה - אני רואה ששרטו לי עם מפתח את כל המכסה מנוע מקצה לקצה 2 שריטות אחת מעל השניה, והכנף הקדמית ימנית.

מה נהגתי על הרכב? 2 ק"מ מהדואר לבית? 60 שניות עליתי לבית להביא דלי מים?

תשמע, זה ונדליזם, הייתי במקומך הולך לישון ומתעורר ומנסה לשכנע את עצמי שזה רק חלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מושג כמה פעמים ביום אני חושב בדיוק על אותו הדבר, רק שאצלי זה רכב אמריקאי קלאסי ענק עם טמבונים מפלדה יצוקה.

כל פעם שמישהו חוסם אותי בכוונה, חותך אותי בכיכר, סתם חותך אותי כמו חולירע.. להיכנס בכולם. עד שיבינו שמאזדה 6 לא נותנת להם בעלות על הכביש.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני הולך לקניות עם היונדאי אקסנט של אישתי :)

שנת 97, הלקה התקלפה לה מזמן, רוב האוטו קילופים ושריטות.. גם אם יכנסו בה מאחורה ומקדימה אני אפילו כנראה שלא אדע ..

תענוג לשים אותה בחניון ;)

גם תענוג לתת לאישה .. כולה 5 אלף שקל אוטו, מביא אותה כבר מעל לשנה וחצי מכל נקודה לכל נקודה, לא דואג שהיא תשרוט לא דואג שהיא תנשק טמבון אחר ..בקיצור - חוויה ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

לא משנה כמה אני ישמור, וכמה פדאנט אני יהיה

תמיד יקרה לי משהו עם הסיאט החדשה שלי (גם בישנה לא היה חסר)

השכן שלי בעל סיאט גם כן, חונה את הרכב ברחוב ליד גן שחונים המון מכוניות!

שום נזק לא נגרם לו אף פעם!

אני שם כיסוי על הרכב (גם יש מצלמה על החניה), בחנייה פרטית, נכנסו לי בטמבון האחורי עם הכיסוי,

שיפשוף לא רע בכלל,

לפעמים במרכזי קניות אני חונה רחוק מכולם כדי שלא יבוא לי ליסינג לבן ויפתח עליי דלת,

לא הפעם, חניתי רחוק ועדיין אני בא ואני רואה סימן לבן עמוק על האדום הבוהק של הסיאט שלי.

עצוב שהתרבות שלנו כזאת :(

אחרי הכל, יש לך רכב מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני עשיתי, רק שאצלי זה פיאט פונטו :lol:

לפני שבוע מישהו חתך אותי וגרם לי להיכנס באוטו שלו, אם היה מדובר בכל רכב חוץ מהפיאט הייתי ממש מתעצבן שלא לדבר על הכאב לב,

אבל עם הפיאט....

רק דאגתי שלא ינסה להפיל עלי משהו,בדקתי שלא נגרם נזק שימנע ממני להמשיך לסוע,הקלטתי את הבן אדם שאומר שמבחינתו הכל בסדר והמשכתי ביום שלי, כל העסק לקח 5 דקות והמקרה רק מצחיק אותי מחדש כל פעם.

אני כבר לא מחפש חניה "מוגנת" אלא פשוט תופס את החניה הראשונה שאני רואה (אם כבר אז אני מחפש להחנות צמוד צמוד לרכב שתופס יותר מחניה אחת או בכללי לאחד שחנה כמו שמוק :wink:) ואני לא באמת דואג אם ידפקו את הרכב (גם מבחינת נזק וגם מבחינת גניבה) ובאמת שהדבר היחיד שיבאס אותי אם באמת יקרה משהו חמור לאוטו הוא שאני אצתרך להיות בלי רכב עד שאקנה אחר :oops:

אבל.....

אני לא אוהב את המצב הזה.

נכון,החלק שלא צריך לדאוג על האוטו ולא חוטפים עצבים על כל דפיקה ומכה הוא כיף,

אבל קשה לי שהאוטו כולו דפיקות ושריטות ואין משטח אחד שהוא באותו גוון כמו האחר ואני אפילו מתבייש לפעמים שרואים את האוטו :cry:.

לדעתי למישהו שבאמת אכפת מאוטו שלו ואוהב לראות את האוטו שלו נקי ומושקע, יהיה קשה להתייחס בכל דרך אחרת לרכבים שלו.

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים, זה היתרון בלנסוע בפורד חבוטה בת 25. מוריד דאגות. אני לא מפחד לחנות באף חניה (חוקית). אם מי יחליט שהוא רוצה לשפשף את פגושי נייר הזכוכית שלי, שיהיה לו בהצלחה. כנ"ל לגבי כל מי שחוסם אותי. או שמאיץ בכוונה בפקק כי ראה שאני מאותת ורוצה להכנס לנתיב שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...