Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייחסות המחוקק כלפי חניה על שתי חניות

שימו לב! השרשור הזה בן 796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 10 שעות, Be roo כתב:

ממישהו אחר היית מקבל מבט אחר ואולי גם שריטת מפתח לכל אורך הדלת.

מזכיר לי את אלה שלא מאותתים בכוונה, כי יש נהגים שעושים דווקא ולא נותנים להם להשתלב.

או את אלה שנכנסים לצומת לא פנוי.

כן כן שמעתי את זה מהרבה אנשים ואני לוקח את הסיכון, עוד לא מצאתי את הגבר שיראה רכב חונה על  2 חניות, יצא מהאוטו ויגרום לו נזק, במקסימום מקלל וממשיך לחפש חניה.

לפני 9 שעות, SlowRide כתב:

יש אנשים שרואים רכב שחונה כמו מניאק ודופקים אותו בכוונה, רק אומר.

הרכב מצולם 24/7 הכל טוב..
ומי הדביל שידפוק לעצמו את הרכב רק בשביל להזיק למישהו אחר?

עריכה אחרונה על ידי Tom777
  • רעיון גרוע 1

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 54 דקות, Tom777 כתב:

כן כן שמעתי את זה מהרבה אנשים ואני לוקח את הסיכון, עוד לא מצאתי את הגבר שיראה רכב חונה על  2 חניות, יצא מהאוטו ויגרום לו נזק, במקסימום מקלל וממשיך לחפש חניה.

זה שאתה מתנהג בבריונות לא אומר שלא יצא לך לפגוש בבריון יותר גדול.

לפני 55 דקות, Tom777 כתב:

תזכור שהיום זה לגיטימי לחלוטין לכסות את הפנים. חוץ מזה, אף אחד לא צריך לדפוק לעצמו את הרכב כדי לגרום נזק לרכב שלך. שמעת על ההמצאה המהפכנית הקרויה מפתח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, Tom777 כתב:

ואם זה מצולם אז הכל טוב? איזה באסה זה לחזור לרכב ולגלות שמעכו לך את הדלת ושברו פנס. לך עכשיו תגיש תלונה, תתעסק עם הביטוח, אולי יעשו לך תיקון שאתה לא מרוצה ממנו, אולי לפוגע אין ביטוח, למה להזמין על עצמך את הצרות האלה? 

לא חסר אנשים ממהרים שהאסטתיקה של הרכב מעניינת להם את התחת. ראית פעם רכב של קבלן/שיפוצניק/צבעי או רכבי שטח משופרים? אחד כזה ביום רע יכול להוציא עליך את העצבים שלו כי חנית על 2 חניות וגרמת לו לבזבז זמן בחיפושי חניה.

תחנה כמו בן אדם, תחפש מקום ליד עמודים ויהיה בסדר. בסוף האוטו אמור לשרת אותך וזה חלק מהעניין.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, eladts כתב:

זה שאתה מתנהג בבריונות לא אומר שלא יצא לך לפגוש בבריון יותר גדול.

תזכור שהיום זה לגיטימי לחלוטין לכסות את הפנים. חוץ מזה, אף אחד לא צריך לדפוק לעצמו את הרכב כדי לגרום נזק לרכב שלך. שמעת על ההמצאה המהפכנית הקרויה מפתח?

אני ממש לא מתנהג בבריונות אני שומר על רכושי, אם מדינת ישראל לא תעשה את זה, אני אעשה את זה.

בריון זה מי שדופק לי את הרכב ולא משאיר פרטים.

מבין את ההבדל?

ולגבי המפתח והכיסוי פנים זה נשמע שאתה גיבור גדול מאחורי מקלדת, נראה אותך יוצא באמצע חניון לעשות נזק לרכב של מישהו.. אתה כמו ילד טוב תקלל בלב ותמשיך לחפש חניה.

Just now, SlowRide כתב:

ואם זה מצולם אז הכל טוב? איזה באסה זה לחזור לרכב ולגלות שמעכו לך את הדלת ושברו פנס. לך עכשיו תגיש תלונה, תתעסק עם הביטוח, אולי יעשו לך תיקון שאתה לא מרוצה ממנו, אולי לפוגע אין ביטוח, למה להזמין על עצמך את הצרות האלה? 

תחנה כמו בן אדם, תחפש מקום ליד עמודים ויהיה בסדר. בסוף האוטו אמור לשרת אותך וזה חלק מהעניין.

הצרות האלה שאתה מדבר עליהן קורות לי כשאני חונה כחוק..

ברור שאני קודם כל מחפש חניה רחוקה יותר או ליד עמוד/עץ אבל כשאין ברירה אז אין ברירה.

• רעיון גרוע 3

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Tom777 כתב:

אני ממש לא מתנהג בבריונות אני שומר על רכושי, אם מדינת ישראל לא תעשה את זה, אני אעשה את זה.

בריון זה מי שדופק לי את הרכב ולא משאיר פרטים.

מבין את ההבדל?

ולגבי המפתח והכיסוי פנים זה נשמע שאתה גיבור גדול מאחורי מקלדת, נראה אותך יוצא באמצע חניון לעשות נזק לרכב של מישהו.. אתה כמו ילד טוב תקלל בלב ותמשיך לחפש חניה.

אתה בריון כי אתה שם ז*ן על אחרים וההודעות האחרונות שלך רק מקבעות את ההתרשמות הזו. אני אכן ילד טוב ואזרח שומר חוק. המקסימום שאני הייתי עושה זה להדביק פתק זועם לשמשה הקדמית שלך בצלוטייפ, אבל לא כולם כמוני.

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 20 דקות, Tom777 כתב:

הצרות האלה שאתה מדבר עליהן קורות לי כשאני חונה כחוק.

אם אתה חונה כחוק מקסימום תקבל מכה קטנה מפתיחת דלת לא זהירה או שפשוף קל, זה מעצבן אבל לא נזק גדול ביחס לדברים שאנשים חמומי מח יעשו בכוונה כי עיצבנת אותם.

אז אתה עושה ההפך מלהגן על הרכוש שלך ועל הדרך גם מהווה מטרד בשטח ציבורי.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Tom777 כתב:

אני ממש לא מתנהג בבריונות

לעשות שימוש לא סביר ברכוש ציבורי זו ההגדרה של בריונות.

הצרכים והרצונות שלך לפני כולם, ואם אתה פוגע באנשים תמימים שמעולם לא דפקו לאיש את הדלת באוטו, שילכו לחפש חניה במקום אחר.

אתה לא שונה משכן שמשתלט על על רכוש משותף בבנין.

לא רוצה שידפקו לך את האוטו? למה שאחרים יסבלו? תחנה במקום רחוק, תקנה כיסוי מגן. אבל לא, אתה לפני כולם.

אולי בכלל תשאיר את האוטו בבית, כי הרכב שלפניך בכביש עלול לגרום לאבן קטנה לעוף לך על האוטו ולשרוט אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...