Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט ביום שני על מהירות

שימו לב! השרשור הזה בן 4538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשנתיים וחצי (מאי 2009) תפס אותי שוטר עם לייזר על 114 בכביש של 60. כשהוא שאל אותי כמה נסעתי, אמרתי לו שנראה לי שפחות. השוטר, שלא היה קצין, רשם מה שרשם בדו"ח, לקח לי את הרשיון ונתן לי רשיון זמני עד ליום ראשון ב8:00 (זה היה ביום חמישי) שאז אני אמור לראות קצין במרחב ירקון. הייתי משוכנע ב 100% שאני אקבל 30 יום מנהלתי והתחלתי לברר על עורכי דין. התחלתי מהזול ביותר שאמר לי שהוא לא מבטיח לי שאני לא אקבל 3 שלושה חודשי שלילה אז אמרתי לו שאני לא מבטיח לקחת את שרותיו :-) העורכת דין השניה היתה יקרה יותר והבטיחה לי שאצלה לא מקבלים יותר מחודש. ידעתי שיש עורכי דין יקרים יותר שיכולים להוציא אותי בלי כלום אבל העדפתי להוציא כמה שפחות כי במילא אני אקבל 30 יום מנהלתי.

באותו יום ראשון, הגעתי לקצין והוא משום מה ויתר לי (ממש לא ברור למה). הוא אמר שהוא יתן לשופט להחליט במקרה שלי.

מאז, לא הגעתי לשום משפט\דיון כי עורכת הדין שלי לא דרשה ממני לבוא ובכל דיון היא ניסתה להגיע להסכם עם התביעה, הם כמובן רצו שלילה והיא לא הסכימה לכן השופט דחה את הדיון לחודש - שלושה חודשים קדימה. הדיון האחרון שהיה, נערך לפני שנה וחצי. גם אז לא הצליחו להגיע לעמק השווה, עורכת הדין שלי טענה הפעם שאני בכלל לא מודה בעבירה והשופט דחה את המשפט שנה וחצי קדימה.

שנה וחצי זה ביום שני הקרוב. דיברתי עם עורכת הדין שלי השבוע והיא אמרה שהפעם בטוח לא תהיה דחיה והיא מקווה שהשופט לא יפסול לי את הרישיון. עד היום הייתי אופטימי אבל דבריה גרמו לי לחשוש מאוד. האם באמת אני אקבל רק חודש ולא יותר? אני כבר ממש לא בטוח.

מישהו עבר סיפור דומה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה העבר התעבורתי שלך?

כמה דוחות קיבלת עד היום?

האם היה לך כבר בעבר דו"ח על מהירות?

צפה בין חודש לשלושה חודשים שלילה בפועל , שלילה על תנאי וקנס .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

בארבעת השנים שלפני העבירה תפסו אותי פעמיים על מהירות. אמנם מהירות נמוכה יותר אבל עדיין מהירות. בגלל זה הופתעתי שהקצין לא לקח לי את הרישיון.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובת הטפת מוסר:

מה לעזאזל חשבת לעצמך שנסעת במהירות הכפולה מהמהירות המותרת? אולי באמת מגיעה לך שלילה..

אל תשכח את המשפט הזה כשתמצא את עצמך במצב דומה :wink:

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

בארבעת השנים שלפני העבירה תפסו אותי פעמיים על מהירות. אמנם מהירות נמוכה יותר אבל עדיין מהירות. בגלל זה הופתעתי שהקצין לא לקח לי את הרישיון.

תודה

איביזה,

אתה מכיר את הכביש שנסעתי בו? אתה מכיר את הנסיבות?

הקצין לפעמים מרחם על הנהג , ונותן לשופט לעשות את העבודה.

בד"כ ,מהעונש שאתה מקבל מהשופט מפחיתים את השלילה שקיבלת מהקצין ,אז כאן גם יפחיתו את האפס שקיבלת כבר:-o ,מהעונש שיגזור השופט.

ובקשר לנסיבות

אני יכול לחשוב על מרדף של שוטר אחרי עבריין או נהג שנוסע עם פצוע קשה לבית החולים או אשה שכורעת ללדת .אוטוטו.

ואין חולק שאין נסיעה בכביש של 60 על 114 קמ"ש כנסיעה של 200 בכביש של 100.

כיוון שאתה מיוצג, אתה יכול לבקש מהעורכת דין לדחות את הדיון ,מהטעם הפשוט שבבית המשפט העליון עומדת על הפרק סוגיית כיולו של הממל"ז, עד שבית המשפט העליון יפסוק את הכרעתו בנושא.

מספר הערעור בעליון הוא 7093/10

באיזו עיר אתה נשפט?.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

שים לב שהמשפט נדחה מספר פעמים בעבר. עורכת הדין שלי אמרה לי חד משמשעית שהמשפט לא ידחה יותר.

היא גם סיפרה לי על עיניין כיולו של הממל"ז אבל אמרה שלא כל השופטים מתיחסים לדיון הזה.

סתם לצורך בדיקה, אם הייתי אומר לך שהעורך דין שלי זה דוד גולן, האם גם אז היית אומר שהעונש הוא בין חודש לשלושה חודשי שלילה?

למען האמת, לא הייתי באף דיון עד היום ואני לא מתכוון להיות בדיון ביום שני לכן אין לי מושג באיזו עיר אני נשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה תפסו אותך את זה אתה בטח יודע.

גם אצל דוד גולן אנשים מקבלים שלילה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתך יצאת בזול

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתך יצאת בזול

רגע, לא צריך לחבר ל 1500 ש"ח גם שכר טרחה של עו"ד?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, לא צריך לחבר ל 1500 ש"ח גם שכר טרחה של עו"ד?

ברור. היא לקחה על כל הקייס 2000 ש"ח + מע"מ (2300 +\-). שילמתי לה כבר 800 אחרי הדיון הראשון שהיה לפני שנתיים וחודשיים. נשאר לשלם עוד 1500.

בוא נניח שלא הייתי לוקח עו"ד. הייתי מקבל 3 חודשי שלילה ו 1000 ש"ח קנס. לך היה שווה לסגור את זה ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...