Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט ביום שני על מהירות

שימו לב! השרשור הזה בן 4539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה, כל אחד והחישובים שלו. אני אישית לא יכול להרשות לעצמי לנסוע כל כך מהר, כי 3,800 ש"ח זה סכום רציני מאוד בשבילי.

פשוט היה לי חסר בעדכון המשמח שלך (1500 ש"ח ב 3 תשלומים ושלילה על תנאי) לראות, מה באמת הקנס הכולל.

עכשיו קיבלתי תשובה מפורטת .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שלא אכנס לך לכיס אבל אם, במקרה, תקלע למצב דומה, לא ברור מה יעבור לך בראש באותו הרגע.

במקרה שלי, גם אם המצב הכלכלי שלי היה פחות טוב, אני דיי משוכנע שהייתי לוקח הלוואה מהבנק כדי להחזיר את הסכומים רק לא שלילה.

ד"א, המצב הכלכלי שלי לא מאפשר לי להוציא סכום כזה ולהמשיך לחייך אבל מצד שני אני לא אהיה רעב ללחם או אצטרך להתפשר על משהו. נחסוך חודש-חודשיים אח"כ ויהיה בסדר.

מאחל לך לא להקלע למצב כזה כמובן :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב לדעתי לנהג המהיר, תקנה אם כבר גלאי רדאר שקולט גם שוטרים

כך תדע מתי לנסוע לאט יותר, בכל אופן לדעתי זה דבר יעיל זה גם מגביל לך את המהירות שתנסע כמו שצריך כי יש הרבה מדדי מהירות וכך גם תחסוך כסף של כנסות עורכי די שלילות וכו' :]

HU-AVH3300 | Front-morel dotech ovation | tw-Mt22 | Amp1-solid audio F45 | sub-Morel Ultimo | Amp2-Hifonics HFi1500D

Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לזכור כי את ה3800 ש"ח יש לחלק על תקופה של שנתיים.

אם כך, זה לא יוצא רציני כ"כ.

תחשבו כמה כסף תצטרכו להוציא על תחבורה ציבורית וכמה אי נוחות תיגרם לכם ללא רכב ב3 חודשי שלילה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OXYN,

חשבתי על זה ברגע שקיבלתי את הפולו GTI החדשה שלי אבל להוציא 6000 ש"ח בארץ על צ'יטה + וולנטיין או חצי מהסכום בחו"ל בשביל חלק מהיכולות של המשטרה לתפוס "עברייני מהירות" זה לא שווה את הכסף. הרי אף אחד מהם לא מבטיח לך שלא יתפסו אותך עם לייזר. אם זה ככה אז איך אני אוכל לנסוע בבטחון במהירות גבוהה?

עידן,

צודק לגבי השנתיים וחצי. כמו כן, אני מפונק ואין מצב שהייתי עולה על אוטובוס. חלק מהזמן הייתי עובד מהבית ובחלק השני הייתי נוסע במוניות. גם חודש שלילה היה עולה לי הרבה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רחוב הבריגדה היהודית בהרצליה. בין מכללת רייכמן לז'בוטינסקי.

אולי כאן יש פתח להתחמקות!!!

אין ממש קשר בין הרחובות שהזכרת...

אולי בגין וז'בוטינסקי?!

מה כתוב בדיוק בדו"ח?

אני מקבל שם התראות מה-GPS ויודע שיש מיקום קבוע ליד רייכמן, על בגין, לכוון מזרח

ויש גם מיקום קבוע ליד סונול בכוון מערב.

אחד מהם זה מה שהיה?

אם כן, זה היה מציל אותך:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בגין

להתחמק מהלייזר? יש גם את ווייז. אז עוד לא היה לי טלפון תומך.

אין לי מושג מה כתוב בדו"ח. עורכת הדין שלי ניהלה את הדיונים. היא בטוח יודעת על מה אפשר לשחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...