Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שתי שאלות, לגבי החזרי דלק ממעסיק ולגבי דו"ח משירותי כיבוי של תחנת מודיעין

שימו לב! השרשור הזה בן 4522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

שאלה מספר אחת: יש לי רכב מקבוצה 2. האם יש גובה החזר מינימלי להוצאות נסיעות ברכבי הפרטי במסגרת העבודה?( אני נוסע כ250 קילומטרים בממוצע בנסיעות של העבודה עם רכבי הפרטי בכל חודש, לפגישות וכדומה).

שאלה מספר 2: לפני כמה חודשים נסעתי בתוך מודיעין וקלטתי תקלה בהעברת הילוכים של התיבה האוטומטית. לקח לי זמן ועוד נסיון נסיעה נוסף להבין שהשתחרר בנד של הצינור שמחזיר שמן מהרדיאטור לתיבה לאחר הקירור. הרכב של אחי. תוך כדי נסיון לפתרון עצרה לידי ניידת של מוקד אמון ושאל אותי הבחור אם אני השארתי אחרי שביל שמן קילומטר-שניים לאחור, וסיפר שיש רכב כיבוי שהוא הזמין שיבואו לנקות את השמן. לא אני הזמנתי אותם וגם כשהם באו הם בכלל לא ביקשו פרטים ממני ולא שוחחו איתי כמעט, רק שפכו שם קצת חול, לא יותר, בזמן שאני עבדתי על פתרון התקלה ושמתי שמן חדש באוטו.

אחרי חודש וחצי אחי מקבל הביתה דו"ח לשירותי כבאות מודיעין של 260 ש"ח. אני שואל: הם לא דיברו איתי, לא אמרו שדלי חול יעלה 260 ש"ח ולא אני הזמנתי אותם בכלל. אני צריך לשלם את הדו"ח הזה על פי חוק? אני יכול לפנות אליהם ולומר שיבקשו תשלום ממוקד אמון? (יעזור לי אם אני אגיד את זה?)

זה שהם שלחו דו"ח על שם אחי ולא על שמי זה יכול לשחק לטובת ביטול הדו"ח מבחינה משפטית או שזו אחריותו הבלעדית של בעל הרכב במצב כזה גם אם מישהו אחר נהג בו?

תודה רבה

are you a mexican or a mexican't?

(ג'וני דפ, שם, שם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה שלא קיבלת גם דו"ח תעבורה על סך 1000 ש"ח לפי תקנה 155.

מהרכב נזל שמן שיכול לסכן נהגים אחרים.

הרשויות פעלו כדי לטפל במפגע והן רשאיות לגבות תשלום ממי שגרם למפגע.

בעל רכב אחראי לכל עבירה ונזק שרכבו היה מעורב ולכן הדו"ח נשלח לאחיך. אתה רשאי לשלם במקומו, אבל העובדה שלא הוא נהג אינה רלוונטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהרכב נזל זרזיף עדין חוץ מבמקום בו עצרתי, ושם ראיתי בעיני שהם בסך הכל שפכו דלי חול. זה לא עולה 260 ש"ח. ואני גם לא קראתי להם. והם גם לא שוטרים.

are you a mexican or a mexican't?

(ג'וני דפ, שם, שם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טכנאי שבא לביקור בית ולא עושה דבר שילמת כ 200 ש"ח

כאן באה כבאית עם שלושה כבאים חסונים לא תשלם 260 ש"ח.

וזה שאתה לא קראת להם לא מוריד מכך שאתה / רכבך גרם למפגע , ולכן אתה משלם.

ואת התודה שלא הזמינו גם משטרה ,שכאמור הייתה רשאית לתת לך דו"ח של 1000 ש"ח .

והעובדה שמהזרזיף העדין כדבריך הגיעו עד אליך מרמזת שאולי לא היה מדובר בזרזיף עדין כל כך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...