Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יוון והתצפיות.. :)

Turbo HKS
שימו לב! השרשור הזה בן 7245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז דבר ראשון שיהיה לכולכם שבת שלום ושלום.

אתמול בלילה חזרתי אחרי שבוע של חוויות ביוון.

בין המסיבות.. האלכוהול... התיירות.. ( :twisted: ) והצחוקים יצא לי להנות ממגוון אדיר של רכבים שפה לא רואים בתדירות כזאת.

את הרכבים יש פה בארץ אך אחת ל... ושם זה הרבה ל.. :)

רכבים כמו saxo vts כל כמה מטרים רבועים... honda crx משופרות בכמות נחמדה...

s2000... punto gt... impreza gt... evo8!!...

וחוץ מאלה שכרגע עלו לי בראש יש עוד הרבהההההה חוויות דו"ג שמספובבים שם בחופשיות עם כח לא מסורס!!!

כל רכב שני שם משופר ורועש בצורה מפחידה!!

והחוויה הכי יפה שם היא לא הרכבים עצמם אלא לראות שכל רכב שבמקרה נעצרת לידו הוא ידני בלבד!!!!!! נכים נוהגים שם על אוטומט וזה היה ממש מראה מלבב!!!אני אנסה לארגן תמונות מחברים...שיהיה לכולכם שבוע טוב.. :)

אלירן

אלירן לוק

Citroen ZX Volcane

למכירה :(

0526599998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני יודע שזה דיי מצחיק אבל אני דיי בטוח שהייתה בקוס כי גם היו שם את כל המכוניות שאמרתה חחחח

האמת שלא יצא לי לראות שם סקסו רגילה הכל vts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הייתי בקוס שנה שעברה בקוס-באיי וראיתי שם הרבה מכוניות שלא ראיתי בארץ

כמו סמרט רודסטר, TVR, טויוטה סליקה החדשות ועוד המון מכוניות משופרות וכולן ידניות

אי חלומי... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הייתי בקוס שנה שעברה בקוס-באיי וראיתי שם הרבה מכוניות שלא ראיתי בארץ

כמו סמרט רודסטר, TVR, טויוטה סליקה החדשות ועוד המון מכוניות משופרות וכולן ידניות

אי חלומי... :lol:

לא חשבתי שיוון זה מקום מפותח מבחינת המכוניות

נשמע נחמד...איך המחירים שם ?

מה העלות לינה לשבוע במלון סביר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...