Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח תנועה על אי-מתן זכות קדימה להולך רגל במעבר חצייה עירוני

שימו לב! השרשור הזה בן 4217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אותה טענה של שר התחבורה שהגורם האנושי הוא-הוא האשם הבלעדי. טענה, אגב, שמנוגדת לעמדת כל מומחי הבטיחות.

מוזר, תמיד חשבתי שהשקיעו מילארדים במצלמות ושאר טכנולוגיות לאכיפת מהירות - כי זה הגורם העיקרי.

אנחנו הרי אלופים בלייעץ לאחרים - כל שר חינוך הוא רמטכ"ל, כל שר אוצר הוא מומחה בטיחות עולמי ואפילו שר הבריאות הוא בכלל ראש הממשלה :lol: :lol:

אלופים בלדבר - ותוצאות מה? לא צריך, הרי "הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם".

באמת שאין לי מושג איך המדינה הזו עדיין מתקיימת - בטחונית, כלכלית, רפואית וחברתית.

אבל וואלה שהשרשור גלש :shock:

" ! The fender bender bent more than just your fender "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

החל מכ-10 מטר לפני קו הצומת לא ניתן לראות את הרמזור העליון (זה ישתנה מרכב לרכב). את הרמזור הימני ניתן לראות כל עוד אין רכב גבוה שמסתיר אותו. הנקודה היא שאתה מגיע לצומת במהירות המותרת, 70, בנתיב השמאלי (מרכזי בצומת) מולך מטר שמאלה אחרי הצומת רמזור, אבל זה לא הרמזור שלך. לא, הרמזור שלך נמצא על המדרכה מצד ימין, כ-60 מעלות ימינה. זה נשמע לך הגיוני המיקום הזה?

אבל עזוב, זאת היתה רק דוגמא לבגירה שממחזר את אותה טענה לעוסה של שר התחבורה שהגורם האנושי הוא-הוא האשם הבלעדי. טענה, אגב, שמנוגדת לעמדת כל מומחי הבטיחות.

עברתי שם הבוקר שוב - הרמזור לפניה שמאלה נמצא בפירוש מול הנתיב השמאלי ולא מול האמצעי. הוא יהיה מולך רק אם תבצע עבירה של נסיעה ישר מהנתיב המיועד לפניה שמאלה, ממב שיביא אותך לנת"מ האדום.

אני חוזר ואומר - אני נוסע בצומת לפחות 3 פעמים בשבוע ומעולם לא היתה לי בעיה עם הרמזור. יתרה מזאת - נניח שאתה מסתכל רק על הרמזור העליון - אם אתה עובר אותו בירוק מלא בכל מקרה לא תהיה לך בעיה שכן מדובר ברמזור שיהבהב 3 פעמים לפני החלפה לצהוב, די והותר כדי לעבור את הצומת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל, מבלי שאני כלל מכיר את הצומת המדובר, ישראל צריכה לאמץ את הסטנדרט האירופאי ולשים רמזורים אך ורק על קו העצירה מה שגורם לכך שאם אתה עוצר אפילו על קו העצירה, אתה כבר לא רואה את הרמזור מה שגורם לכולם לעצור מטר לפני קו העצירה וכך אם מישהוא נכנס בך מאחור, הסכנה להולכי הרגל החוצים במעבר החציה פחותה בצורה משמעותית.

אצלנו הרמזור מהצד השני של הצומת אז אנשים נעצרים בכיף על מעבר החציה :x

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל - לא נראה לי שזה יתפוס (רמזור בודד על קו העצירה), כי תמיד יהיה מי שינסה "לגנוב" את הצומת (ולא יצליח לגמריי כי היא מלאה למשל), ואז כשיתחלף הרמזור, העבריין ימשיך בוודאי ליסוע (ללא ידיעה מה מצב האור ברמזור) והמפגש עם רכב אחר - קרוב.

רק בגלל זה - עדיף לדעתי שיש עוד רמזור מרוחק.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הגיעה תגובה שעיקרה - המחלוקת העובדתית תתברר בבימ"ש. (לא, לא הסכימו לאזהרה הרי מדובר בפושע סדרתי כפי שנלמד בהודעה הקודמת)

עדיין לא הגעתי לכלל החלטה. מקווה בימים הקרובים.

אם יהיה משהו מעניין - אעדכן !

רק בריאות !

אורי

נ.ב.

רוב תודות מקרב לב לכל המשיבים - בין בפירוט ובין בקצרה.

ישראל - תודה מיוחדת שלוחה לך על סיוע שהלוואי ולא תצטרך לעולם

(=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

שאלה אחרונה -

האם יש לי סיכוי\עניין להגיע למשפט רק על מנת לבקש הפחתה בקנס?

שוב תודה על כל העזרה (כנראה אשלם לשודד האזרחים),

שבת שלום,

אורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

שאלה אחרונה -

האם יש לי סיכוי\עניין להגיע למשפט רק על מנת לבקש הפחתה בקנס?

שוב תודה על כל העזרה (כנראה אשלם לשודד האזרחים),

שבת שלום,

אורי

היה שווה לעקוב אחרי השרשור הזה ולספוג עלבונות ממך, רק כדי לראות שיצאת חומוס

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אתה מצדיק משהוא ככה או שהתנדבת לבד להביא קישור ל"רוטב כובע"? :wink::lol:

הרי למרות שהשופט מציין מפורשות ששדה הראיה הופרע למרות שהשופט מציין מפורשות שמעבר החציה לא בטוח, השוטר הורשע.

ובמיוחד בשבילך, אם עשרה אנשים אומרים לך ואתה לא מקבל, אולי כששופט אומר את זה אז תפנים:

עם זאת, השופט אינו מקל ראש ברשלנות שגילה השוטר. לדבריו, התשתית הלקויה אינה פוטרת אותו מאשמה, שכן בתנאים שכאלה היה עליו "לנהוג במשנה זהירות ולהפחית את מהירותו, כך שיוכל להגיב לסכנה בלתי צפויה".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה תודה על ההערה.

אם שמת לב בחרת לא להביא את הידיעה כמות שהיא וללא כל הערה לכיוון זה או אחר(מלבד העונש)

מעניין למה בחרת להתעלם מציטוט אחר מדברי השופט -

לדברי השופט קאופמן-

"יש להקצות מאמץ לא פחות, אם לא נרחב יותר, לשיפור הבטיחות בכבישים, גם בהיבט זה של תשתית בטוחה יותר - לרבות הקפדה על שדה ראייה נרחב לנהגים, שיאפשר להם הבחנה מוקדמת בסכנות הרבות שבכביש, ורבות בהולכי רגל המתקרבים למסלול נסיעתם.. "

כולנו הרי יודעים שמניעה שווה הרבה יותר מפתרון בעיות קודמות.

בכל מקרה - יהי זכר המנוחה ברוך וכולי תקווה שבתי המשפט ייתעסקו בעבירות מניעה בלבד.

אנצל הזדמנות זו לאחל לכל חברי הפורום היקרים -

ש נ ה - ט ו ב ה !!

ובעיקר שנה מלאה בבריאות נפשית וגופנית טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה תודה על ההערה.

אם שמת לב בחרת לא להביא את הידיעה כמות שהיא וללא כל הערה לכיוון זה או אחר(מלבד העונש)

מעניין למה בחרת להתעלם מציטוט אחר מדברי השופט -

לדברי השופט קאופמן-

"יש להקצות מאמץ לא פחות, אם לא נרחב יותר, לשיפור הבטיחות בכבישים, גם בהיבט זה של תשתית בטוחה יותר - לרבות הקפדה על שדה ראייה נרחב לנהגים, שיאפשר להם הבחנה מוקדמת בסכנות הרבות שבכביש, ורבות בהולכי רגל המתקרבים למסלול נסיעתם.. "

כולנו הרי יודעים שמניעה שווה הרבה יותר מפתרון בעיות קודמות.

בכל מקרה - יהי זכר המנוחה ברוך וכולי תקווה שבתי המשפט ייתעסקו בעבירות מניעה בלבד.

אנצל הזדמנות זו לאחל לכל חברי הפורום היקרים -

ש נ ה - ט ו ב ה !!

ובעיקר שנה מלאה בבריאות נפשית וגופנית טובה.

הבחירה של בגירה, אם יורשה לי להתערב, נובעת מהעובדה שבמקרה שלך, לא הייתה בעיית תשתית, אלא רכב שהסתיר את שדה הראיה ולכן חובת הזהירות ובעקבותיה גם האחריות, מוטלת עליך בלבד. הרשות יכולה לגזום צמחיה שמסתירה, לצבוע סימני דרך לא ברורים, אבל לא יכולה להעמיד שוטר ליד כל מעבר חצייה, שמא רכב יעצור ויסתיר לך את שדה הראיה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מילות של סנגוריה

מעבר החציה די דהוי מחד אבל שלט גבוה מאוד המזהיר על התקרבות למעבר מאידך

והשוטר האמיץ רואה את המשאית חונה בחניה כפולה ומה הוא עושה? כלום!!

אהה לא מדוייק הוא מנצל אותה כדי לדיין נהגים .

אכן דוגמה ומופת.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחירה של בגירה, אם יורשה לי להתערב, נובעת מהעובדה שבמקרה שלך, לא הייתה בעיית תשתית, אלא רכב שהסתיר את שדה הראיה ולכן חובת הזהירות ובעקבותיה גם האחריות, מוטלת עליך בלבד. הרשות יכולה לגזום צמחיה שמסתירה, לצבוע סימני דרך לא ברורים, אבל לא יכולה להעמיד שוטר ליד כל מעבר חצייה, שמא רכב יעצור ויסתיר לך את שדה הראיה.

עוד לפני שביקשתי כבר היה שם אחד. (ועוד טוענים שמשטרת ישראל לא ממלאת את תפקידה)

וואללה צודק.

לגבי בגירה -

עכשיו הפתעת אותי. תקרא שוב את ציטוט דברי השופט ("לרבות..").

שנה טובה ומתוקה גם לך איש יקר !

רק בריאות,

אורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...