Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

polo gti או hyundai veloster

eli918249
שימו לב! השרשור הזה בן 4496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מלבד פרמטר המחיר, אין ממש בסיס להשוואה בין שתי המכוניות לדעתי.

האחת סופרמיני חמה ומתנהגת, השניה משפחתית קומפקטית מעוצבת.

השאלה מה אתם מחפשים, פוזה או ביצועים?

אני חושב שלמרות הרכות, הוולוסטר אפילו יותר מתנהגת מהפולו... ויש בסיס להשוואה ולו מכיוון שהוא לא מחפש רכב ספורטיבי באמת. במובן הזה הפולו תתן לו דווקא די הרבה - היא מאובזרת ונעימה ביום יום, עם בונוס של ביצועים מצוינים. הוולוסטר אכן יותר מיוחדת, אבל מבחינת הצרכים שלו, גם היא כנראה מתאימה - בהנחה והביצועים לא מפריעים לו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצחיק שכולם פה מתייחסים לוולוסטר אך ורק כ"קופסת פוזה".

לא אך ורק, אבל בגדול זה מה שהיא.

הביצועים שעל הנייר נראים טובים, בפועל רק פושרים.

אתה כן מקבל הרבה בתחום האיבזור, והלוק.

מה שכן, לבחור בגובה מטר שמונים וקצת מאוד צפוף מאחורה.

אני חושב שלמרות הרכות, הוולוסטר אפילו יותר מתנהגת מהפולו... ויש בסיס להשוואה ולו מכיוון שהוא לא מחפש רכב ספורטיבי באמת. במובן הזה הפולו תתן לו דווקא די הרבה - היא מאובזרת ונעימה ביום יום, עם בונוס של ביצועים מצוינים. הוולוסטר אכן יותר מיוחדת, אבל מבחינת הצרכים שלו, גם היא כנראה מתאימה - בהנחה והביצועים לא מפריעים לו.

רוני

אני לא מסכים. נהגתי על שתיהן, ולדעתי דינאמית הפולו עדיפה.

אני חושב, בדומה למה שנכתב כבר, שברמות הגימור הנמוכות יותר הוולוסטר היא תמורה טובה מאוד לכסף. שמתקרבים לאיזור ה 150 אש"ח (ואני מאמין שעל הכביש היא תעלה יותר), יש אופציות טובות ממנה.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים. נהגתי על שתיהן, ולדעתי דינאמית הפולו עדיפה.

תלוי מה זה "דינאמית". שתיהן לא מיועדות לתקיפת סיבובים (הפולו, למרות ה"GTI", לא באמת עושה את זה כמו שצריך, ולנהוג בה מעל ל-80% זה קשה כי הבלמים כל כך עלובים), ובכל מקרה זו לא מטרתו של פותח השרשור...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לנהוג בשתיהן מעל 80% (אהבתי את השימוש באחוזים אגב :)), אלא לא רחוק מזה, ויותר נהנתי בפולו. הרגישה יותר "מותאמת" לעניין.

אבל כמו שכבר ציינת, כנראה שזה לא מה שפותח השרשור מחפש בסופו של דבר.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלא נהגתי אישית על הפולו בגרסתה האחרונה, הביקרות האחרונה עליה באוטו ציינה מכונית פושרת מבחינה דינאמית בעוד הולוסטר קיבלה לא מעט מחמאות כחבילה דינאמית מהנה לנהיגה. למרות שאני לא יכול להשוות את שתיהן בעצמי, ייתכן והולסטר אכן תהיה מהנה יותר מהפולו - למרות המנוע.

בנוגע לאמינות - אי אפשר לדעת אבל על הולוסטר יש אחריות של 7 שנים בארה"ב. זה אומר שליונדאי יש אמון בגיר כפול המצמדים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה נדבקה הסטיגמה לולוסטר שהיא רק רכב פוזה, אבל בהמון מבחני רכב בחול נכתב שהיא מהנה לנהיגה, כיפית, ורק חסר לה מעט כח כדי להיות באמת ספורטיבית. אבל בארץ יודעים הכי טטב, כמובן. וכן, תתפלאו, בניגוד לרוב המוחלט של מבחני הדרכים בארץ, בחול שיבחו את תיבת הdct שלה והעדיפו אותה על פני הידנית.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

סחתיין על רעיון למבחן דרכים כי לא נראה לי הגיוני שמה שאתה אומר אכן נכון (היונדאי מתנהגת יותר טוב).

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלא נהגתי אישית על הפולו בגרסתה האחרונה, הביקרות האחרונה עליה באוטו ציינה מכונית פושרת מבחינה דינאמית בעוד הולוסטר קיבלה לא מעט מחמאות כחבילה דינאמית מהנה לנהיגה. למרות שאני לא יכול להשוות את שתיהן בעצמי, ייתכן והולסטר אכן תהיה מהנה יותר מהפולו - למרות המנוע.

הביקורת הייתה שלי ואני עומד מאחורי כל מילה. הפולו מאוד איכזבה מבחינה דינאמית ביחס לציפיות (ואפילו ביחס לאיביזה קופרה שהיא כמעט אותו הדבר). במיוחד איכזבו הבלמים שהיו פשוט פתטיים (ולא מדובר בתקלה ספציפית ברכב המבחן).

סחתיין על רעיון למבחן דרכים כי לא נראה לי הגיוני שמה שאתה אומר אכן נכון (היונדאי מתנהגת יותר טוב).

לא השוויתי אותן ראש בראש, אבל למה שזה לא יהיה הגיוני? כי על אחת כתוב פולקסווגן ועל השנייה יונדאי?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביקורת הייתה שלי ואני עומד מאחורי כל מילה. הפולו מאוד איכזבה מבחינה דינאמית ביחס לציפיות (ואפילו ביחס לאיביזה קופרה שהיא כמעט אותו הדבר). במיוחד איכזבו הבלמים שהיו פשוט פתטיים (ולא מדובר בתקלה ספציפית ברכב המבחן).

לא השוויתי אותן ראש בראש, אבל למה שזה לא יהיה הגיוני? כי על אחת כתוב פולקסווגן ועל השנייה יונדאי?

האמת שכן ,וגם כי לפולקסוואגן היו עד היום גרסאות ספורטיביות אמיתיות וכזכור לי אז ליונדאי לא יצאו גרסאות ספורטיביות אלא "ספורטיביות".

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי התשובה ברורה - אבא שלך מחליט, והוא כבר החליט יונדאי.

לדעתי, החבילה הכוללת של היונדאי עולה על פני זו שבפולו - אני הייתי בוחר ביונדאי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי, אבל זה שטויות. אני אתעלם מהשטות על ה"פולקסווגן זה אוטומטית יותר טוב מיונדאי", ואגיד רק שהעובדה שיצרן מסוים הוציא מכוניות ספורטיביות בעבר, לא אומר שהוא יודע לעשות את זה יותר טוב מיצרן אחר. ובנוסף, לקוריאנים יש כישרון וידע ללמוד מהטובים ביותר, ולא יפתיע אותי כלל אם הם יצליחו לייצר מכונית ספורטיבית מהנות גם מבלי "עבר מפואר".

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שכן ,וגם כי לפולקסוואגן היו עד היום גרסאות ספורטיביות אמיתיות וכזכור לי אז ליונדאי לא יצאו גרסאות ספורטיביות אלא "ספורטיביות".

בוא תראה לי ספורטיבית אחת של vw שמשתווה לגנסיס של יונדאי.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט לאון 1.8 טורבו עם 160 כ"ס וגיר DSG תהיה הרבה יותר מהירה מהוולוסטר הרועשת.

כמו כן מדובר ברכב איכותי יותר והרבה יותר כייפי לנהיגה.

מבחינת תמורה לכסף - ניתן לראות שרשורים קודמים, אין תמורה טובה יותר.

בהצלחה.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...