Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך להחליט: מיצובישי לאנסר החדשה 1500 או קיה פורטה החדשה

bxgti
שימו לב! השרשור הזה בן 4509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תיקון קל

ללנסר שלי יש בקרת אקלים מיכנית וזה היה אחד השיקולים להעדפתו על פני הדגם החזק יותר. עוד שיקול היה הגיר שמספק תאוצה התחלתית טובה לעומת הגיר המשוכלל יותר בדגם החזק יותר.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורטה עדיפה בכל פרמטר יותר זריזה יותר חסכנית ויותר כיפית לנהיגה אך בסופו של דבר ההחלטה נופלת עלייך.

לא בטוח בכלל שהפורטה חסכונית יותר. יש לי ניסיון עשיר עם i30 לה מנוע זהה אבל גיר אחר (4 הילוכים) והיא שותה יותר מהלנסר. ככל הידוע לי שני הילוכים נוספים לא בדיוק משנים את הצריכה של הפורטה בצורה משמעותית.

כיפית יותר לנהיגה? נהגת פעם על לנסר ופורטה?

בכלל, פרמטר הזריזות נראה לי שיקול משני ברכבים כאלו, בטח כאשר ההבדלים זניחים.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כבר 1000 ק"מ על ה-1.6 החדשה...

יש לך נתוני צריכת דלק ממוצעת?

אגב, כל הטוקבקים בידיעה של אוטו מכסחים את ה-1600 החדשה (מיושנת, גיר ומנוע של סופר לאנסר מלפני עשור, וכו').

להתעלם כרגיל מטוקבקיסטים, או שיש דברים בגו?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך נתוני צריכת דלק ממוצעת?

אגב, כל הטוקבקים בידיעה של אוטו מכסחים את ה-1600 החדשה (מיושנת, גיר ומנוע של סופר לאנסר מלפני עשור, וכו').

להתעלם כרגיל מטוקבקיסטים, או שיש דברים בגו?

תודה

בכל תחום, טוקבקיסטים מתחלקים בין הרבה מתחרים משמיצים, הרבה חסרי חיים ומעט אנשים עם ראש על הכתפיים. יש אתרים שבהם המצב איכותי יותר אבל הרוב לא ממש מסננים את הרפש שיש שם.

מה שמשותף למנוע הזה ולמנוע של הסופר לנסר משנות התשעים זה הנפח ו...זהו. מנוע 1.6 חדש עם 117 כ"ס ו- 15.7 קג"מ, נתונים טובים שהם איפשהו באמצע הקטגוריה. גם הגיר לא קשור למה שהיה לפני 20 שנה למרות שהוא 4 הילוכים אבל מגיב היטב להורדת הילוך כשצריכים וסה"כ מנצל היטב את המנוע. נסעתי על מכוניות חזקות וקלות יותר שהגיר סירס אותן (סיטרואן C3 חדשה) וגם כאלו עם הרבה הילוכים שהגיר כל הזמן טייל בלי סוף בין ההילוכים (קרוז לפני ואחרי השינוי במנוע) ולא ממש היה נעים.

צריכת דלק- אצלי משהו כמו 1 ל- 12...אבל צורת הנהיגה שלי לא כמו של נהג רגיל.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך על הלנסר למרות שהיא עגלה עם 1,500 סמ"ק

מכמה סיבות:

יפנית אמינה ונוחה יותר מהפורטה

איכותית יותר מהפורטה ולדעתי גם יותר מרשימה

הפורטה גם רכב אמין וטוב אבל פחות נוח.

בתור עצה לך תעשה נסיעת מבחן על שניהם, מה שתאהב ותתחבר אליו יותר -תיקח

מדובר ב-2 מכוניות מתחרות בערך על אותה הרמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגבות .

לצערי אי אפשר להזמין את הלנסר אני מחכה לרכבים אחרים שיכנסו להסדר .

בינתיים יש רק פורטה ומבחינתי זה לא בא בחשבון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...