Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות יחד עם כל אוהבי הרכב ובעלי העסקים, להדביק את הלוגו על הרכב או לא?

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 4318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו עוד הרבה אנשים שאוהבים את הרכב שלהם נקי, מצוחצח, חף ממדבקות וקשקושים, גם אני כזה.

ובכלל כשמדובר ברכבים שאינם שגרתיים ההקפדה על מראה הרכב גוברת על הכל.

אך יחד עם זאת, חלקנו בעלי עסקים, ומיתוג על רכבי החברה היום זה טרנד חכם ויעיל- פרסום בחינם! משיג את המטרה של הגברת המודעות לעסק שלך, ללוגו שלו, וכו'.

כל זה נאמר על רכבי העובדים או רכבי הובלה כאלו או אחרים, אך כשמדובר ברכב של הבעלים, או כפי שחלק מהאנשים אוהבים לכנות רכב מנכ"ל, רק לעיתים רחוקות רואים את הלוגו של העסק על הרכב, ולו בגרסה מזערית של 15*15.

יחד עם זאת, לאחרונה אני מתלבט עם עצמי, להדביק או לא להדביק?

אם הרכב מושך את העין ובולט על הכביש, אז אנשים יראו את הלוגו שלך וירוצו לגוגל לבדוק מי אתה ומה אתה, שמצד אחד זה קצת מציק אבל מצד שני זה משיג את המטרה בצורה מדהימה!

אם יש לך אתר, כנראה שתרוויח כמה לקוחות באופן מיידי, ואם אין לך אתר, אז פשוט הרווחת להכניס לתודעה של עוד כמה אנשים במדינה, את העסק שלך והשירותים שאתה מספק, וביום מן הימים כשיתקלו בלוגו במדפים בסופר או בכל מקום אחר- כנראה שיזכרו אותך.

אני יכול להעיד על עצמי, שלא מזמן ראיתי בתל אביב פורשה קיימן שחורה יפייפיה, עם לוגו (דיי גדול למען האמת!) של חברת נדל"ן כלשהי, לא גדולה במיוחד, לא מוכרת במיוחד, לא מעניינת במיוחד, אבל עובדה שעשיתי עליה גוגל ועכשיו אני מכיר וזוכר אותה.

האם אתם יכולים לחשוב על יתרונות/חסרונות נוספים?

ומה אתם, בעלי עסקים, עשיתם עם הרכב שלכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמו עוד הרבה אנשים שאוהבים את הרכב שלהם נקי, מצוחצח, חף ממדבקות וקשקושים, גם אני כזה.

ובכלל כשמדובר ברכבים שאינם שגרתיים ההקפדה על מראה הרכב גוברת על הכל.

אך יחד עם זאת, חלקנו בעלי עסקים, ומיתוג על רכבי החברה היום זה טרנד חכם ויעיל- פרסום בחינם! משיג את המטרה של הגברת המודעות לעסק שלך, ללוגו שלו, וכו'.

כל זה נאמר על רכבי העובדים או רכבי הובלה כאלו או אחרים, אך כשמדובר ברכב של הבעלים, או כפי שחלק מהאנשים אוהבים לכנות רכב מנכ"ל, רק לעיתים רחוקות רואים את הלוגו של העסק על הרכב, ולו בגרסה מזערית של 15*15.

יחד עם זאת, לאחרונה אני מתלבט עם עצמי, להדביק או לא להדביק?

אם הרכב מושך את העין ובולט על הכביש, אז אנשים יראו את הלוגו שלך וירוצו לגוגל לבדוק מי אתה ומה אתה, שמצד אחד זה קצת מציק אבל מצד שני זה משיג את המטרה בצורה מדהימה!

אם יש לך אתר, כנראה שתרוויח כמה לקוחות באופן מיידי, ואם אין לך אתר, אז פשוט הרווחת להכניס לתודעה של עוד כמה אנשים במדינה, את העסק שלך והשירותים שאתה מספק, וביום מן הימים כשיתקלו בלוגו במדפים בסופר או בכל מקום אחר- כנראה שיזכרו אותך.

אני יכול להעיד על עצמי, שלא מזמן ראיתי בתל אביב פורשה קיימן שחורה יפייפיה, עם לוגו (דיי גדול למען האמת!) של חברת נדל"ן כלשהי, לא גדולה במיוחד, לא מוכרת במיוחד, לא מעניינת במיוחד, אבל עובדה שעשיתי עליה גוגל ועכשיו אני מכיר וזוכר אותה.

האם אתם יכולים לחשוב על יתרונות/חסרונות נוספים?

ומה אתם, בעלי עסקים, עשיתם עם הרכב שלכם?

אני בדיוק במצב שלך, עצמאי בתחום האינטרנט.

עד היום נמנעתי מלשים פירסום על הרכב, אבל החלטתי שאחרי שהאוטו החדש יוצא מפחחות וצבע, ודווקא בגלל שמדובר ברכב יחסית מושך תשומת לב, הפירסום הוא יותר חיובי.

אם תראו אופנוע Honda CBR 600 או אודי A4 קבריולט עם מדבקה של "אקסייט תקשורת" תעשו שלום.

2005-2006 Pontiac Grand Prix

2006-2009 Renault 19, 94

2009-2011 Mitsubishi Lancer 2001

2012 Audi A4 2003 Cabriolet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SlipY בחתימה:

רק צריך להוסיף:

1996-2004 אופניים

1992-1994 הליכון:lol:

2005-2006 Pontiac Grand Prix

2006-2009 Renault 19, 94

2009-2011 Mitsubishi Lancer 2001

2012 Audi A4 2003 Cabriolet

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שאני מאוד בעד.

אני תמיד מסתכל על סמלילים שמופיעים על מכוניות, ואני חושב שזה נותן נראות מעולה לעסק - בייחוד במידה ולא מדובר על רכב ליסינג טיפוסי, כי אז זה יותר מושך את העין.

אני לא כל כך מבין למה 'רכבי מנכ"ל' או בולשיט בסגנון לא נושאים את סמליל החברה. אולי מבחינת אותם מנהלים מדובר בסמל כוח או סטטוס, בכל מקרה זה מפגר בעיני.

אם היה לי עסק, לא הייתי חושב פעמיים. שטח פרסום חינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מפרסם את העסק וגם מגן נגד שריטות :-D:-D:-D

נהגים מטומטמים לא מתים, רק מתחלפים...:evil:

"יום רע במסלול עדיף על כל יום טוב במשרד" :twisted:

Megane RS265 Cup, Megane RS250, Mazda3 5D 2L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שרכב שמוגדר כרכב חברה יש חובה להדביק עליו מדבקה כלשהי? לא?

בלי קשר למסד הנדסה יש 2 פורשה.

וגם ליעד פרזול יש איזה רכב מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בעד, רק לשמור על אסתטיות. מתכוון לעשות זאת בעצמי בהקדם.

נקמיצ'י - אין חובה. בחברה שעבדתי בה לא הדבקנו בכוונה, מטעמי סודיות וגם צניעות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקצין הרכב של דקסל פארמה יש GTR וגם היא נושאת את לוגו החברה בגאווה :lol:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא,

יש המון רכבי חברה בלי שום סימנים מזהים, לא של החברה ולא של חברת ליסינג \ השכרה.

אני נוהג על אחד כזה.

אני חושב שרכב שמוגדר כרכב חברה יש חובה להדביק עליו מדבקה כלשהי? לא?

בלי קשר למסד הנדסה יש 2 פורשה.

וגם ליעד פרזול יש איזה רכב מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שלשים.

אם אין סיבה מהותית שרכב המנכ"ל יהיה "לא מזוהה" אני חושב שרצוי מאוד שהוא יהיה עם לוגו החברה.

ממש לא,

יש המון רכבי חברה בלי שום סימנים מזהים, לא של החברה ולא של חברת ליסינג \ השכרה.

אני נוהג על אחד כזה.

בקרוב יכנס לתוקף החוק שמחייב לשים מדבקת "איך אני נוהג?" בכתב גדול עם מספר טלפון אחיד.

מדבקת לוגו של החברה אין חובה לשים.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט ממליץ לשים.

אך יש גם פתרון לאלא שלא רוצים 'ללכלך' את הרכב -

בתור מנהל פרוייקט של בקבוצה גדולה (אם אפשר גם פה {לינק לשרשור באופ-טופיק}, קצת פרסום אז למה לא? ;) ) הזמנתי ממש לאחרונה לוגו מגנט.

הלוגו (שעוד לא הגיע, אשמח לצלם ולפרסם פה בהמשך) ימוגנט לרכב ביום יום אבל בו בזמן יתאפשר להוריד את המגנט במידת הצורך / רצון.

גיא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמתי. עד כמה זה יעיל? אין לי מידע לתת לך, עוד לא אמרו לי"באתי אליך כי ראיתי את הרכב שלך". לדעתי צריך לשים, חלק מחברה זה הפרסום על הרכב, בעיניי. חברה שלא שמה משהו על הרכב לא נתפסת בעיניי כאמינה משום מה. אבל זה רק אני והסטייה שלי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא עצמאי אלא "סתם" הייטקיסט, לא רואה עניין בלשים את שם החברה על הרכב.

יש חברות ששמן על הרכב יכול לגרום לפעולות זדוניות ולהשחתת רכוש סתם מתוך קנאה או עצבים (לדוגמא חברות סלולר).

אם זה עסק פרטי ואתה מפרסם, אז שיהיה לבריאות.

אגב, כבר היום חובה לשים מדבקת איך אתה נוהג. פעם היתה תקנה - היום חוק.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...