Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי מקדמה של חוזה קנייה של אוטו יד שניה

שימו לב! השרשור הזה בן 4585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים , נראה לי שלא הבנתם כשורה את השתלשלות העניינים פה ...

יום שלישי בערב : באתי לראות את האוטו , האוטו נראה טוב וכדי שהוא ישמור לי את האוטו חתמנו על זכרון דברים והבאתי לו מקדמה על סך 200 שקלים . שוב , רציתי שנלך כבר למחרת למוסך לבדוק את האוטו ואם הכול בסדר אני קונה . הבנאדם לא יכל וקבענו ליום שישי אחרי החג .

יום רביעי : גיליתי במוסך מורשה שהאוטו היה בהשכרה + עבר ראש מנוע .

יום חמישי : אני מתקשר לבטל את הפגישה ביום שישי ומנסה לקבוע פגישה חדשה ליום ראשון / שני . המוכר סירב ולמעשה ביטל את העסקה ואמר לי לבוא לקחת את כספי חזרה . זאת אומרת , הוא ביטל את העסקה , לא אני . ואפילו לא שמר לי את האוטו עד לתאריך שהיה אמור לשמור לי , עד יום שני ה-17 לחודש . בוא לא נתחיל לדבר על העובדה שלאחר מכן הוא לא ענה לטלפונים במשך השבוע הבא שהיה ולא חזר אליי ופתאום כשאכן הצלחתי להשיג אותו הוא התחרט ושינה את דעתו והחליט לפתע שהכסף הזה כן מגיע לו בתור פיצוי . מה שמאוד מסריח לי בפן ההתנהגותי .

לעניות דעתי , אם האוטו היה אמור להיות שמור לי עד ה-17 לחודש שזה יום שני והמוכר בעצם ביטל את העסקה כבר ביום חמישי (4 ימים לפני ) בשיחת טלפון בגלל שהוא לא יכול למצוא מועד אחר לבוא עם האוטו למוסך לבדיקה כדי להשלים את העסקה זו לא הבעייה שלי והכסף אמור להיות מוחזר לי !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מחלוקת שה-200 שקל צריכים לחזור אליך.

השאלה היא :

א. האם יש לך עילה לממש את זכרון הדברים ולתבוע 1000 ש"ח בגין הפרת ההסכם

ב. מה הסיכוי שתצליח בתביעה לאור השתלשלות הענינים.

אתה יכול לדבר איתו בטלפון ולנסות "לשחזר" את הודעתו על ביטול העסקה. דאג להקליט את השיחה.

זכרון הדברים שבידך הוא הסכם מחייב.

אם אתה רואה שהוא ממשיך להתחמק ממך, תבע אותו בבית משפט לתביעות קטנות.

במקרה הגרוע, השקעת אגרת בית משפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מחלוקת שה-200 שקל צריכים לחזור אליך.

השאלה היא :

א. האם יש לך עילה לממש את זכרון הדברים ולתבוע 1000 ש"ח בגין הפרת ההסכם

ב. מה הסיכוי שתצליח בתביעה לאור השתלשלות הענינים.

אתה יכול לדבר איתו בטלפון ולנסות "לשחזר" את הודעתו על ביטול העסקה. דאג להקליט את השיחה.

זכרון הדברים שבידך הוא הסכם מחייב.

אם אתה רואה שהוא ממשיך להתחמק ממך, תבע אותו בבית משפט לתביעות קטנות.

במקרה הגרוע, השקעת אגרת בית משפט.

ברגע שהוא הודיע לך כי הוא רוצה לבטל את ההסכם ואתה לא התנגדת (הסכמת ) נעשה הסכם חדש ביניכם בע"פ.

לכן את ה 200 ש"ח הוא אמור להחזיר לך, ולא את ה 1000 ש"ח שנובע מביטול ההסכם.

ולמעשה ככל שעולה מדבריך אתה את הרכב הזה לאור המידע שגילית לא רוצה.

אז תדרוש ממנו את ה 200 ש"ח לא ישלם ,תתבע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי מתחילת הדיון , הבחור לא רוצה להחזיר את ה-200 שקל . בכל מקרה , שלחתי כבר מכתב התראה בדואר רשום + אישור מסירה . נקווה שהבחור יחכים ויחזיר את ה-200 שקל ... גם לי אין באמת כוח לרוץ לבית דין , אני בסה"כ רוצה את כספי חזרה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שיש לך סבלנות להשקיע כל כך הרבה זמן ואנרגיה בשביל 200 ש"ח.

עקרונות זה דבר יפה, אבל לא בטוח שזו המלחמה המתאימה. ב- 200 ש"ח קיבלת שיעור לחיים וחשוב להפיק לקחים.

אני בספק אם מכתב ההתראה ילך ירשים אותו אבל בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהו בדיוק הלקח פה שאני צריך ללמוד ? שמותר לבנאדם להתעלם מחוזה/ זכרון דברים שנחתם כדת ודין בין שני צדדים ולקחת כסף במרמה מאיש אחר ? ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחים אפשריים: (רשימה חלקית)

1) לא הולכים לרכוש רכב מתוך לחץ.

2) (ולכן) לא הולכים לראות רכב בלילה כי יש פגמים שלא רואים בחושך.

3) מבקשים לראות את רישיון הרכב (כבר אז היית מגלה שהוא בעל עבר בהשכרה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) פה אני מסכים איתך .

2) מה לעשות , יש אנשים שלא יכולים להראות ביום את הרכבים שלהם מפני שהם עובדים ביום וכו' וכו' . חוץ מזה שלא היה שום פגם באוטו מבחינה חיצונית וגם מכנית מבחינת נסיעה ככל שיכלתי לשים לב .

3) ביקשתי וראיתי . אני די בטוח שלא ראיתי שום הערה על השכרה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...